DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Możliwe, że przy tym tempie wykruszania się wiernych w Kościele niemieckim za parę lat nie będzie dla kogo robić tej całej drogi synodalnej. Wtedy Marx będzie mógł zlicytować swój pałac biskupi albo przerobić go na dom uciech to będzie nawet bardzo w zgodzie z "duchem czasu"
4 miesiące temu / Wernyhora
 
kardynał ostrzega,biskupi swoje.On jest jeden,tamtych cała zgraja,to uważają,że w kupie siła i to oni mają rację.Przejadą się na tej synodalności jak na mydle.W Niemczech już kiedyś tak było,że wprowadzano tam pewne nowości,a oni po kilku sukcesach tak dostali w kość,że do dziś pamiętają i trudno im się z tym pogodzić do tego stopnia,że zaczynają kłamać w żywe oczy.Z tym,że jak się ockną biskupi niemieccy to mogą już nie mieć dla kogo obradować,bo białych to oni nie będą mieć wokół siebie.
4 miesiące temu / obypomyłka
 
Nie tyle powinna być nowa ewangelizacja, co na nowo ewangelizować "starą" Ewangelią. Nowa ewangelizacja kojarzy mi się raczej z tą wypaczoną
4 miesiące temu / ot co
 
Prawda jest tylko jedna , Tak trzymac !
4 miesiące temu / paulus
 
Powinno być nie kłaniajcie się demonom tego świata.To wszystko chyba zostało przepowiedziane w Bibli.Jak już niektórzy księża i biskupi również w Polsce z Mszy Świętej robią zielonoświatkowy cyrk i bluźnią Bogu to trzeba się przygotować na mistyczne 3 dni ciemności.
4 miesiące temu / Mr
 
Tylko nieliczni biskupi są zdolni bronić Ortodoksji. Warto wiedzieć że podczas herezji arianskiej ortodoksyjni kaplani należeli do mniejszości.
4 miesiące temu / @jj
 
A właściwie panu tego Świata. Czy jeśli kapłan wypowiada się jak potępieniec to należy mu się tolerancja i powinienem go z uwagą wysłuchać?
4 miesiące temu / Jacek
 
A jakie zadnie mają nasi kardynałowie: Nycz, Dziwisz, Krajewski i pozostali
4 miesiące temu / katolik polski
 
ów duch ma chyba imię, co tak się boją je wypowiedzieć?
4 miesiące temu / jj
 
Widać, że chociaż jeden Kardynał Gerhard Müller chce strzec depozytu wiary. Masoneria chce zniszczyć dogmaty wiary wprowadzić jak autor pisze: "zniesienie celibatu, kapłaństwo kobiet, interkomunię z protestantami czy uznanie relacji seksualnych utrzymywanych poza małżeństwem". Brak celibatu i kapłaństwo kobiet, czy jeśli piękna kobieta chciałaby zostać kapłanem i wygłaszać z ambony kazania czy niektórzy w kościele nie patrzyli by na nią jak na zwykłą kobietę pożądliwie?
4 miesiące temu / Gal
 
To jest robota i dzieło dra Marcina Lutra i jemu podobnych. "Źle się dzieje w państwie duńskim" W. Szekspir.
4 miesiące temu / PI Grembowicz
 
Raczej diabłu i jego owocom.
4 miesiące temu / PI Grembowicz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.