DZIŚ JEST:   22   LISTOPADA   2019 r.

Św. Cecylii, męczennicy
Św. Sawy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pasterze kościoła bardzo się denerwują gdy chcą działać wierni.
6 miesięcy temu / Kate
 
No tak, jesli ktos ma bliski kontakt z Duchem Świętym jak bp Brandmuller, to nawet w Niemczech jest w stanie głosić prawdę. Z innymi hierarchami, także w Polsce jest poważny problem - zmowa milczenia, albo moderniści. Świeccy, oczywiście powinni działać, ale jeśli zmienią nam w Watykanie formułę Mszy św., a biskupi ją u nas wprowadzą, to będziemy mieć ohydę spustoszenia, którą zapowiedział już prorok Daniel i tutaj świeccy niewiele będą mogli zdziałać...
6 miesięcy temu / tretka
 
smutne ale ma rację cyt"Jest rzeczą niebezpieczną, gdy zaburzeniu ulega równowaga między głoszeniem a działaniem Kościoła." nawet słyszałam od niechrześcijan że nasza wiara to wiara w której i wyznawcy i kapłani postępuja odwrotnie od głoszonych zasad" mniej pychy że jesteśmy najlepsi a więcej mea culpa
6 miesięcy temu / janka
 
@Bartek Właśnie, tak wygląda pokolenie JP2: od unii lubelskiej do unii europejskiej.
6 miesięcy temu / Ryś
 
"Pasterze Kościoła katolickiego stracili zdrowy ogląd. Nie walczą z błędami. W tej sytuacji działać muszą wierni" 1. Jak i dlaczego tak się stało? 2. Komu i na co tacy pasterze są potrzebni?
6 miesięcy temu / Ryś
 
Niech Pan Bóg błogosławi temu kapłanowi. A reszta niech też zacznie mówić prawdę. Nasz episkopat niech też wyjdzie z ukrycia i nie chowa głowy w piasek. Jak spalono książki, to reakcja natychmiastowa. Przecież to podobno pokolenie JP II. Większość z nich to nominaci św. Jana Pawła II. A teraz milczą i chyba myślą o przeczekaniu " problemu ". To test wiary i prawdy. Jak nie teraz to kiedy ? Albo przejdą próbę albo nie a Pan Bóg kiedyś rozliczy.
6 miesięcy temu / Bartek
 
aż dziw jak ten kardynał się w tęczowej Rzeszy uchował. Niech mu Bóg błogosławi, wspiera i Ochrania !
6 miesięcy temu / gość
 
Na SW2 Watykan został przejęty przez kościelną masonerię - modernistów. W efekcie Paweł VI wykonał zamiary masonów - ustanowił NOM w tym rozwalił ołtarz i odwrócił kapłana od Boga - Chrystusa Pana na co nie było przyzwolenia ojców SW2. Jan Paweł I podjął walkę z modernistami walkę i... skonał w niewyjaśnionych okolicznościach. Jan Paweł II nie podjął z nimi walki i... ruszył do ludzi, a masoni robili co chcieli. Co dzieje się obecnie? Dorzynki nie dożynki, a dorzynki. Wystarczy posłuchać abpa Lengi. Zapewne krucjata wiernych mogłaby uratować Kościół, więc "pod Twoją obronę uciekamy się święta Boża Rodzicielko...". Bądź Matko i Królowo nasza Zwycięską Królowa Polski, prosimy!
6 miesięcy temu / Jurek
 
Dlaczego Ci co piastuja takie godnosci i wladaja tak duzymi srodkami tchorzliwie milcza wobec zgorszenia bledow, a biedni ludzie musza nadstawiac karku, by walczyc o normalne zycie w Europie. Przeciez to jest godne najwyzszego potepienia. To osmiesza Kosciol Chrystusa Pana!
6 miesięcy temu / Slawomir Tomasz
 
Co to jest "paliusz kardynalski"?
6 miesięcy temu / k
 
Już Paweł VI zdawał się te zagrożenia dostrzegać, stawiając bardzo wyraźnie na misję świeckich.
6 miesięcy temu / sp
 
Szok biskupi tchorze sytuacyjni milcza na bledy ludzkie, a wierni musza walczyc! Zgroza!
6 miesięcy temu / Slawomir Tomasz
 
A może i któryś z polskich biskupów poparłby kardynała Brandmuellera?
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Biskupi muszą się dużo modlić o męstwo, o wiarę i o pozostałe Dary Ducha Świętego, bo wszystko to niemal całkowicie stracili swym buntem wobec Boga. Tkwią w błędach, bo odrzucają światło łask które na nich spływa. Wiem z Orędzi - Pan powiedział, że sam się nimi zajmie. Jak? Na Miłość nie odpowiadali miłością wobec Boga, a więc pozostaje Sprawiedliwość Boża. Króluj nam Chryste!
6 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.