DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niech organizator tego wielce niestosownego wydarzenia zrobi zestawienie stanu posiadania polityków SLD ze stanem posiadania reprezentatywnej grupy księży. Jeśli stan posiadania u polityków będzie większy, niech sam sobie popływa.
ponad 6 lat temu / mataleo
 
SLD nie tyle topi, co samo tonie. Dewaluacja Kwacha doszła tak daleko, że jest kwiatkiem na plakatach palikociarni. A szef eseldowskiej młodzieżówki okazuje się jakąś wymiociną Urbana.
ponad 6 lat temu / zeno40
 
Jak taki kozak to niech spróbuje z rabinem.Są tłuściejsi i bogatsi od księży.
ponad 6 lat temu / cynik
 
A ja zorganizuje happening i utopie grubego, opasłego polityka
ponad 6 lat temu / Sven
 
A ja myślę, że Rychu Kalisz waży tyle ile trzech biskupów razem wziętych. jakoś nie słyszałem by ktoś go chciał topić za cyt. "opasłość". Opasłość to raczej kulturowa i intelektualna tego całego nowego komuszego miotu. Czerwoni są jak HIV nieuleczalni, nie ważne czy znali samego Bieruta jak Geremek czy Kuroń czy kojarzą PW z rokiem 1988, te same totalniackie mordy tylko okoliczności trochę inne
ponad 6 lat temu / loco
 
Gruchalski? Wpisać go na listę!
ponad 6 lat temu / Leo
 
i tu się z nim zgadzam okupanta trzeba niszczyc
ponad 6 lat temu / wesolek
 
Rośnie następca Pietruszki i Piotrowskiego
ponad 6 lat temu / ***
 
widać po tym tępym młodym "członku" z bandyckiej organizacji, że pilnie słuchał na wykładach w akademii majowej swoich nauczycieli; widać też, że zapoznał się dogłębnie z myślą przewodnią swoich mentorów: Lenina, Stalina, Trockiego, Kamieniewa i innych, a także brał czynny udział w szkoleniu z "samoobrony" w klubie sportowym im. Feliksa Dzierżyńskiego; cóż tu dodać? chyba tylko to, że polecamy mu jako lekarstwo książkę Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego pt. "Lenin" - to o jego umiłowanym przywódcy i jego drużynie - cała prawda od bezpośredniego świadka i swego czasu nawet wielbiciela, jego i ich działalności; na szczęście pan Antoni przejrzał szybko na oczy, szeroko je otworzył i zobaczył to ... - nie ma na to nawet właściwego określenia; co to znaczy dotknąć i sprawdzić, dotknąć i się oparzyć; czego i temu niedoświadczonemu młodzikowi życzymy; im więcej się ich nawróci tym lepiej; reszta niech przepadnie w niebyt
ponad 6 lat temu / jaro
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.