DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


"Jego zdaniem mają one podłoże marksistowskie gdyż to właśnie w marksizmie teoria jest ustanowiona jako usprawiedliwienie dla praktyki rewolucji, która ma o wiele większe znaczenie" - No patrz, ciekawe skąd SWII został nazwany duszpasterskim i oderwano na nim praktykę od "teorii", niezmiennego przedmiotu wiary i zarzekano się, że niczego nie zmieniono, a dokonano faktycznie rewolucji.
ponad 1 rok temu / M.
 
co to za dysputa filozofów z teologami?
ponad 1 rok temu / k
 
Ciekawe co na to Chrystus, kiedyś zaczął od Rybaków....może i teraz tak by zrobił bo Purpuraci to już dawno stracili chęć słuchania Go, bez ustanku tylko gadają i wszystkich pouczają...proszeni lub i nie....są tak "mądrzy" w interpretowaniu prawd wiary, że chyba nie rozumieją już samych siebie - co w niektórych przypadkach widać , bo co innego głoszą a co innego robią,
ponad 1 rok temu / ando
 
Czyli będzie formacja kapłanów bez wiary którzy będą teoretyzowac. A więc to co jest teraz to nie przypadki tylko jakby się na nas toczyła machina.
ponad 1 rok temu / Ab
 
ten ABSURD jest dużo, dużo większy, bo przecież prozelityzm został oficjalnie i to po wielokroć - zakazany i POTĘPIONY! A tu nagle walory ewangelizacyjne maja jakiś priorytet!? To zakrawa na monstrualną już - KPINĘ z Wiernych! Podłoże natomiast nie jest marksistowskie, lecz jednoznacznie judeo-masońskie! Może Kardynał nie czytał słynnej dysputy FILOZOFÓW z TEOLOGAMI?! Nie musiałby tak po omacku strzelać do cieni . . .
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
Marks: protestant, Żyd, heglista, ateista, filozof materializmu. Kat - współwinny śmierci wiecznej, ogromu milionów dusz! Wypluło go Piekło, a jego wyznawcy swoją pychę ukorzą w kurz.... On - ikona mistrzów lóż i ich pucybutów od racjonalizmu.
ponad 1 rok temu / ry.janszarmach3
 
Mateusz 7:20 Tak więc po owocach poznacie ich." Mateusza 24: 9 Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego. 10 I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić. 11 I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu. 12 A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. 13 A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony." ...to wszystko musi przyjsc, mamy tego juz dzisz poczatek, bo ktoz powie, to sie nie wydarzy, jak to juz sie dzieje. Wytrwanie znaczy - wszelka czesc i chwala, i potega,i Krolestwo Bogu sie nalezy. Krolestwo Boze na ziemi nastanie w krotce.
ponad 1 rok temu / mee...
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.