DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niemcy już zbudowali tysiące swoich kościółków, więc taka chyba jest ich wiara, jak u Judasza: dla Jezusa Tak - ALE NA NASZYCH WARUNKACH!!! Tylko kompletny dureń może, znając Ewangelię w ogóle brać pod rozwagę, co by było gdyby dzisiaj Jezus przeszedł! - to paranoja w galopie! Istotą Ewangelii jest właśnie to, że stało się to i to, wtedy i wtedy, poprzez WOLĘ BOŻĄ! - tylko dureń albo mason może dywagować w ten sposób. Panie Marx, gdyby Pan Jezus przybył dzisiaj na Ziemię, to takich jak Pan potraktowałby jak to stado w Genezaret . . .
11 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Trzwba bronic wiary i zejść do podziemia
11 miesięcy temu / Magda
 
?Dowodem na to są słowa kard. Marxa; Zastanówmy się, gdyby Chrystus głosił dzisiaj, to czy mówiłby to samo co dwa tysiące lat temu?" Ale nie głosi dzisiaj! Głosił dwa tysiące lat temu i kazał swoim uczniom przekazywać tę naukę dalej, aż do skończenia świata. Bóg zesłał Syna "w pełni czasów", w czasie który sam wybrał dla tego wydarzenia właśnie po to, żeby takie Marksy nie bełtały ludziom w głowach. Marx, gdyby żył w czasach Chrystusa, byłby na bank jednym z faryzeuszy. To juz drugi Marx w historii Niemiec, który szykuje ludziom piekielną rewolucję.
11 miesięcy temu / TZ.
 
Ale to już nie będzie Kościół katolicki, tylko po-katolicki. Natomiast dzisiejsze Niemcy są tak naprawdę w stanie schizmy i herezji. Chociaż ostatni papieże nie nie zrobili, aby wymusić dyscyplinę.
11 miesięcy temu / Piotr
 
Do ?: Św. Piotr mógł być wdowcem. A gdyby miał żonę to wędrując po świecie żeby głosić Ewangelię i tak by się z nią zbyt często nie widział czyli żeby zachowywać naukę Chrystusa praktycznie żyłby w celibacie. O żonach, teściowych, dzieciach pozostałych apostołów nic nam nie wiadomo, ale też by tych żon praktycznie nie widzieli.
11 miesięcy temu / Rose
 
Nie jest problemem zniesienie celibatu tylko sodomia. To jest problem - to rozważenie seksualności w domyśle usankcjonowanie wszelkich zboczeń. Posiadanie żony to nie jest zboczenie, to nie sodomia. Natomiast nazywanie zboczeńców normalnymi skończy się katastrofą. Już raz Bóg Sodomę zniszczył - to chyba wiedział co robi czy może jest niepoczytalny?
11 miesięcy temu / Jot
 
Marks skończy jak ten przełożony synagogi Sostenes, tylko potrzeba do tego jakiegoś sędziego, czy króla.
11 miesięcy temu / axe
 
jeżeli Św. Piotr miał teściową to z pewnością i żonę.
11 miesięcy temu / ?
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.