Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Kiedy katolik musi powiedzieć „dość”? MILCAREK i ROWIŃSKI o kryzysie w Kościele


Odtwórz w YouTube
 

Jest taki moment, kiedy katolik musi powiedzieć „dość”. Co to za moment? Jak go rozpoznać w Kościele targanym kryzysem? Paweł Milcarek i Tomasz Rowiński, autorzy książki „Non possumus” mówią o tym, jaką postawię powinien zachować wierzący człowiek wobec zła, jakie zalęgło się w Kościele.

 

 


DATA: 2021-01-12 13:17:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przykro to stwierdzić, ale pch24 tkwi w dalszym ciągu w inteligencko-intelektualnym letargu. Za oknem krajobraz przesuwa się w tempie błyskawicy. Zacznijcie wreszcie wołać wielkim głosem : DOŚĆ Nazwijcie z imienia i nazwiska tych, którzy dopuścili się jawnej zdrady wiernych. Nikt Wam łba za to nie urwie, jak mawiają ludzie u mnie na wsi. To ostatni miesiąc, może dwa kiedy pozwolono Wam nadawać. Później zostanie tylko kurska TV i reszta korporacji. Kto tego nie widzi?
1 miesiąc temu / dexter
 
nie kiedy tylko komu ,natychmiast pasterzom
1 miesiąc temu / hm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.