Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Katolickie wychowanie. To dlatego kościoły w Afryce są pełne


Odtwórz w YouTube
 

Owszem, istnieje potrzeba słuchania młodych, ale młodzi też muszą chcieć uczyć się od starszych – zauważył bp Andrew Nkea Fuanya. Kameruński hierarcha wskazał, że właśnie dzięki temu, że w jego kraju młodzież jest wychowywana przez rodziców po katolicku, kameruńskie kościoły wciąż są pełne. Relacja specjalna PCH24 TV z Synodu Młodych.


DATA: 2019-08-16 13:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Co tam kardynał Marx prychnął na słowa "LGBT"?
ponad 1 rok temu / matkaPolka
 
Obok bp Andrew Nkea Fuanya siedzą (po jego prawej) kard. Reinhard Marx i bp Grzegorz Ryś, przy czym idealnie widać reakcje tego pierwszego. Niestety nie zrozumiałem słów w 5:01, ale nie wyglądają na optymistyczną reakcję...
ponad 1 rok temu / wkropce
 
Nie ma determinizmu. Za 30 lat zepsuty zachód będzie nie znaczący, rządzić będą właśnie ludzie islamu i wierzący chrześcijanie. Reszta będzie masą starych, dogorywajacych społeczności.
ponad 1 rok temu / Zadyma
 
Afryka jest taka, jak my przed 30 laty, a my tacy jak 30 lat temu Zachód. Jeszcze chwila, a nie zostanie po katolikach ślad...
ponad 1 rok temu / karol
 
no brawo, proste rzeczy, wychowanie pokolenia starszego, nie skażone genderową ideologią uczy pokory i szacunku, na zachodzie nie ma wychowania, jest genderowa wolność i to o zgrozo w zachodnich kościołach, a więc w przypadku zachodu będziemy mieć do czynienia z pychą. A tam obok bez piuski w garniturze to osoba świecka??, przepraszam to chyba kard Marx, u tego afrykańskiego bp i strój się zgadza i głoszona nauka się zgadza, no niesamowite, pełna kultura i wychowanie, a obok????
ponad 1 rok temu / axe
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.