DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


I bardzo dobrze. Nie wszystko w ?tradycji? jest dobre czy święte. Wystarczy przeczytać dokumenty poszczególnych synodów i soborów duża cześć w języku polskim i zapytać się szczerze czy naprawdę identyfikujecie się z tym co jest tam napisane. A przecież jak nie - jesteście poza kościołem :
8 miesięcy temu / Dariusz J.
 
Paweł Lisicki ma rację- wszystko w Kościele zmierza konsekwentnie w określonym kierunku i nie ma po ludzku szans na powrót do normalności czyli tradycji- skończyć się więc musi tak jak w jego książce. Rak Kościoła czyli opcja heretycka zżarła już prawie cały Kościół. Zostało tylko bractwo SPX i garstka pozostałych księży tradycjonalistycznych. W Niemczech wyłącznie kwestie podatku kościelnego sprawiają, że chce im tam się jeszcze "bawić" w wyznanie o nazwie Kościół Rzymskokatolicki -bo poza tym jest to już pełen protestantyzm.
9 miesięcy temu / Jacek
 
Módlmy się na Kościół, aby przeszedł "suchą stopą" przez czas kryzysu.
9 miesięcy temu / alo
 
Antychryst w kościele to fakt,ale odrzucimy go siłą modlitwy Polacy uratują ten świat
9 miesięcy temu / Krzyszrof
 
@ Wojtek: Chyba nie masz wątpliwości, a pytanie ma jedynie charakter retoryczny? Przyznam, że na kard. Schoenborna mam swoistą alergię, ale są ku temu powszechnie znane i ważne przyczyny.
9 miesięcy temu / Karol
 
Zamiast oddawać cześć Bogu, poprzez zachowywanie Przykazań Bożych, zamiast stawiać Boga w centrum, znoszą Przykazania np.6 i głoszą własne nauki. Czy to nie są jednak tylko pyszałkowie uważający się, w sercu swym, za mądrzejszych od Boga, a w gruncie rzeczy przemawiający z inspiracji Złego...?
9 miesięcy temu / Wojtek
 
Może się wypełni prawdziwa treść 3 tajemnicy fatimskiej...
9 miesięcy temu / Pppp
 
Gdy studiowalem wiele lat temu na Pacie w Krakowie, tyle nam wbijano do głowy o relatywizmie moralnym jako największym zagrozeniu. Dziś proszę, pstryk! Relatywizm jest juz w Kościele.
9 miesięcy temu / marcin
 
Przerażające jest to, że za życia Św. Franciszka z Asyżu Kościół został odbudowany, a za pontyfikatu Franciszka jest dewastowany.
9 miesięcy temu / R.
 
Co oznacza? Że jest naprawdę ŹLE!!!
9 miesięcy temu / Karol
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.