DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Ta informacja jest już niedostępna.

Zobacz inne informacje w tej tematyce:

#KREW CHRYSTUSA

Wielkimi krokami zbliża się finał akcji Najdroższa Krwi Chrystusa wybaw nas! Tylko do 10 czerwca można zamówić niezwykły pakiet z piękną broszurą i kartą na potwierdzenie odmówienia Aktu poświęcenia się Najdroższej Krwi Chrystusa. Po jej odesłaniu nazwiska uczestników akcji zostaną zapisane na ozdobnym zwoju i trafią do Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Aby dołączyć do tej pobożnej inicjatywy wystarczy wejść na stronę internetową KrewChrystusa.pl i wypełnić formularz zamówieniowy.

 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.