Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Kara za grzechy, nie zemsta „Matki Ziemi”! Ks. prof. Paweł Bortkiewicz dla PCh24TV


Odtwórz w YouTube
 

Jak odczytywać sytuację z koronawirusem w kontekście teologicznym? Czy w związku z zamknięciem kościołów, religijność Polaków zmaleje? Pandemia a aborcja - gdzie widzimy paralele? Gdzie leży nadzieja katolika w tym czasie? Na te i inne pytania odpowiada w wywiadzie z Piotrem Relichem ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr.

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 18:06:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Piękne, katedry, kościoły katolickie,które zachwycają wszystkich są wyrazem wdzięczności i uwielbienia Pana Boga Wszechmogącego w Trójcy Świętej Jedynego Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Świętyoraz Matki Bożej. Czy jakakolwiek inna religia może się poszczycić takimi dziełami? Jeżeli takie dzieła powstawały to poświadczały piękno noszone w sercach ludzi żyjacych wg zasad, wartości zawartych w DEKALOPGU.
1 miesiąc temu / Henryk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.