DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Proszę wszystkich aby poparli w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Chcą aby Polska była chrześcijańskim krajem. Zlikwidowali gimnazja siedliska szkolnej patologii. Jako pierwszy polski rząd dba o rolników, uzbraja polską armię i zwiększa jej liczebność. Walczy z korupcją z nieuczciwymi sędziami. Dbają o pamięć żołnierzy wyklętych i bohaterów naszego kraju. Obniżają podatki dla średnich i małych przedsiębiorstw. Walczą z mafiami VAT. Wprowadzili pracownicze plany kapitałowe co może uratować emetytury polaków.
5 miesięcy temu / Boet47
 
Jezus Chrystus zniósł podział na żydów i nie-żydów, ale wy żydzi macie to w pogardzie. Wobec tego nie powołuj się na Jezusa Chrystusa. Poza tym Polska to nie Izrael. My chcemy być krajem katolickim aczkolwiek nie możemy. Wchodzicie przemocą i z buciorami wszędzie tam, gdzie Chrystus wam zabronił. Siejecie relatywizm, zepsucie moralne, wojnę i zamęt. Przejęliście nasz rząd, parlament i urzędy. Na temat "błogosławieństw" wypowiadanych przez żydów w czasie Chanuki czyli upokarzania gojów nie chce mi się pisać. Znasz je bardzo dobrze. Judaizm rabiniczny z symbolem menory nie ma dziś NIC wspólnego z mozaizmem - wiarą Żydów przed i w czasach Chrystusa. Nie interesują mnie wyznania członka sekty żydowskiej. Daruj sobie ten swój pokrętny satanizm.
5 miesięcy temu / myśliciel
 
@Myślicielu Przeczytaj Pismo Święte A dowiesz się, że Menora występuje w Apokalipsie św. Jana. A świętowanie hanuki jest TYLKO opisane w Nowym Testamencie. Jezus obchodził to święto.
5 miesięcy temu / Second
 
A jednak zapalanie świec chanukowych nie wpływa dobrze na człowieka.
5 miesięcy temu / myśliciel
 
Wygląda jak Hilary Clinton w okresie ostatnich wyborów - jak mówili rozumiejący Amerykanie nigdy więcej Clintonów i Obamów- zatem nigdy więcej Tusków, Pawlaków , Milerów i powiązanych
5 miesięcy temu / Piotr
 
wygląda, że jest nie tylko "posągowa", jak ją określali niektórzy, ale pusta w środku;
5 miesięcy temu / JARO
 
Pradziadek w grobie się przewraca. Zacny Prezydent II Rzeczypospolitej Stanisław Wojciechowski ????
5 miesięcy temu / Mysia
 
Dla dyktatu tej równości to trzeba najpierw normalnym rodzinom łeb uciąć. Żeby te dziwne 'związki partnerskie' uprzywilejować. Wtedy będzie równo. Bo to jest najważniejsze. Tylko, że mój Tato całe życie powtarzał, że to za komuny miało być równo. Miało być. A wyszło ....
5 miesięcy temu / marcin
 
Choćby najdłuższymi rozmowami nie zmieni rzeczywistości ta osoba, za te rozmowy, które są marnowaniem czasu, weźmie dużo pieniędzy polskiego podatnika. A jeśli się dorwie do stołka, to już będzie ten czas na adopcję nie mających nic do powiedzenia dzieci przez zboczeńców, co za zacofanie i prymitywizm. Od początku:matka uczy córkę dla jej dobra, co znaczy być kobietą, żoną i matką. Tak wychowana córka nie położy się do łóżka z byle kim, ergo ubedzie kobiet opuszczonych i takichże dzieci. Ojciec uczy syna odpowiedzialności. Ten cykl powtarza się od pokoleń i do tej pory działał, zawsze były smutne wyjątki, jeśli rodzice zaniedbali wychowania. Obecnie mamy katastrofę, która zaczęła się po IIWŚ na zachodzie-brak wychowania, robta co chceta, make love not war i te bzdury. Trzeba wrócić do zasad życia rodzinnego opisanych w katechizmach i wspomnieniach naszych przodków, szanować siebie i współmałżonka, kochać dzieci w czynie, a nie w pieniądzach i samowoli a kidawy błońskie wysł
5 miesięcy temu / Antymodernista
 
Kompletna kompromitacja tej pani.
5 miesięcy temu / Zbigniew
 
Kilka lat temu młodzież miała problemy z atakami fizycznymi, kradziezami komórek. Obecnie mają problem z psychiką. Szczególnie tam, gdzie nie ma ojca w domu lub rodzice się rozwodza. A rozwodza się bo nie mają wiary. To Duch Święty daję pokój i sprawia, że nie szukamy ekscesow, cieszymy się tym co mamy i nie narzekamy. Życzę każdemu takiego Pokoju. To Jezus go daje.
5 miesięcy temu / Second
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.