DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


powinno być w takim razie napisane WHO
2 miesiące temu / do Michu.
 
I bardzo dobrze ze środowiska kibicowskie są systematycznie niszczone, bo to żadni kibice tylko osiedlowa patologia, gotowa zabić drugiego tylko dla tego ze ma szalik przeciwnej drużyny. Nadchodzi koniec pewnej epoki, gdyż młodzi przechodzą w erę cyfrową, w której nie ma miejsca na idiotyczną rywalizację kibiców
2 miesiące temu / Do maciek
 
śmieszne jest to że to dzieciaki są wysyłane na ul. przez swoich mocodawców sponsorowanych z zagranicznych fundacji. I nie dziwie się im, że się boją osób postronnych bo jakby przechodziło przypadkiem ze 3 kibiców Legii to co by było. Widać dlaczego za Tuska tak niszczono środowiska kibicowskie. Nie żebym ich bronił bo ilość patologii tam występująca jest bardzo duża ale była to jedyna silna grupa mężczyzn poza kontrola państwa. Niestety ze względu na zmiany społeczne ruch kibicowski systematycznie się osłabia.
2 miesiące temu / maciek
 
Szanowny panie Michu - moim zdaniem nie jest prawdą, że połowa zwolenników Konfederacji głosowała na Trzaskowskiego. Większość znanych mi zwolenników Konfederacji nie głosowała w drugiej turze lub oddała głos nieważny. Tylko jeden z moich kolegów przyznał, że zagłosował na kandydata PO, licząc na to, że będzie hamować socjalistyczne pomysły PiS.
2 miesiące temu / Dante
 
@Janek i inni zwolennicy tęczy. Nikt nie wrzuca wszystkich osób lgbt do jednego wora. Wśród nich wielu, jeśli nie większość, jest zapewne wkurzonych na tych aktywistów, bo tworzą fałszywy obraz całego środowiska. To był protest przeciwko indoktrynacji seksualnej wśród dzieci. I tyle. Z Panem Bogiem.
2 miesiące temu / Stefan
 
@na zimno - zrób sobie kiedyś rachunek sumienia i idź do spowiedzi. polecam. przy okazji dowiesz się jak wygląda spowiedź, bo jak na razie wypisujesz na jej temat bzdury.
2 miesiące temu / gogo
 
@rety Na furgonetce nie ma przekłamań są za to cytaty z wytycznych WHO. Wiadomo, że zachęcania i promowanie seksu wśród najmłodszych dzieci mogą domagać się pedofile i ich sojusznicy z LGBT.
2 miesiące temu / Michu.
 
Najpierw atakować kłamliwymi hasłami wrzucając wszystkie osoby lgbt do jedngo wora, a potem zdziwienie że ktoś śmiał bronić siebie. Nie popieram ataków fizycznych, lecz rozumiem motywy
2 miesiące temu / Janek
 
Te furgonetki do niczego dobrego nie prowadzą wręcz przeciwnie.
2 miesiące temu / racjonalista
 
ciekawa jestem waszej reakcji jakby po miastach zaczęły jeździć furgonetki z pytaniami do pierwszej spowiedzi,zamiast słów "czego chce uczyć " byłoby "o co pytają "
2 miesiące temu / na zimno
 
na furgonetce są przekłamania i uogólnienia oraz pomieszanie pojęć z których najwyraźniej nie zdajecie sobie sprawy
2 miesiące temu / rety
 
Przypomnę tylko, że tego bandytę i jemu podobnych broni Trzaskowski, na ktorego głosowało pół konfederacji. Narodowcy niech podejmą rozmowy z PiSem, reszta z Korwinem na czele jest cyniczna i amoralna.
2 miesiące temu / Michu.
 
Zapraszam i Naprawdę mam nadzieję że się nie zawachasz
2 miesiące temu / @Retro
 
Trzeba zniszczyć źródło tej zarazy. Wszystkie te lewackie fundacje za wszelką cenę trzeba też odciąć od zagranicznych pieniędzy. Poraża w tej kwestii zupełna ignorancja władzy państwowej, niby pojawiają się jakieś pojedyncze głosy, ale nie widać żadnych konkretnych działań w tym kierunku. Hetman Jan Zamoyski mawiał:"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" jeśli zarażą neomarksistowską ideologią umysły naszych dzieci, to będzie nas czekać okrutna przyszłość.
2 miesiące temu / tak tylko
 
Moim zdaniem w każdej takiej furgonetce powinien jeździć wynajęty ochroniarz z gazem pieprzowym i paralizatorem
2 miesiące temu / rrr
 
W zeszłym roku policja zarządzana przez ministra MSW z ramienia PiS ochraniała tęmarsze LGBT i pacyfikowała normalnych ludzi którzy pokojowo kontrmanifestowali. Piętnowano rodziny z dziećmi, ciągano ludzi po sądach. Nikt się za nimi nie wstawił. W szkołach zarządzanych przez MEN organizowało się szkolenia i prelekcje LGBT, w całej czeciejerpe popularyzowano tęczowe piątki- w szkołach podległych MEN- powiedzmy to sobie otwarcie. Rozprowadzano tam obsceniczne i wulgarne ulotki i podręczniki. To pytam się. Kto jest największym sprzymierzeńcem tego lobby i kto daje mu ochronę. Jak myślicie, szanowni wyborcy PAD ?
2 miesiące temu / tolek
 
Niestety to prawda, gdyby bohaterski p. Łukasz zadał choćby jeden cios w obronie własnej, wszystkie TVNy w Polsce i w Niemczech pokazywałyby przez miesiąc bez przerwy ten kilkusekundowy urywek wyjęty z kontekstu, twierdząc, że organizacje pro-life napadają gejów na ulicach Polski. Cóż nie mieszkam w Warszawie ale dobrze wiedzieć o tym że bojówkarze boją się reakcji osób postronnych, jakby co NIE ZAWAHAM SIĘ.
2 miesiące temu / Retro
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.