DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Pompea umęczon pod Ponckim Piłatem to raczej określenie czasu. Umęczon pod panowaniem Piłata, a nie przez niego. Zresztą osobiście nie zajmował się kaźnią. Wydał tylko wyrok.
11 dni temu / Where
 
Nareszcie dojrzała, z dystansem wypowiedź, osoby duchownej. Dziękuję, króluj nam Chryste i Maryjo Królowo Polski
12 dni temu / Daria
 
Święte słowa, niech Bóg ma nas wszystkich wiernych i Kościół Święty w opiece. Amen.
12 dni temu / Krzysztof
 
Bardzo dobre podsumowanie sytuacji.
12 dni temu / Ksaver
 
Właśnie! Piłat. Zmuszono go duchowy lęk do uznania Chrystusa winnym! Ale ZMUSZONO. A powtarza się w modlitwie- umęczony pod ponckim Piłatem- czy nie większą była wina Ich? Na pewno nie mniejszą. Dlaczego o Nich jest cisza!? I to w podstawowej modlitwie wiernych! Jeżeli w wyznaniu wiary jest błąd to jakie ono ma wartość!? Palec Owego ma w takim wyznaniu udział!? A gdzie Pasterze w Duchu Świętym!? Nawet nie chcą rozważyć wątpliwości i niepokoju; pozostawiają w zagubieniu..
12 dni temu / Pompea
 
Szatan nie od dziś atakuje nasz kraj, chce go zniszczyć żeby mieć pewność że nie spełnią się proroctwa o odrodzeniu chrześcijaństwa w Europie przez Polskę. Jesteśmy mu zawadą i przeszkodą. Poza tym Polska to królestwo Maryi, a szatan nikogo bardziej nie nienawidzi niż Niepokalanej. Jej nie jest w stanie zaszkodzić w żaden sposób więc chce zniszczyć to, co należy do Niej. Ale my wiemy że Jej Niepokalane serce zwycięży.
12 dni temu / Polka
 
Czyny popełnione przez kapłanów to 2 % ogółu, czy rozliczenia dotyczą wszystkich? Komu zależy i kto finansuje, że" Polska jest celem potężnych kampanii dechrystianizacyjnych". Ci, o których pisał LLoyd C.Douglas w "Szacie"... od tak dawna obchodzą prawo i oszukują sami siebie,że w końcu uwierzyli we własną uczciwość. Piłat nie widział w Jezusie winy.
12 dni temu / sofism
 
A dlaczego nie zajmie się on Niemcami? Dlaczego tam nie ewangelizuje? Tylko ciagle w Polsce. W Piątnicy koło Łomży zamiast w Niemczech.
12 dni temu / Adam
 
Mądre opinie i bardzo dobry - prawdziwy pasterz Kościoła.
12 dni temu / Andrzej
 
a ja bym do tego dofal nowe zjawisko na miare Korei Polnocnej bo mamy juz wymagane by kosciol oddawal czesc niemal boska naszemu wladcy o najpierw bylo wyznanie o SWIETYM EWANGELISCIE a teraz juz w kosciele umieszcza sie tablice pamiatkowe ku wiecznego upamietnienia swiatyni ktora raczyl nawiedzic wybawca premier / CO MU NIE PRZESZKADZA W NASYLANIU POLICJI I USTAWIANIU NA METRY WIERNYCH W KOSCIOLACH A W PLANIE NA PEWNO NARDOWE ZAMKNIECIE /
12 dni temu / olek
 
to prawda jednak konie trojanskie w Polsce zablokowaly beatyfikacje Prymasa Wyszynskiego i blokada trwa na hanbe calej hierarchii koscielnej
12 dni temu / zbigniew
 
Niech dobry Bóg hojnie błogosławi Kardynała Mullera.
12 dni temu / abc
 
@nn również uważam, że należy bronic Polski przed wypowiedziami takich ludzi
12 dni temu / Dawid
 
Jedno chcę koniecznie dodać!Niemiecka buta wobec Polaków nie skończyła się na Hitlerze! To właśnie Schroeder aż po Merkel uczynili z RP bankruta!Schroeder w TV jawnie deklarował,dajcie mi trochę czasu a podam wam Polską na tacy!!! Kto zrujnował nasz przemysł, wykupił ziemię, przejął całe Media, a zobaczcie ilu polskich Kapłanów studiowało herezje na stypendiach niemieckich!-mało który od Prałata wzwyż tam nie czeladniczył, bo kariera bez Niemca jest po prostu niemożliwa! No i Oni nam wciąż nie wybaczyli, że przegrali IIWŚw.! - a my hop siup - wybaczamy im wszystko taśmowo, bo co tu się z takimi mocarzami spierać, tylko po łbie można dostać - nieprawdaż?!
12 dni temu / AndrzejBR
 
A może byście napisali o ostatnim wystąpieniu arcybiskupa Vigano?
12 dni temu / Łukasz
 
Antychryst pcha się do Polski
13 dni temu / nn
 
Prawdę nazywa się kłamstwem a kłamstwo prawdą... Kościół przestał być ostoją prawdy i obrońcą Prawdy. Już nikt nie chce pamiętać JPII bo musieliby pamiętać jego nauki, w których nazywał zło złem. Żeby zdyskredytować i zniszczyć jego naukę oczernia się świętego. Nie wiem czy był w historii podobny przypadek...
13 dni temu / Polka
 
Nie wiem czy ukaranie McCarrica może coś dać. To efekt rozwinięcia się ideologi lgbt na zachodzie który dziś jest zdominowany przez to a reszta świata jest też wciagana. Zachód też od dawna jest w dużej części negatywnie nastawiony do katolicyzmu czyli wrogi także papieżowi. W związku z tym znacznie bardziej też buduje religię opartą na poprawności politycznej którymi przedstawicielami są właśnie tacy jak McCarrick a którzy mają swoje zasługi w budowaniu tej ideologi tam.
13 dni temu / s
 
Homoseksualiści, różnej " maści " osoby z LGBT+ są promowani, nietykalni, aprobowani, krytyka ich to mowa nienawiści, itp.; natomiast ci sami z KK to " inna bajka " tu lewactwo jest bezwzględni w zwalczaniu i nagłaśnianiu tej patologii.
13 dni temu / t
 
Już kiedyś pisałam w komentarzu o tym i teraz powtórzę. Ksieża muszą w swoim środkowisku przeprowadzić samooczyszczenie, tzn. ujawnić gejów - aktywnych homoseksualistów. Jeśli to nie nastąpi, ludzie będa przucać Kościół, bo mają prawo podejrzewać wszystkich ksieży że sa gejami i wszystkich biskupów o tuszowanie afer.
13 dni temu / Zofia
 
DO ATAKU PRZYLANCZYL SIE WATYAN OWA TAJNA SPEC KOMSJA NICZYM SAD DAWNEJ INKWIZYCJI A OD DAWNA CHCA POZACIERAC SLADY PO JANIE PAWLE II A ZACZAL OW FRANCISZEK BREDZAC DO DZINNIKARZY W SAMOLOCIE O TUSZOWANIU PEDOFILII PRZEZ JANA PAWLA II
13 dni temu / zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.