Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Felicjana, męczennika
Bł. Michała Rui
 
 
 
 

„Katolickie pismo społeczno-kulturalne” ociepla wizerunek Roberta Biedronia. VIDEO


Odtwórz w YouTube
 

W swoim gabinecie zdjął portret św. Jana Pawła II, sprzeciwiał się postawieniu bożonarodzeniowej choinki przed Urzędem Miejskim w Słupsku, całą karierę polityczną oparł na homoseksualizmie, a teraz lewicowe media robią wszystko, by wypromować go jako kandydata na prezydenta Polski. Do akcji ocieplania wizerunku Roberta Biedronia dołączył „Tygodnik Powszechny”.

 

 


DATA: 2017-11-29 12:04:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

T.P. nie jest katolickim tygodnikiem!
ponad 2 lata temu / kaz
 
A dlaczego mój komentarz tutaj o kolekcjonowaniu "Maryjek" przez p.Biedronia został usunięty? (Sam kolekcjoner mówi w ten sposób o Maryi). Tej informacji nie wyssałam sobie z palca, ale z Wysokich Obcasów. Napisałam tylko, że p.Biedroń ma już 400 takich figurek i że z tego powodu uznany pewnie zostanie przez środowisko Kościoła otwartego za lepszego katolika. No, bo kto z nas ma taaaką kolekcję?
ponad 2 lata temu / Anaja
 
TP nie jest katolicki
ponad 2 lata temu / gzk
 
Ludzie, było kiedyś na YTube wystąpienie biedrona jak opowiadał - jak nienawidzi świat i w ogóle gardzi Bożym Narodzeniem. Pamietam to bardzo dokładnie. Długo mówił na ten temat. Twierdził, ze święta należy zlikwidować. Nie umiem tego wywiadu znaleść szkoda bo ktoś powinien te skandaliczne słowa non stop przypominać.
ponad 2 lata temu / Jnjjj
 
Kościół w Polsce powinien się odciąć od Tygodnika Powszechnego. Bo to V kolumna liberalizmu pozornie katolickiego.
ponad 2 lata temu / DNA
 
Ostatnio usłyszałam, że p.Biedroń zbiera figurki "Maryjek"(sic!) jak sam mówi i ma ich ok.400 sztuk. Jeszcze się okaże, że to wspaniały katolik, bo kto z nas katolików ma taaaką kolekcję?
ponad 2 lata temu / Anaja
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.