DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Uważam, że czeka nas to samo co na Białorusi w wyborach prezydenckich,by zachęcac do udziału w głosowaniu - jeśli spełni się poniższy scenariusz.Otóż, zakładałem iż pomysł z wystawieniem kandydatów pp Biedronia i Hołowni na prezydenta to dobry dowcip-żar;, ale skądże,jakież było zdziwienie gdy usłyszałem w radio, prowadzoną na poważnie deliberacji przez zaproszonych posłów w sprawie w/w kandydatów. Czy zalewa nas już głupota ? a jeśli tak - to jak tu życ?
8 miesięcy temu / t
 
@ ena , Ile kiełbasy wyborczej można było kupić z "Piniędzy nie ma i nie będzie"? Polska Wschodnia się kłania, tak pogardzana w lokalu niejakiego Sowy.
8 miesięcy temu / mijo
 
Co z tego, że na półki wystawiono towary, jak Bielorusini nie maja kasy, by to kupić? Niejednokrotnie widziałam, jak nawet w naszym przygranicznym Grodnie kupowano np. parówki w ilości prawdopodobnie potrzebnej dla rodziny, ale kiedy ekspedientka powiedziała cenę, niestety trzeba było odłożyć kilka z nich na półkę z powrotem i zakup został dokonany w liczbie.....3 sztuk! Natomiast kiermasz na placu oferował takie towary w tym warzywa i takie tam esy floresy zbyteczne, ze pewnie żaden Polak by tego nigdy w życiu nie kupił.
8 miesięcy temu / Maryna
 
Ile kiełbasy wyborczej można kupić z 500+?
8 miesięcy temu / ena
 
i dobrze, że ludzie tam tak mają ja też bym chciał przy głosowaniu dostać jakieś ciasteczko czy kiełbasę przynajmniej bym coś miał z tych "praw wyborczych" i "demokracji"
8 miesięcy temu / maupa
 
Bym powiedział: jak ci żal, to się spal.
8 miesięcy temu / Ryś
 
Koleżanka mówiła że tam młodzi nie muszą martwić się o mieszkanie. Jeśli pracujesz i masz dzieci to nie trzeba utrzymywać styropianowych dzdziadków płacąc większość wypłaty za wynajem jakieś klitki. Mieszkanie jest przydzielane z urzędu za NORMALNY czynsz.
8 miesięcy temu / Wanda
 
Niezła propaganda. Jak za PRL. A czy Autor był kiedyś na Białorusi? Drogi są takie same jak u nas. Sklepy na co dzień zaopatrzone są podobnie jak u nas. Z tą różnicą że prawie cały asortyment jest jak słusznie zauważył Autor produkcji krajowej, czyli Bałoruskiej. Jeśli o jakość produktów spożywczych , to zaryzykuję twierdzenie że jest ona wyższa niż unas. A na pewno receptury nie zawierają tyle zabójczej chemii co u nas.
8 miesięcy temu / PM
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.