DZIŚ JEST:   31   MARCA   2020 r.

Św. Balbiny, męczennicy
Św. Beniamina, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Złudna jest ta nadzieja ludzka. Jak wiadomo w Genewie już wdrożyli INTERKOMUNIĘ.
1 miesiąc temu / iskierka
 
Mam wielkie przekonanie,że Kard. chyba , lub z pewnością, NIE JEST NIEMCEM! Niemiec nigdy nie zwątpi w Du DU iber alles . . .
1 miesiąc temu / AndrzejBR
 
A na jakiej podstawie ta nadzieja?
1 miesiąc temu / panda
 
Jeśli kardynał Muller czerpie swoją nadzieję z wiary, to rozumiem. Jeżeli jednak z faktów, to nie rozumiem. Kościół niemiecki jest na złej drodze a adhortacje Papieża Franciszka będą interpretowane zgodnie z potrzebami lewackich trendów.
1 miesiąc temu / Babunia
 
Mam nadzieję, że będzie dokładnie odwrotnie
1 miesiąc temu / www
 
pga Strzał w dziesiątkę! Kościół istnieje ponad dwa tysiące lat, a ciągle słyszymy odwoływanie się do V2, który zakończył się ledwie pół wieku temu i do Jana Pawła II. Jakby inne sobory i inni papieże nic nie znaczyli i żadnego wkładu w formowanie Kościoła nie wnieśli.
1 miesiąc temu / TZ.
 
Ech ten racjonalizm niemiecki.
1 miesiąc temu / Dr.P.Kopetzky
 
Cyt."Mam nadzieję, że teraz dokona się religijny zwrot w Niemczech" oby.. ale smiem watpic,oni potrzebuja konkretnego wstrzasu w tej jezdzie bez trzymanki a to raczej nie dokona sie poprzez ten dokument papieski i tak widza w nim co chca to jest samych siebie i zachete do dalszej jazdy.To chyba musi przyjsc z Nieba mam na mysli jakas Boza interwencje.
1 miesiąc temu / Nick
 
Nie chcę tutaj krytykować kard. Müllera, bo generalnie stara się robić dobrą robotę unikając zarazem pogłębiania podziałów w Kościele. Niektórzy zarzucają mu miałkość, ale taką obrał drogę w sposób na pewno głęboko przemyślany. Czy to jest najwłaściwsza droga, najbardziej skuteczna? Nie mnie to oceniać, nie odmawiam mu jednak najlepszych intencji. Ale nie podoba mi się jedna sprawa, nie tylko zresztą u niego - ciągłe zatrzymywanie się przy odwołaniach do nauki Kościoła na Soborze Watykańskim II. Czy tak wykształcony teolog nie potrafi czerpać z niczego innego w 2-tysiącletniej historii Kościoła? Przecież Vaticanum II to są naprawdę słabe podstawy, żeby ratować w oparciu o nie Kościół. Nie trzeba mi tłumaczyć, dlaczego tak się dzieje, nie jest to miejsce, żeby rozwijać poważne dyskusje. Sygnalizuję tylko pewne zjawisko.
1 miesiąc temu / pga
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.