Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   STYCZNIA   2020 r.

Bł. Jerzego Matulewicza
Św. Jana z Warneton
 
 
 
 

Kard. Gerhard Müller: Święcenia kapłańskie tylko dla mężczyzn [PODCAST]


Odtwórz w YouTube
 

Portal PCh24.pl jako jedyny w Polsce opublikował oświadczenie byłego prefekta Kongregacji Nauki i Wiary kard. Gerharda Müllera potwierdzające odwieczne nauczanie Kościoła w kwestii święceń kapłańskich. Dzisiaj prezentujemy stanowisko niemieckiego hierarchy w formie podcastu. Czyta Bogusław Bajor.


DATA: 2019-11-05 14:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czas robi swoje...I zrobi...!
3 miesiące temu / adam
 
NADCHODZI KARA BOSKA!
3 miesiące temu / katolik
 
Mamy dogmaty i trzymajmy się ich. Dzięki Bogu, tylko mężczyźni mogą być Kapłanami, też "na chłopski rozum" dlatego, że Pan Jezus był mężczyzną. Chcemy być posłuszni Objawieniu Bożemu i posłuszeństwa Objawieniu Bożemu wymagamy od Kapłanów katolickich, służących przede wszystkim Bogu w Trójcy, a w drugiej kolejności nam katolikom. "Nasz" papież musi być NAJPIERW POSŁUSZNY NASZEMU BOGU W TRÓJCY JEDYNEMU...WYŁĄCZNIE dopiero wtedy papież może oczekiwać posłuszeństwa od ludzi...lojalność należy się tym, którzy są lojalni wobec Boga w Trójcy, nikomu innemu...
3 miesiące temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.