Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

„Katolickie pismo społeczno-kulturalne” ociepla wizerunek Roberta Biedronia. VIDEO


W swoim gabinecie zdjął portret św. Jana Pawła II, sprzeciwiał się postawieniu bożonarodzeniowej choinki przed Urzędem Miejskim w Słupsku, całą karierę polityczną oparł na homoseksualizmie, a teraz lewicowe media robią wszystko, by wypromować go jako kandydata na prezydenta Polski. Do akcji ocieplania wizerunku Roberta Biedronia dołączył „Tygodnik Powszechny”.

 

 


DATA: 2017-11-29 12:04:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

T.P. nie jest katolickim tygodnikiem!
7 miesięcy temu / kaz
 
A dlaczego mój komentarz tutaj o kolekcjonowaniu "Maryjek" przez p.Biedronia został usunięty? (Sam kolekcjoner mówi w ten sposób o Maryi). Tej informacji nie wyssałam sobie z palca, ale z Wysokich Obcasów. Napisałam tylko, że p.Biedroń ma już 400 takich figurek i że z tego powodu uznany pewnie zostanie przez środowisko Kościoła otwartego za lepszego katolika. No, bo kto z nas ma taaaką kolekcję?
7 miesięcy temu / Anaja
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.