Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Katolicy bronią Kościoła. Czy biskupi tego nie chcą? || NA STRAŻY


Odtwórz w YouTube
 

Dlaczego Kuria Metropolitalna w Katowicach nie chce Młodzieży Wszechpolskiej przed katedrą? Lewicowi manifestanci domagający się swobodnej aborcji chcą wedrzeć się do świątyni - wydawałoby się, że można im tylko podziękować! Tymczasem...


DATA: 2020-10-26 16:24:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wczoraj w Poznaniu katedry przed feministki skutecznie bronili kibice Lecha...
1 miesiąc temu / atk
 
Wniosek jest prosty. Za następnym razem bronić kościoła, bronić katedry. Budynków kurii już nie.
1 miesiąc temu / Stefan
 
hierarchia jest uwikłana w lawendowy biznes i im po drodze z pedalstwem i pedofilią, lepiej w porównaniu z masonami zamknąć Kościoły i nic nie robić niż walczyć. Byłem zwolennikiem Arcybiskupa Jedraszewskiego ale od czasu jego zachowania wobec covireżimu już nie jestem, też coś na niego mają? Kościół Katolicki musi odrodzić od podstaw, od takich Narodowców, Kościół to my wierzący a nie hierarchia, nie schizmatyk papież. Najwyższy czas oczyścić Kościół z lawendowej mafii, ze zboczeńców którzy pod sutanną diabła chowają. Do walki dla zachowania tradycji, do walki o Kościół Chrystusowy!
1 miesiąc temu / Kpt. Żbik
 
Bronimy Najświętszego Sakramentu, nie księży i biskupów, którzy to sami potrzebują nawrócenia!!
1 miesiąc temu / Jou
 
Biskupi to DEZERTERZY,Bóg ich z tego rozliczy
1 miesiąc temu / Olo
 
Zamiast jęczeć zapisywać się do Straży Narodowej.
1 miesiąc temu / Cyraniusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.