DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Szukaj kapłanów co jeszcze nie zwietrzali i ciągle mają smak soli. Pan Jezus nas poprowadzi i przez te zawirowania. Grube sita wzięte i odsiewają ziarno od plewy. Biada tym ludziom przez których te zgorszenia przychodzą.Dawniej się tym wszystkim bardzo denerwowałem ,teraz się trochę za nich pomodlę i pilnuję własnej duszy.To już nie jest czas na cokolwiek .Młyny ruszyły i nikt ich nie zatrzyma ,Prawica opadła.
2 miesiące temu / Tomasz
 
@racjonalista Stwierdzenie, że nie dają ŻADNYCH efektów jest błędem logicznym. Albowiem wyraża magiczną wiarę w to, że modlitwa jako jedyna czynność we Wszechświecie pozostaje bez żadnego efektu, np. fal dźwiękowych. Oczywiście można się domyśleć, o co chodziło autorowi tej wypowiedzi, a o przeświadczenie, że modlitwa nie odbiega od efektów placebo co powinien jednak udowodnić. Jednak używanie nonsensownych zdań nie przystoi prawdziwemu ateiście, wyedukowanemu w kosmologii, neurobiologii i ewolucjonizmie. No chyba że mamy do czynienia z ateistą przygodnym. Dalej, liczenie, że modlitwy i błagania powinny "dać efekt" na naiwny pogląd, że modlitwa powinna działać dkoładnie jak magia - tzn. zaklinać rzeczywistość. Z tego, co obserwujemy, to ateiści niektórzy zaklinają rzeczywistość tworząc konstrukty myślne, np. teorię gender czy wieloświaty IV rzędu. Modlitwa jest wyrazem wiary, ale ateista wszędzie obsesyjnie domaga się dowodów na istnienie Boga, tęskniąc za cudem
2 miesiące temu / aaa
 
Czyli ewangelizacja ma polegać na politycznym rozdawnictwie? Coś się kardynałowi własne polityczne opinie pomyliły z nauką chrześcijańską. Ewangelizacja to głoszenie Chrystusa na cały świat. Już pomijam, że polityka rozdawnictwa dla Afryki skompromitowała się wiele razy - jak wlewanie wody do dziurawego garnka.
2 miesiące temu / Husarzowy
 
Wreszcie zrozumieli że żadne błagania i modlitwy nie dają żadnych efektów.
2 miesiące temu / racjonalista
 
jakość nie ilość -tak zrozumiałam jego słowa
2 miesiące temu / ewa
 
A o nawracaniu wielkiego kalifatu Europy Zachodniej to nie myślał?
2 miesiące temu / Katolnatitaniku
 
Czyli o to chodziło.
2 miesiące temu / Ryś
 
Facet chyba udaje kompletnie oderwanego od rzeczywistości . Żadna jego opinia nie jest prawdziwa . Nie chce mi sie wierzyć , że jest tak niewydolny intelektualnie , żeby serio powtarzać medialno-lewicowy bełkot
2 miesiące temu / Mirek
 
Mówi o konieczności ewangelizacji, a w związku z tym przyjęcia nowego planu Marshalla dla Afryki. A niech sobie wsadzi gdzieś te swoje złote myśli, mam już dość słuchania tych wszystkich hierarchów, którzy mają przygotowane okrągłe gadki na wszelkie możliwe tematy, z wyjątkiem tego, że nie mają nic do powiedzenia w tym jedynym temacie, do którego zostali powołani.
2 miesiące temu / pga
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.