DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2019 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie ma czegoś takiego jak małżeństwa homoseksualne
20 dni temu / Andrzej
 
Niech żyje "ortodoksja" - czyli wierność prawdzie. Czyżby juz Armagedon?
1 miesiąc temu / wierzący
 
Po spowiedzi, czy bez?
10 miesięcy temu / Zbigniew
 
"Kardynał Blase Cupich, wyznaczony przez papieża Franciszka w 2014 roku na przewodniczącego diecezji Chicago" - okazuje się, że chyba popiera homoherezję. Czyżby to był ten nowy paradygmat? Dlaczego mnie to już nie dziwi? Tylko, że pomału stajemy wobec wyboru, który musimy podjąć: albo Pismo Święte, albo takie kardynały Cupichy. Jezus wyraźnie powiedział, że spośród pasterzy wyjdą wilki aby niszczyć stado. Czyżby to był ten czas? Niewiarygodne do czego doprowadzili Kościół Katolicki
10 miesięcy temu / Neptun
 
Tutaj rozeznanie woli Bożej nie jest potrzebne,bo wszystko jest zawarte w Biblii i w prostej obserwacji natury. Rozeznawanie woli Freuda - to chyba cel tego kardynała.
10 miesięcy temu / Mataleo
 
Na naszych oczach powstaje nowy kościół i nowa religia skierowana na człowieka, taki peace and love. Hierarchia tego kościoła ma tylko jedno święto: święto św. Spokoja. Katolicyzm przetrwa. Zejdziemy do katakumb, Msze będą w garażach, prywatnych mieszkaniach, ale ten Kościół przetrwa. Reszta mnie nie interesuje, ale modlę się za tych wszystkich zagubionych i słabych. Tylko tyle mogę zrobić.
10 miesięcy temu / szkielet
 
Wszystko spoko ale co to jest "małżeństwo homoseksualne"?
10 miesięcy temu / Nicky Nick
 
No to diecezjanie i duchowni mają kamyk w bucie. Będzie im uwierał. A co z kanonem 1184: punkt 3. "inni jawni grzesznicy, którym nie można przyznać pogrzebu bez publicznego zgorszenie wiernych."
10 miesięcy temu / polski kapłan
 
To bardzo progresywny hierarcha, ale akurat to wiadomym jest już od dawna!
10 miesięcy temu / Karol
 
Wiecie, co mnie zaczyna przerażać? To, że każdego dnia wiadomości w Internecie, radio, telewizji i w gazetach w coraz większym stopniu naszpikowane są wyrazem "homo..." we wszystkich możliwych odmianach. Tak, jakby nie było innych spraw i problemów. Można odnieść wrażenie, że cały świat zaczyna kręcić się wokół problemów homo... i LGB...
10 miesięcy temu / Republikanin
 
Brakuje mi tutaj doslownego cytatu kard. Blesa Cupicha. Jest konieczny wobec takiego tytulu, jesli tak powiedzial to trzeba go absolutnie pytac o szczegoly, a on ma swiety obowiazek odpowiedziec. Czyny homoseksualne sa grzechami smiertelnymi, wolajacymi o pomste do nieba. Kard. Blase Cupich nie moze sluzyc smierci, nie moze sluzyc diablu! Z Panem Bogiem
10 miesięcy temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Kardynał Cupich zapomniał chyba albo nie chce wiedzieć co Jezus powiedział o gorszycielach. Niech zacznie szukać kamienia lub się bezzwłocznie nawróci. Wstyd dla diecezji chicagowskiej i całego KK.
10 miesięcy temu / DNA
 
Nareszcie jakaś konkretna opinia i twarde stanowisko. Trochę jednak zaskakuje różne nauczanie w różnych diecezjach... Czyli "wolnoć tomku w swoim domku". Na tym ma polegac decentralizacja w Kościele?
10 miesięcy temu / Marek
 
Kardynae Blase Cupich, czy widziałeś chirurga, który rozczula się i sprzyja chorobotwórczym bakteriom dewastującym organizm ludzki zamiast ratować życia pacjenta? Przeczytaj "UWOLNIENIE OD PRZEEKLEŃSTWA PRAWA" Jamesa Majnackala. Już parę lat mówił zawrócić najwyższy czas = zmierzch jest blisko!!!!!!! I nastał!! To nie zwykli kapłani zawinili, to zawinili sprawujący najwyższe stanowiska w Kościele Katolickim. Zniewieścieli?
10 miesięcy temu / Roman
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.