DZIŚ JEST:   23   CZERWCA   2018 r.

Św. Józefa Cafasso
Św. Tomasza Garnet
 
 
 
 

Kilkaset tysięcy głosów poparcia dla zbrodni? Projekt Nowackiej trafił do Sejmu

Kilkaset tysięcy głosów poparcia dla zbrodni? Projekt Nowackiej trafił do Sejmu
Fot. Mateusz Włodarczyk/Forum

Pełnej swobody zabijania nienarodzonych do 12. tygodnia ciąży, a także wolnego dostępu do środków wczesnoporonnych i refundowanej antykoncepcji oraz wprowadzenia do programów szkolnych instruktaży seksualnych domaga się komitet pod przewrotną nazwą „Ratujmy Kobiety 2017”. Aborcjonistki twierdzą, że pod swoim, złożonym w poniedziałek w Sejmie projektem, uzbierały ponad 400 tysięcy podpisów.

 

Rozszerzenie możliwości bezkarnych zbrodni na najmniejszych dzieciach pełnomocnik komitetu Barbara Nowacka określiła jako „normalizację przepisów aborcyjnych w Polsce i dostosowanie ich do norm większości krajów Unii Europejskiej”. – To jest żądanieby do dwunastego tygodnia ciąży kobieta miała prawo zdecydować – podkreśliła Nowacka.

 

Popierający projekt domagają się także między innymi szerokiego wprowadzenia do szkół tzw. edukacji seksualnej.

 

–  Prawo i Sprawiedliwość obiecało, że każdy projekt obywatelski będą procedować, więc po raz kolejny sprawdzamy, może tym razem nie okłamią wyborców – dodała Nowacka, która ma nadzieję (jak pokazuje doświadczenie – niebezzasadną), że haniebny projekt poprą parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

 

Propagatorzy akcji proaborcyjnych kolportują szereg dezinformacji na temat kolejnych projektów broniących życia. Powtarzają między innymi, że inicjatywy pro-life mają na celu wprowadzenie zakazu badań prenatalnych i przymusu poświęcania życia matek dla ratowania istnień ich dzieci.

 

Jeszcze przez kilka tygodni można składać podpisy pod projektem „Zatrzymaj Aborcję”, który chcą złożyć w Sejmie Kaja Godek i Magdalena Korzekwa-Kaliszuk. Inicjatorki kampanii domagają się likwidacji przesłanki eugenicznej.

 

 

Źródło: rmf24.pl, własne

RoM

 

 

 

 


DATA: 2017-10-24 08:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ap13,18: "Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć". Kto ma rozum, nic więc dziwnego że innym wychodzi 777 :-D
7 miesięcy temu / do Stormer
 
@sm: Powiem więcej: Każdy, kto nie podpisze się pod jakże ułomnym ale jednak jakimkolwiek projektem przeciwnym, tzn. zakazem aborcji Kai Godek (ułomnym ponieważ bez kary ziemskiej), też "maluje" sobie 666. Przyjmuje znak szatana na skutek zaniechania. W tym przypadku "zaniechanie" jest opowiedzeniem się po stronie morderców. Każda z osób "milczących" przykłada rękę do ostatecznej likwidacji Polski i cywilizacji łacińskiej na rzecz cywilizacji żydowskiej. Kto tego nie rozumie, nic nie rozumie.
7 miesięcy temu / ok
 
@sm: a dlaczego nie 777?
7 miesięcy temu / Stormer
 
Właśnie to charakteryzuje ludzi roztropnych, że myślą o przyszłości i sprzeciwiają się zawczasu ewidentnym złym intencjom.
7 miesięcy temu / do nn
 
Namalowali sobie 666 na czole i prawej/lewej ręce.
7 miesięcy temu / sm
 
Jak zwykle , w artykule nie ma ani słowa o tym , kto finansuje działania Nowackiej . W ciągu paru minut szukania w internecie dowiedziałem się ,że na pewno Norwegia . Moze w sejmie znajdą sie ludzie , którzy faktycznie sprawdzą prawdziwość zebranych podpisów . Jest duże prawdopodobieństwo ,że podawana liczba podpisanych osób jest nieprawdziwa .
7 miesięcy temu / Mirek
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.