Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

Katolicy i widmo kryzysu ekonomicznego. Co czeka świat po koronawirusie? Odpowiada PRAWY PROSTY


Odtwórz w YouTube
 

Pandemia koronawirusa to dla katolików wyzwanie duchowe – szczególnie w obliczu Wielkiego Tygodnia i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Jednocześnie nad światem zawisło widmo poważnych problemów gospodarczych. Jaka przyszłość czeka ludzkość po zakończeniu obecnego stanu zawieszenia? Czy w najbliższych miesiącach zobaczymy puste kościoły i puste portfele? A może rzeczywistość ponownie zaskoczy? Łukasz Karpiel zaprasza na program „Prawy Prosty” z udziałem Sławomira Skiby i Arkadiusza Stelmacha.

  

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 17:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

bardzo mądre komentarze dają inny obraz pozytywny logiczny nie sieja wszechobecnego strachu
2 miesiące temu / marianna
 
@Leszek- ZSRR numerem 1 na swiecie?? A to dopiero ciekawostka- wprost z pierwszej strony sowieckiej gazety Prawda. Dzieki Bogu- "masoni" wykonczyli to Imperium zła , które rozsiewa bolszewicką zarazę po całym swiecie- jak mówi objawienie Matki Bożej w Fatimie
2 miesiące temu / Darius
 
Darius @ Ale to nie fascynat komunizmu lecz prawdę napisał, że ZSRR od kraju z gospodarką średniowieczną w 1922 stał się w latach 70 numerem jeden na świecie. I byłby nim dalej gdyby nie masoński kryzys paliwowy.
2 miesiące temu / Leszek
 
ale to z zakazu a nie szczerze ,złuda
2 miesiące temu / do Mirrro
 
żeby wiedzieć jak to wygląda z różnych punktów widzenia warto przeczytać "Przeglądzie :"?W czasie pandemii wszyscy są socjalistami".Trzeba wiedzieć na jakim świecie się żyje żeby nie być zaskoczonym
2 miesiące temu / czytający
 
@Anatol- gdyby nie ciągłe konwoje morskie z dostawami surowców i sprzętu z USA to Sowiecka Rosja byłaby niemiecka...O niewolniczej pracy milionów ludzi w łagrach nie wspominając, fascynacie zbrodniczego systemu
2 miesiące temu / Darius
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.