Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Kiedy Kuria powie dość. „Tygodnik Powszechny” zmienia adres! || Prawy Prosty


Odtwórz w YouTube
 

Po wielu latach redakcja "Tygodnika Powszechnego" musi wyprowadzić się z ulicy Wiślnej w Krakowie. Co dalej z pismem, które pod szyldem "katolickie" jawnie odrzuca chrześcijańskie wartości? W programie "Prawy Prosty" Łukasza Karpiela mówi o tym prof. Grzegorz Kucharczyk.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-08 07:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pani Teresa uważa, że jest w porządku. Zacytuje jeszcze kilka wersetów, uważając, że w ten sposób nie potepia, bo ona cytuje, a jeśli zacytuje kto inny, to nie ma do tego prawa. Otoż Pani Terso jest pani bratem i siostrą ale poważnie błądzącą i pyszną, ktora nie potrafi zrozumieć herezji zapatrywań i bluźnierstw, kt órym Pani schlebia. Nie musi pani odpowiadać... bo z takim podejściem do psrawy nie ma to sensu. Czas zrobi swoje nim pani się nawróci.
9 dni temu / DNA
 
Tereso po prostu odpowiedz na moje pytania. Czy stać Cię tylko na cytowanie?
9 dni temu / Ra
 
Sz. Pani/Panie Ra, mimo, że nie przemawia do Pani/Pana ani zgodny z zasadami dobrego wychowania, ani biblijny przekaz - ja  powtarzam za Chrystusem, Jego słowa, to po raz trzeci zacytuję ewangeliczny przekaz - drogowskaz dla chrześcijanina -"Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie". Proszę sobie z Ewangelią, prawdą w niej zawartą, przykazaniami miłości Boga i Bliźniego danymi przez Chrystusa i wreszcie po prostu z ludzkimi zasadami kulturalnego zachowania spróbować skonfrontować swoje wypowiedzi i być może zachowanie...może to być dosyć trudne i przykre, ale pouczające przeżycie. Pozdrawiam i życzę powodzenia. I jeszcze odrobiny odwagi - np. w ujawnieniu, choćby swojego imienia.
9 dni temu / Teresa
 
jeszcze jeden prowezor na usługach KAI!!
9 dni temu / KolarzbezPedał
 
Teresa nie potrafi odpowiedzieć dlaczego TP broni kobiet z marszu wściekłych macic, dlaczego TO usprawiedliwia autorkę "tęczowej maryjki", i nergala przez bonieckiego. Zamiast tego serwuje mowę o wzajemnej milosc i przebaczeniu. Dlatego jeszcze raz piszę: stan w prawdzie.
9 dni temu / Ra
 
Długo zwlekano z tym tęczowym pisemkiem.
9 dni temu / John
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.