DZIŚ JEST:   29   WRZEŚNIA   2020 r.

Świętych Archaniołów
Michała, Gabriela i Rafała
 
 
 
 

Kierowca samochodu Fundacji-PRO zdradza szczegóły ataku aktywistów LGBT

Kierowca samochodu Fundacji-PRO zdradza szczegóły ataku aktywistów LGBT
Fot. Anatol Chomicz/FORUM

To Michał Sz. nas zatrzymał i nakręcał wszystkich zebranych przeciwko mnie i koledze (…) gdy po ataku na ulicy Wilczej Łukasz się podniósł, powiedział do mnie: „Janek przecież jak tam leżałem ktoś mógł mi nagle wpakować nóż” – mówi portalowi Tvp.info Jan Bienias, jeden z działaczy pro-life zaatakowanych przez Michała Sz. ps. „Margo” oraz innych aktywistów LGBT w czerwcu br.

 

Jan Bienias podczas czerwcowego ataku na ul. Wilczej w Warszawie był kierowcą samochodu Fundacji PRO-Prawo do Życia. Miejsce pasażera zajmował jego kolega, Łukasz – to on wyszedł do rozwścieczonego tłumu z apelem o możliwość przejechania dalej. Kiedy wysiadł z samochodu został zaatakowany.

 

- Najpierw wyzywali nas słownie, potem rozcinali plandeki, przecinali opony i zamalowywali szyby sprejami. Jeden człowiek wyłamał lusterko. Jednak wszystko zaczęło się od Michała Sz., bo to on nas zatrzymał i nakręcał wszystkich zebranych przeciwko mnie i koledze – relacjonuje Bienias. Jego zdaniem to Margot był prowodyrem całego zajścia.

 

Jak wynika z opublikowanego w mediach społecznościowych filmu, Mateusz Sz. wraz z kolegami szarpią, a następnie obalają na ziemię działacza pro-life.

 

– Gdy po ataku na ulicy Wilczej Łukasz się podniósł, powiedział do mnie: „Janek przecież jak tam leżałem ktoś mógł mi nagle wpakować nóż”. Osobiście uważam, że Łukasz powinien wtedy użyć gazu. To nie tylko środek obezwładniający. Ma też w sobie farbę, więc policja szybciej mogłaby potem namierzyć tych delikwentów. Gdy są w grupie, czują się mocni, ale są też niebezpieczni. Nagrania z kamer pokazały, że mieli ze sobą nóż. To nie żarty – podkreśla.

 

Bienias podkreśla, że działacze pro-life nie mogą używać przemocy, nawet w obronie własnej. To mogłoby zostać zarejestrowane, wyrwane z kontekstu i wykorzystane przez drugą stronę. - Potem na nagraniach wygląda to wręcz głupio, ale my nie możemy się nawet bronić i oni na tym bazują – podkreśla. Jest jednak jedna rzecz, której wyszkoleni w taktyce walki ulicznej aktywiści się boją.

 

- Boją się z kolei osób postronnych – zauważa Bienias. - Długo nie wiedziałem, o co chodziło, że gdy przewrócili Łukasza i zaczął do nich podchodzić jakiś postronny chłopak, oni nagle wszyscy odskoczyli. To było dziwne i nie wiedziałem, z czego wynika. Ale ostatnio słuchałem nagrania Michała Sz. w sieci. Raportując swoim mocodawcom, jak wyglądał napad na furgonetkę wspomniał, czego się obawiali. Chodzi o to, że oni faktycznie zawsze boją się, że ktoś ze świadków włączy się w bójkę i ich zaatakuje – wyjaśnia.

 

Jan Bienias wyjaśnia, że akcje Fundacji PRO- Prawo do Życia, pokazujące związki przedstawicieli środowisk LGBT z pedofilią nie są skierowane do środowisk lewicowych. - Nasza kampania ma trafiać do normalnych Polaków. My wiemy, że tamtych osób już nie zmienimy. Oni są ideologicznie opracowani i musiałby się stać cud, żeby zmienili swoje życie. My zwracamy się więc do zwykłych obywateli – zaznacza. Stąd ukazywanie zawartych w dokumentach WHO zaleceń – promowanej przez środowiska LGBT - edukacji seksualnej dotyczących m.in. przekazywaniu wiedzy o masturbacji dzieciom do lat 4, czy nauki wyrażania zgody na kontakt seksualny dzieciom w wieku 12-15 lat.

 

Dodatkowo, Fundacja PRO w swoich kampaniach pokazuje przykłady działaczy środowisk LGBT będących jednocześnie niestrudzonymi orędownikami legalizacji tzw. miękkiej pedofilii.

 

Źródło: tvp.info

PR

Czytaj także:
DATA: 2020-08-12 13:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

powinno być w takim razie napisane WHO
1 miesiąc temu / do Michu.
 
I bardzo dobrze ze środowiska kibicowskie są systematycznie niszczone, bo to żadni kibice tylko osiedlowa patologia, gotowa zabić drugiego tylko dla tego ze ma szalik przeciwnej drużyny. Nadchodzi koniec pewnej epoki, gdyż młodzi przechodzą w erę cyfrową, w której nie ma miejsca na idiotyczną rywalizację kibiców
1 miesiąc temu / Do maciek
 
śmieszne jest to że to dzieciaki są wysyłane na ul. przez swoich mocodawców sponsorowanych z zagranicznych fundacji. I nie dziwie się im, że się boją osób postronnych bo jakby przechodziło przypadkiem ze 3 kibiców Legii to co by było. Widać dlaczego za Tuska tak niszczono środowiska kibicowskie. Nie żebym ich bronił bo ilość patologii tam występująca jest bardzo duża ale była to jedyna silna grupa mężczyzn poza kontrola państwa. Niestety ze względu na zmiany społeczne ruch kibicowski systematycznie się osłabia.
1 miesiąc temu / maciek
 
Szanowny panie Michu - moim zdaniem nie jest prawdą, że połowa zwolenników Konfederacji głosowała na Trzaskowskiego. Większość znanych mi zwolenników Konfederacji nie głosowała w drugiej turze lub oddała głos nieważny. Tylko jeden z moich kolegów przyznał, że zagłosował na kandydata PO, licząc na to, że będzie hamować socjalistyczne pomysły PiS.
1 miesiąc temu / Dante
 
@Janek i inni zwolennicy tęczy. Nikt nie wrzuca wszystkich osób lgbt do jednego wora. Wśród nich wielu, jeśli nie większość, jest zapewne wkurzonych na tych aktywistów, bo tworzą fałszywy obraz całego środowiska. To był protest przeciwko indoktrynacji seksualnej wśród dzieci. I tyle. Z Panem Bogiem.
1 miesiąc temu / Stefan
 
@na zimno - zrób sobie kiedyś rachunek sumienia i idź do spowiedzi. polecam. przy okazji dowiesz się jak wygląda spowiedź, bo jak na razie wypisujesz na jej temat bzdury.
1 miesiąc temu / gogo
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.