Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Kardynał Müller, synod amazoński i spełnione proroctwo z Akity [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Specjalne wydanie programu JA KATOLIK! Prosto z Watykanu. Zaprasza Krystian Kratiuk.


DATA: 2019-11-05 14:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ stahu: Jest Was zatem więcej!
9 miesięcy temu / Karol
 
Karol & JOT to czemu Chrystus z apostołami obchodził szabat jak jest napisane w Piśmie ??? Czemu pierwsi chrześcijanie obchodzili szabat do 3 wieku ? czemu zacytował ,,nie przyszedłem zmienić Prawo... ,,
10 miesięcy temu / stahu
 
@ Second: Ty nie jesteś katolikiem, lecz mesjanistycznym judaistą. PCh24 to nie jest chyba najodpowiedniejsze forum dla Twojej aktywności. Takie grupy działają przecież również w Polsce.
10 miesięcy temu / Karol
 
Tak, tak - tak są dobrane że masz podane wygrane w totolotka i oczywiście że Netanjahu jest nowym - gdzie nam nowym - tym jedynym i prawdziwym Mesjaszem. Puknij się w baniak o zostaw oszołomów protestanckich. Ciągle nie odnosisz się do konkretnego przykładu. Chcesz abym traktował Ciebie poważnie - odnieś się do konkretnego przykładu. Nie idźmy tą drogą? Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli. Tylko tą drogą.
10 miesięcy temu / Jot
 
Martwcie się Kościołem w Polsce. Potem w Amazonii podług Caritatis Ordo. Bo to Wasze polskie dzieci i wnuki mogą być zrekrutowane do apokaliptycznej Nierządnicy, a nie amatorskie.
10 miesięcy temu / Rafał
 
"W przypadku gdyby PAPIEŻ stał się HERETYKIEM, to ? przez sam ten fakt i bez żadnego innego orzeczenia ? odłączyłby się od KOŚCIOŁA. Głowa oddzielona od ciała nie może ? tak długo jak pozostaje oddzielona ? być głową tego samego ciała, od którego została odcięta? /ŚW. ANTONIN/ - no to czytamy dalej: "PAPIEŻ, będący JAWNYM HERETYKIEM automatycznie /per se/ przestaje być PAPIEŻEM i GŁOWĄ KOŚCIOŁA, jako że natychmiast przestaje być chrześcijaninem /KATOLIKIEM/ oraz członkiem KOŚCIOŁA. Z tego powodu może on być sądzony i ukarany przez KOŚCIÓŁ. Jest to zgodne z nauką wszystkich OJCÓW KOŚCIOŁA, którzy nauczali, że JAWNI HERETYCY natychmiast tracą wszelką jurysdykcję? /ŚW. ROBERT BELLARMIN/ - idźmy dalej: "Otóż kiedy PAPIEŻ jawnie jest HERETYKIEM, ipso facto traci swą godność i wyklucza się z KOŚCIOŁA? /ŚW. FRANCISZEK SALEZY/ - TO JEST STWIERDZENIE ŚWIĘTYCH PAŃSKICH !!! - czy komuś ta prawda zgrzyta ?
10 miesięcy temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.