Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Katolicki dzień ojca i mężczyzny? Dobre czytanie: doświadczony życiem św. Józef [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Święty Józef to dobry punkt odniesienia by świętować to, co w życiu mężczyzny jest największą karierą: bycie ojcem, mężem, mężczyzną. Wspaniale byłoby, aby w dniu św. Józefa każdy z nas uczcił ojca – mówi w Dobrym Czytaniu Piotr Podleci zauważając, że wbrew powielanym niekiedy opiniom św. Józef by zadbać o Najświętszą Rodzinę nie mógł być człowiekiem starym. Oczywiście w programie nie mogło zabraknąć polecenia książek.

 

 


DATA: 2020-04-08 20:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do Paweł K. Wcale nie zgodzę się z tym, że mężczyźni przeżywają upadek. Wcale nie. Przeciwnie, są pracowici, silni, odpowiedzialni. To raczej więcej kobiet ma problemy w dzisiejszych czasach z byciem matkami, czy w ogóle kobietami. A niestety kościół to dziś miejsce zdecydowanie nieprzychylne mężczyznom, księża wpadli w jakiś rodzaj zachwytu "kobiecego." Już czasem nie mam ochoty wysłuchiwać podczas kolejnych mszy, że kobiety są ambitniejsze, lepsze, tylko one są w stanie wychować dziecko na katolika itp. Oczywiście towarzyszy temu krytyka ze strony kapłanów mężczyzn. Zwróćcie na to uwagę podczas mszy. Tak drodzy księża, nieładnie bardzo nieładnie... Tylko później jak trzeba coś ciężkiego przenosić, naprawiać, remontować to mężczyźni nie są źli. A tak swoją drogą ciągle słyszę o szacunku wobec kobiet. A słyszał ktoś kiedyś od jakiego księdza o szacunku wobec mężczyzn?! A tak w ogóle to mam zwyczaj, że lubię chodzić na msze do różnych kościołów. Wszędzie to sam
10 miesięcy temu / Damian
 
Niestety dziś ten ród przeżywa upadek w UE i na świecie w ogóle - homosexualizm, pedofilia, głowa rodziny, autorytet, wzór, doświadczenie, opoka etc.
10 miesięcy temu / Paweł K.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.