DZIŚ JEST:   23   MAJA   2019 r.

Św. Leoncjusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Po spowiedzi, czy bez?
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
"Kardynał Blase Cupich, wyznaczony przez papieża Franciszka w 2014 roku na przewodniczącego diecezji Chicago" - okazuje się, że chyba popiera homoherezję. Czyżby to był ten nowy paradygmat? Dlaczego mnie to już nie dziwi? Tylko, że pomału stajemy wobec wyboru, który musimy podjąć: albo Pismo Święte, albo takie kardynały Cupichy. Jezus wyraźnie powiedział, że spośród pasterzy wyjdą wilki aby niszczyć stado. Czyżby to był ten czas? Niewiarygodne do czego doprowadzili Kościół Katolicki
7 miesięcy temu / Neptun
 
Tutaj rozeznanie woli Bożej nie jest potrzebne,bo wszystko jest zawarte w Biblii i w prostej obserwacji natury. Rozeznawanie woli Freuda - to chyba cel tego kardynała.
7 miesięcy temu / Mataleo
 
Na naszych oczach powstaje nowy kościół i nowa religia skierowana na człowieka, taki peace and love. Hierarchia tego kościoła ma tylko jedno święto: święto św. Spokoja. Katolicyzm przetrwa. Zejdziemy do katakumb, Msze będą w garażach, prywatnych mieszkaniach, ale ten Kościół przetrwa. Reszta mnie nie interesuje, ale modlę się za tych wszystkich zagubionych i słabych. Tylko tyle mogę zrobić.
7 miesięcy temu / szkielet
 
Wszystko spoko ale co to jest "małżeństwo homoseksualne"?
7 miesięcy temu / Nicky Nick
 
No to diecezjanie i duchowni mają kamyk w bucie. Będzie im uwierał. A co z kanonem 1184: punkt 3. "inni jawni grzesznicy, którym nie można przyznać pogrzebu bez publicznego zgorszenie wiernych."
7 miesięcy temu / polski kapłan
 
To bardzo progresywny hierarcha, ale akurat to wiadomym jest już od dawna!
7 miesięcy temu / Karol
 
Wiecie, co mnie zaczyna przerażać? To, że każdego dnia wiadomości w Internecie, radio, telewizji i w gazetach w coraz większym stopniu naszpikowane są wyrazem "homo..." we wszystkich możliwych odmianach. Tak, jakby nie było innych spraw i problemów. Można odnieść wrażenie, że cały świat zaczyna kręcić się wokół problemów homo... i LGB...
7 miesięcy temu / Republikanin
 
Brakuje mi tutaj doslownego cytatu kard. Blesa Cupicha. Jest konieczny wobec takiego tytulu, jesli tak powiedzial to trzeba go absolutnie pytac o szczegoly, a on ma swiety obowiazek odpowiedziec. Czyny homoseksualne sa grzechami smiertelnymi, wolajacymi o pomste do nieba. Kard. Blase Cupich nie moze sluzyc smierci, nie moze sluzyc diablu! Z Panem Bogiem
7 miesięcy temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Kardynał Cupich zapomniał chyba albo nie chce wiedzieć co Jezus powiedział o gorszycielach. Niech zacznie szukać kamienia lub się bezzwłocznie nawróci. Wstyd dla diecezji chicagowskiej i całego KK.
7 miesięcy temu / DNA
 
Nareszcie jakaś konkretna opinia i twarde stanowisko. Trochę jednak zaskakuje różne nauczanie w różnych diecezjach... Czyli "wolnoć tomku w swoim domku". Na tym ma polegac decentralizacja w Kościele?
7 miesięcy temu / Marek
 
Kardynae Blase Cupich, czy widziałeś chirurga, który rozczula się i sprzyja chorobotwórczym bakteriom dewastującym organizm ludzki zamiast ratować życia pacjenta? Przeczytaj "UWOLNIENIE OD PRZEEKLEŃSTWA PRAWA" Jamesa Majnackala. Już parę lat mówił zawrócić najwyższy czas = zmierzch jest blisko!!!!!!! I nastał!! To nie zwykli kapłani zawinili, to zawinili sprawujący najwyższe stanowiska w Kościele Katolickim. Zniewieścieli?
7 miesięcy temu / Roman
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.