DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tym się zgadzam
1 miesiąc temu / Ola
 
Kryzys w kościele to sprawa rewolucjonistów,którzy chcą by kościół podążał z duchem czasu a nie z duchem świętym i nauczaniem Jezusa Chrystusa.
1 miesiąc temu / Ben hur
 
przed samą epidemia Kościół już był w poważnym kryzysie i to raczej on wykorzystuje obecną sytuację żeby o przyczynach tego kryzysu zapomniano
1 miesiąc temu / ale
 
Ten kryzys podobnie jak poprzednie mają charakter ewidentnie lewicowy tzn pozostawiają skutki przedewszystkim w głowach i wielu się już wcześniej nauczyło jak sobie z nimi radzić. Nie udało się teraz to nic przejdziemy do porządku jakby nic się nie stało i spróbujemy znowu. Według takiej mentalnośći.
1 miesiąc temu / w
 
Nic nowego pod słońcem. Czasy Juliana Apoststy ciągle wracają. Prześladowania inspirowane przez szatana i głupotę ludzką były i będą. Trzeba się jedynie modlić za tych nieszczęśliwców pozornie pewnych siebie, gdyż ceną tej głupoty może być wieczne potępienie.
1 miesiąc temu / Krakusik
 
Pandemia której nie ma i oczyszczenie którego nie ma. A jak nie ma tzn. że kryzysy muszą się powtarzać na korzyści Rewolucji. Dalej twierdzę że nowa normalność nie jest i nie będzie normalnoscia.
1 miesiąc temu / w
 
Kard. Müller w ostatnim trudnym czasie okazał się odważnym pasterzem.
1 miesiąc temu / raf
 
@Gość. Jest to prawda, ale należy zauważyć, że jakoś te lewackie szumowiny, nie donosiły na właścicieli sklepów, tylko pilnowały kościołów. Takie szuje z niektórych brukowców, które mienią się wysoką kulturą. Tyle że kulturą dla motłochu. Sam widziałem takiego, co stał z aparatem fotograficznym przed kościołem i się czaił bo wiedział że może być tylko 5 osób, więc będzie mógł zrobić aferę. Ostatecznie nic nie wyszło, bo gdy podszedłem, wcześniej zwróciła mu uwagę kobieta oszczegając żeby nie robił zdjęć.
1 miesiąc temu / ot co
 
@gość - Mocni w wierze jeszcze bardziej umocnią się, słabi odpadną. To proroctwo, które dt.czasów ostatecznych.
1 miesiąc temu / SSS
 
mnie się wydaje, że cała ta pseudo epidemia została wymyślona tylko po to by sprawdzić jak daleko ludzie dadzą się ogłupić, na ile można zaciągnąć obroże i ograniczyć swobody obywatelskie w tym praktyki religijne. To jest masońsko-lewacko-tęczowy spisek ludzi typu gates, soros itp.
1 miesiąc temu / Kpt. Żbik
 
@Gość. 100% racji! Połowa polskich wiernych okaże się już niewierna i opuści Kościół. Może inaczej... już opuściła.
1 miesiąc temu / Burak
 
Święte słowa! Musimy się trzymać Kościoła, Sakramentów jak latorosle krzewu. Nie dajmy się oglupic fałszywym ideologiom. Kto wierzy- prawdziwie wierzy- to łatwo zauważy dyskryminację Kościoła. A tych niszczyciel taktyka polega na tym, by ludzi do tego najpierw przyzwyczaić, a potem to już z górki... Już teraz widać, jak wielu usprawiedliwia się dyspenza, a przeciez miłość do Boga nie zna ograniczeń, dyspenz, bo to jest miłość heroiczna! Kto taką ma, nie wytrzymalby tyyyle czasu bez spowiedzi, bez Eucharystii...! Musimy wytrwale modlić się za nich i za świat
1 miesiąc temu / Malgo
 
Stłumiono Kościół rękami samych hierarchów Kościoła. Nikt w sklepach nie pilnuje ilości osób na metr kwadratowy, a w niektórych kościołach nadal liczą dokładnie i nie wpuszczają 'nadmiaru' chętnych. Połowa ludzi nie wróci już do kościoła, szczególnie młodzież jest stracona.
1 miesiąc temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.