DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ta "wiedza" o której Wielebny pisze jest zastrzeżona dla wiernych "prostaczków" podobnie jak "wiedza", która dotyczy ZAPLANOWANEGO NISZCZENIA KOŚCIOŁA w toku wprowadzania REFORM II S.W. W tej najnowszej historii od 1962 mieści się historia pasterzowania wielu emerytowanych księży, którzy bezproblemowo ZAAKCEPTOWALI ZMIANY włącznie z Novus Ordo i Radosną Ewangelizacją. Szanowny Ksiądz jedynie potwierdza, że wśród duchowieństwa NIE MA JEDNOŚCI a toczy się walka co z PRZYKROŚCIĄ zauważamy szczególnie MOCNO w ostatnich latach. To nie WIERNI Nauczaniu Panu Jezusa Katolicy stali się ZGORSZENIEM dla świata, ale PASTERZE WILKI NISZCZĄCY KOŚCIÓŁ OD WEWNĄTRZ, NISZCZĄCY JEDNOŚĆ i WYWLEKAJĄCY "SWOJE BRUDY" / grzechy PUBLICZNIE. Jeśli Wielebny stwierdza, że "kościół pomimo PROBLEMÓW trwa" to o jakim kościele Szanowny Ksiądz Emeryt mówi ? Dziś już NIE MA Kościoła Katolickiego jest NOWY KOŚCIÓŁ - ewoluujący, ekumeniczny- wieloreligijny. Vide: Ks. prof.A.Kobyliński.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Teraz trzeba składać wyrazy uznania dla postaw, które w czasach kard. Wyszyńskiego i księdza Popiełuszki były oczywiste. Ale takie czasy - być może już OSTATECZNE.
ponad 1 rok temu / Ewa
 
do Roni Bydlak. A gdzie Ty widzisz szczujnie? Bo szczujnie to kardynał opisał wyraźnie: W imię tej ideologii dopuszczono się nawet do niezwykle wulgarnego obrażania najświętszych dla nas rzeczy: Eucharystii, Matki Najświętszej oraz kapłaństwa
ponad 1 rok temu / do Roni Bydlak
 
@ks emeryt.Również nasunęło mi się to pytanie zaraz po usłyszeniu wypowiedzi arcybiskupa.Gdzie reszta?Tylko kilku biskupów będących już na emeryturze,czyli ci starej daty,po chwili zastanowienia odważyli się poprzeć abp Jędraszewskiego.Aaa,i jeszcze ci nieśmiało coś tam mruczą o poparciu,którzy widzieli jakie zdanie ma lud na te tematy.Po wtóre,nie reaguj na wpisy iskierki,bo to trol.Plącze się tu od jakiegoś czasu i niby z zatroskaniem,niby ze znajomością tematu,niby oblatany w sprawach kościelnych,a tylko sieje ferment.Stara to szkoła,pamiętająca jeszcze powojnie.
ponad 1 rok temu / dzwonek
 
Kolejny hierarcha który niczego nie zrozumiał. Kościół ma prawo walczyć z LGBT+, ale nie szczujnią
ponad 1 rok temu / Roni Bydlak
 
do "Iskierki". Widać, że masz słabą widzę o Kościele, historii Kościoła. Proszę poczytać co sie działo w czasach św. Atanazego biskupa i prezbitera Ariusza. Jak sie różnili zwalczali! i jakie były podziały w wielkich sprawach dogmatycznych! Cała historia Kościoła pełna jest podziałów wśród duchowieństwa. W tym ukazuje sie Boskość Kościoła, że mimo tylko problemów wewnętrznych i zewnętrznych jest niezniszczalny - trwa.
ponad 1 rok temu / ks. emeryt
 
Jakie to DZIWNE , że Biskup musi PUBLICZNIE POPIERAĆ innego Biskupa w sprawach OCZYWISTYCH należących do NIEZMIENNEJ NAUKI SYNA BOŻEGO JEZUSA CHRYSTUSA ? Nadto, inni Biskupi mogą mieć zdanie ODRĘBNE w sprawie i WYMĄDRZAĆ się także publicznie siejąc ZAMĘT i herezje. Nadto, rzeczą NIEZROZUMIAŁĄ i wydaje się niewłaściwą JEST KOMPLEMENTOWANIE BRATA W BISKUPSTWIE słowami > wyrazy UZNANIA dla inteligentnej i ofiarnej posługi duszpasterskiej wobec Słowa Bożego "Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać"?. .!
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Braci kochać, wszystkich szanować, kłamstwu się opierać!
ponad 1 rok temu / sp
 
Niech Bóg wynagrodzi JE ks Kard. Grocholewskiemu! Deo gratias. A gdzie poparcie od kardynałów: Dziwisza, Nycza, Ryłki, Gulbinowicza, Jaworski. Obcy wspierają, a gdzie reszta polskich biskupów?
ponad 1 rok temu / ks. emeryt
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.