Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Kard. Burke: odnowić wszystko w Chrystusie [VIDEO]


Wykład kard. Raymonda Leo Burke wygłoszony podczas Rzymskiego Forum Życia, 18 maj 2018. (Polskie napisy po włączeniu).

 

 

Zobacz także:

 

"Rytuał oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa" autorstwa kard. Raymonda Leo Burke'a

 

Rytuał oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
DATA: 2018-06-15 13:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tylko przed tym Pokarmem ze czcią pochyleni, w Niego wpatrzeni , Nim nakarmieni i przemienieni , z Nim zjednoczeni - zostaniemy odnowieni -tak krótko reasumując . /?.To rzeczywistość naszej godności w Chrystusie , jak pisze kardynal Burke / Trzeba powrócić na swoje miejsce ! Miejsce stworzenia . Któż jak Bóg i nic nad Boga ! A dokąd Twa droga ?
9 miesięcy temu / MariaPietrzak
 
Jako uzupełnienie polecam wspaniałą homilię: "ks. dr hab. Robert Skrzypczak ? homilia z 10 czerwca 2018 roku" z Dobra Nowina, Opublikowany 12 cze 2018
9 miesięcy temu / Jagoda
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.