DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Smutne jest,ze jakis krol H8 dla wlasnego intetesu oderwal ich od katolicyzmu i przez tyle wiekow nie znalazl sie nikt odwazny,by skutki tej decyzji odwrocic
11 miesięcy temu / Ell
 
Radość, że dołączył do Owczarni Pana! : Takie wieści sprawiają, że chętniej będę modlić się o nawrócenia.
11 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Tylko żeby zaraz nie ucieklał bo awangarda "postepu" szczególnie w Niemczech wprowadzi sodomickie śluby.
11 miesięcy temu / Jot
 
@Artur Nie tyle nie ma, co nie wiadomo czy ma. Dlatego anglikańscy pastorzy przyjmują sakrament kapłaństwa "po raz drugi".
11 miesięcy temu / trooper
 
To cud !
11 miesięcy temu / Bożena
 
Oj tylko żeby go nie zepsuli...
11 miesięcy temu / IzajaszGB
 
Piękny przykład. Chwała Panu Bogu!
11 miesięcy temu / Natalia
 
Biedak. W co on wdepnął? Chciał się nawrócić, a tu jedyny Kościół Chrystusowy staje w awangardzie postępu. Oby tylko zupełnie nie stracił wiary. Mam nadzieję, że dalszym krokiem będzie odkrycie prawdziwej katolickiej Tradycji czyli Mszy Wszechczasów i przedsoborowego Magisterium.
11 miesięcy temu / Iw
 
Tylko, że ten "biskup" nie ma święceń. Może być zwykłym katolikiem.
11 miesięcy temu / Artur
 
Chwała Bogu! Takie spektakularne nawrócenia są potrzebne. Wierzę, że będzie ich coraz więcej.
11 miesięcy temu / xyz
 
Nie umiesz po prostu się cieszyć tym faktem, tylko na dobrą nowinę reagujesz podaniem przykładu zła? Czemu tak się zachowujesz???
11 miesięcy temu / Do rfds
 
Chwała Bogu! Wielka radość!
11 miesięcy temu / Aga
 
sam stał się znakiem, a więc Garabandal, nie uznawane przez Kościół, przez jednych uważane za mamienie szatańskie, przez drugich za autentyczne, nie podejmuje się analizy tych objawień, bo wydaje mi się, że zarówno ci co nie uznają tego objawienia, jak ci co uznają te objawienie mają rację, typowy przykład na zamęt, który mamy dzisiaj w Kościele, dlatego Fatima zawsze autentyczna!, choć widzimy gołym okiem, że orędzie Fatimskie jest rugowane obecnie, a Garabandal jest rzeczywiście obrazem tego co się dzieje w Kościele teraz, jest tam grzech pierworodny, są tam nieboszczki jezuici, jest tam posłuszeństwo, jest tam fałszywa mistyka kwestia ożemku z amerykanami, dwa anioły, poprzeplatana z prawdziwą mistyką, jest Matka Boża karmelitańska, jest tez odniesienie do ślepoty, jest też ukazanie, że kielich nieprawości w Kościele posoborowym się przelał, i też błędy w analizie jezuity Warszawskiego, który analizował te objawienie i się pomylił w niektórych sprawach.
11 miesięcy temu / axe
 
tony blair podobno tez przeszedł na katolicyzm. przypomne tylko ze blair w 2004r otworzyl granice dla nowych krajów UE ale takze dla pakistanczyków. pani ambasador wypaplałą, że przychodzą ludzie bez wyksztalcenia żadnych umiejętności a rząd w londynie nakazał wydawać pozwolenia na przyjazd.TOny Blair był bardzo proislamski i powiązany z masoneria, po urzedzie premiera został katolikiem. czy naprawde się nawrócił???
11 miesięcy temu / rfds
 
Cieszę się, ale oby nie stało się z nim to co z autorem Opcji Benedykta - widząc jak u nas się dzieje, przeszedl na prawoslawie
11 miesięcy temu / Anaja
 
Mógłby ze sobą też pociągnąć królową to problem anglikanizmu by się rozwiazał
11 miesięcy temu / Pppp
 
Ad maiorem Dei gloriam
11 miesięcy temu / pwl
 
Oby jak najwięcej takich nawróceń. Polecam powieść "Władca świata" wspomnianego w artykule Roberta Hugh Bensona. Książka została wydana w 1908 roku, ale autor w bardzo przenikliwy sposób opisuje czasy, w których obecnie żyjemy oczywiście są pewne archaizmy, ale to w niczym nie przeszkadza, a także wizję pojawienia się antychrysta. Zaskakujące, jak autor, obserwując otaczający go świat, już ponad 100 lat temu przewidział, jak będzie wyglądał współczesny świat w sferach religijnej i politycznej.
11 miesięcy temu / sisi
 
Jak dobrze jest przeczytać dobre wiadomosci
11 miesięcy temu / Janas
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.