Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2019 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Każde nawrócenie ma swoją historię. W wielu z nich bohaterem jest dobra książka


Co wspólnego mają „Radykalni”, czyli Tomek Budzyński, Darek Malejonek, Piotr „Stopa” – Żyżelewicz, Grzegorz „Dziki” i o. Augustyn Pelanowski? Na kolejny odcinek „Dobrego Czytania” zaprasza Piotr Podlecki.

 

 


DATA: 2018-05-26 18:49:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Szczęść Boże, panie Piotrze, proszę też o taką listę wartościowych książek dla kilkuletnich dzieci. Póki co to tylko Elizy Piotrowskiej opisy świętych się zetknęłam i mamy ogrom różnych Biblii dla dzieci, ale tylko czytając jedną córce płaczę, jest tak zrozumiale i głęboko napisana... To Opowieści Biblijne Marigold Hunt. . Czy poziom jej dzieł jest związany też z tym, że pisała przed II SW? Przypuszczam, że zna Pan jej dzieła, może Pan przybliżyć jej sylwetkę? Natomiast dziwnie się czułam czytając "Jezus mówi do dzieci" Sarah Young, tak njuejdżowo...czy jestem w tym odosobniona? Dziękuję za nagrania i czekam z utęsknieniem na każde, prawie jak na homilie ojca Pelanowskiego...
7 miesięcy temu / matkaPolka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 86 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.