DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mimo że aktualnie nie mam nic wspólnego z FSSPX i nigdy nie byłem na Mszy Trydenckiej to deklaruję że wprowadzenie diakonatu kobiet będzie oznaczało dla mnie przejście pod duszpasterską opiekę FSSPX,takich cyrków w Kościele Świętym być nie może.
12 dni temu / Piotr
 
Pragnienia Synodu Amazońskiego? A co z pragnieniami Jezusa Chrystusa odnośnie Jego Ofiary?
12 dni temu / sp
 
- a czy to ekologiczne jest, co na to emisja co2, i czy przypadkiem nie zabija parytetów? wydrzeć św. Pawła z Pisma Świętego bo on już tam nie ma nic do szukania...
13 dni temu / ks.Bogdan
 
@A.G. - niewykluczone, bo ''kim jestem, by ich sądzić?''
14 dni temu / Xxx
 
A transwestyci tez?
14 dni temu / A.G.
 
Może Lempart i inne tam się zgłoszą?
14 dni temu / jot
 
Zgodnie z agendą 2030 w przyszłości mszę będzie pewnie sprawował cyber ksiądz.
14 dni temu / Johnn
 
Ktoś mądry powiedział jakiś czas temu, pewien mądry ksiądz że jeśli kapłan nie odda się w niewolę Maryi, to odda się innej kobiecie. Czy chcemy mieć takie ekscesy jak w USA? Pedofilia, homoseksualne dewiacje, ogółem: nieczystość, zdrada i seks na ołtarzu? Ohyda spustoszenia to wtedy gdy pohańbienie będzie miało widzów zaślepionych w Fratelli Tutti i nowym humanizmie, nowej religii bez Boga w Trójcy.
14 dni temu / Barbarossa
 
każdy synod to zmiany dla współcześnie żyjących ,następni przyjmują je zastane i dla nich normalne
14 dni temu / cóż
 
Zło szerzy się przez kobiety, które chcą zawładnąć zupełnie im niepotrzebnymi funkcjami, zamiast wspomagać siebie i mężczyzn, w tym co dał nam Bóg i natura. Boże ratuj ten świat i niech wypełni się Twoja Wola. Opatrzności Boża czuwaj.
14 dni temu / tosiaP
 
Co to za synod ? co to za biskupi ? Jeśli ich pragnieniem są KOBIETY przy ołtarzu ? Czyżby przysłowie "głodnemu chleb na myśli" odzwierciedlało się w PRAGNIENIU ?
14 dni temu / iskierka
 
Każdy ma swoje miejsce w kościele w czasie Najświętszej Ofiary , a miejsce świeckich nie jest w prezbiterium! Miejsce przy ołtarzu należy do kapłana-ofiarnika. Jeśli kapłanom nie chce się odczytać paru wersów przy ambonie to powinien się zastanowić czy nie kieruje nim wygodnictwo i lenistwo.
14 dni temu / ola
 
Tego to już dość. Ojciec PELANOWSKI za prawdę ponosi karę
14 dni temu / andrzej
 
św Paweł apostoł nakazuje kobietom milczeć w kościołach więc tym bardziej nie mogą być kapłanami 1 List Do koryntian 14 34 Niewiasty niech milczą w kościołach, albowiem nie pozwala się im mówić, lecz mają być poddane, jak i Prawo mówi. 35 Jeśli zaś chcą się czego nauczyć, niech się pytają w domu swych mężów ; bo nie przystoi niewieście mówić w kościele. 36 Czy od was wyszło słowo boże ? Albo do was samych doszło ? 37 Jeśli kto zdaje się być prorokiem, albo duchownym, niech uzna, że to, co wam piszę, są rozkazania Pańskie
14 dni temu / pibcio
 
szatańskie praktyki !!!!
14 dni temu / odszkodowania
 
A na razie proponuję odsunięcie takich pseudo pasterzy jak ten kardynał od ołtarza i pozbawienie godności kardynalskich. Ale nie z tym papieżem, który toleruje wielu bluźnierców w szatach liturgicznych.
14 dni temu / DNA
 
Kobiety przy ołtarzu to herezja i szykana Jezusa
14 dni temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.