DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Są tacy jak nn, którzy nie mogą wyzbyć się ,aby przy każdej okazji nie wtrącić się jako Żyd jako wróg Polaków.I mówi się,że w Polsce jest antyjudaizm, a tu takie jego wpisy są ciągle dopuszczane.
ponad 2 lata temu / do ktoś
 
" ktoś - Są tacy, którzy nie mogą wyzbyć się ,aby przy każdej okazji nie wtrącić Żyda jako wroga wszelkich rzeczy.I mówi się,że w Polsce nie ma antyjudaizmu." Mylisz (zupełnie niepotrzebnie) "antysemityzm" lub też jak napisałaś/łeś "antyjudaizm" ze zwykłą spostrzegawczością.
ponad 2 lata temu / PM
 
to na pewno wina klimatu że na świecie jest kilkadziesiąt milionów antysemitów a nie ma ani jednego antyeskimosa
ponad 2 lata temu / pol
 
Dlaczego prawdy o Katyniu nie chcą znać zachodnie elity, nawet nie chcą o niej dyskutować? Dlatego! Oto LISTA OPRAWCÓW Z KATYNIA! 1.) Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli: -Raichman -Mierkułow -Urbanowicz 2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU: Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz 3.) Zbrodnię wykonali: Bogdan Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow, Abram Borysowicz, Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow,kapitan Samyun Tichonow. Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem!
ponad 2 lata temu / panMarek
 
Są tacy, którzy nie mogą wyzbyć się ,aby przy każdej okazji nie wtrącić Żyda jako wroga wszelkich rzeczy.I mówi się,że w Polsce nie ma antyjudaizmu.
ponad 2 lata temu / ktoś
 
Prawdy o Katyniu nie chcą znać zachodnie elity, nawet nie chcą o niej dyskutować. Straszna prawda o zbrodniach komunistycznych, marksistowskich reżimów nie pasuje do ich wizji świata. Elity zachodniej Europy są marksistowskie. Opowiadają o tym przy różnych okazjach, ludzie którzy maja z nimi bezpośrednie kontakty. Polscy profesorowie wykładający na zachodnich uczelniach tacy jak prof. Krasnodębski czy ks. prof. Guz, który wykładał na uniwersytetach w Szwajcarii i w Niemczech. To on mówi że musiał przestudiować dzieła Karola Marksa bo wszelkie dyskusje z kolegami wykładowcami, zawsze kończą się porównaniem do tego, co na dyskutowany temat mówił Marks. Wszystko odnoszą do marksizmu. Zbrodnia katyńska została dokonana kiedy komuniści zaczynali marsz przez świat, teraz liczba ofiar marksistów przekracza 100 milionów. Jedynym sposobem popularyzacji takich tematów jest kino, telewizja, film dla masowego widza. W Polsce powinno powstawać kilkanaście takich filmów rocznie.
ponad 2 lata temu / Jazzz
 
Niech lepiej odda teczkę z dokumentami wagi państwowej ukradzioną spod zwłok premiera, gen. Władysława Sikorskiego to złodziejskie plemię. Z powodu tej teczki - jej zawartości - zginął premier Sikorski i jego otoczenie. Zawierała pisemne zobowiązania Amerykanów i Anglików oraz dokumenty Katyńskie.
ponad 2 lata temu / panMarek
 
@lolas Otóż to.
ponad 2 lata temu / 0
 
A czy Zachód w tym i Polacy zechcą przyjąć do wiadomości że za utworzeniem systemów totalitarnych -bolszewizm i nazizm stoja klany banksterów i żydomasoneria? Przecież to że Polacy doświadczyli Katynia i innych tragedii jest konsekwencja działan bolszewickiego terroru.Sami Rosjanie przeżyli ogrom cierpień i udręk -łagry, wywózki, tortury . Odebrano im godność, niszczono cerkwie , wybito tysiące duchownych pozbawiając naród żródła prawdy.Wymordowano cara i jego rodzinę.Kto stał za finansowaniem tegoż przewrotu? kto inicjował ten system? Banksterzy- Rotschildowie,Morgany,Rockefellery itd.Kto ssfinansował dojście Hitlera do władzy i utworzenie NSDAP? Ci sami .Więc pretensje należy kierować do tych co trzymają ogromne pieniadze i realizuja plan.Narody -Rosja i Niemcy byli tylko ich narzędziem.Polacy nie sa świadomi wielu spraw zarzucając wszystkie krzywdy tylko Niemcom i Rosjanom.A to jest kłamstwo!Kto Rosjanom zadośćuczyni te krzywdy.Nie tylko Polacy cierpieli.
ponad 2 lata temu / lolas
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.