DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

Kardynał Ranjith domaga się zakazu eksperymentów z wirusami

Kardynał Ranjith domaga się zakazu eksperymentów z wirusami
Fot. You Tube / Ada Derana

Lankijski kardynał Malcolm Ranjith domaga się międzynarodowego śledztwa w sprawie pochodzenia koronawirusa. Nie wyklucza on, że epidemia może być skutkiem naukowych eksperymentów. Podkreśla, że światowe mocarstwa nie mogą igrać z życiem niewinnych ludzi.

 

 

Dobrze wiemy, że w wielu miejscach na świecie naukowcy rozmaitych dziedzin, z różnych powodów prowadzą badania nad unicestwieniem ludzkiego życia i natury. Niektóre z wirusów są skutkiem niepotrzebnych eksperymentów – powiedział cytowany przez agencję UCAN metropolita Kolombo.

Ksiądz kardynał podkreślił, że eksperymenty na takich wirusach są zbrodnią przeciw ludzkości. – Proszę Boga, aby ujawnił, kto to wytworzył. ONZ lub organizacje międzynarodowe powinny wykryć, kto stoi za tymi incydentami i ukarać winnych. Takie badania naukowe powinny być zakazane – dodał hierarcha podczas kazania transmitowanego przez telewizję.

 

 

Źródło: vaticannews.va / KAI

RoM

 

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

 


DATA: 2020-03-19 18:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
20
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Skoro wirus jest "naturalny" to dlaczego został opatentowany, strusie?
8 miesięcy temu / Klik
 
Poszukajcie w necie: ''Koronawirus to broń biologiczna? Dr Hałat: Ma modyfikacje genetyczne, które mają zastosowania bojowe''.
8 miesięcy temu / vvv
 
@Czytelnik, nieetyczność zależy często nie tyle od obiektu eksperymentu, co od celu podejmowanego eksperymentu. Oczywiście, że nie każdy eksperyment na wirusach musi być nieetyczny. Są eksperymenty, które muszą być wykonane np. w celu opracowania szczepionki. Jednak ani mnie, ani Janowi Pawłowi II, ani - jak przypuszczam - kardynałowi Ranjith, nie chodziło o zablokowanie takiego rodzaju badan. Skąd u Ciebie takie przypuszczenie?
8 miesięcy temu / sp
 
A tymczasem Rosja już ma i testuje szczepionkę /z nanoczipem?/
8 miesięcy temu / wol-polska
 
poprzez media? Ludzie biegną w panice do lekarzy, a potem są na potęgę testowani, jak nigdy dotąd! ponieważ do tej pory nikogo to nie interesowało, ponieważ każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony?Statystyki rosną? ponieważ on jest? ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy? jak co roku? Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu? i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne? które jak zawsze? powodują większość zgonów? zawsze i na całym świecie?Dzieci są traktowane prawie jak przestępcy, ponieważ nie chorują? ale tak jest z każdym, kto ma zdrowy układ odpornościowy. Więc zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia? Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo, wróg
8 miesięcy temu / wol-polska
 
Dr.Wodarg mówi wprost ? nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka ? i radzi mądrym prawnikom zając się poważnie tym skandalem. /wolna-polska.pl/ podaje:Dr. Wodarg jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD i przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy.Mówi on: Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo "pandemia" było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nie ma obecnie miejsca. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że ? w tym sensie co roku mamy pandemię! Opracowano szybkie testy, potem wprowadzono ludzi w panikę
8 miesięcy temu / wol-polska
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.