DZIŚ JEST:   26   LISTOPADA   2020 r.

Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
 
 
 
 

Kandydat na posła popiera tzw. „małżeństwa LGBT” i homoadopcję

Kandydat na posła popiera tzw. „małżeństwa LGBT” i homoadopcję
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com

Jerzy Hardie-Douglas jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej na posła. Podczas jednego z kampanijnych wystąpień szczegółowo przedstawił swoje poglądy. Okazuje się, że polityk jest zwolennikiem tzw. „małżeństw homoseksualnych” oraz adopcji dzieci przez pary LGBT. Poznawanie Pisma Świętego i „Bogurodzicy” uznaje z kolei za indoktrynację.

 

Kontrowersyjny polityk o szokujących poglądach startuje w wyborach parlamentarnych ze Szczecinka, którego w przeszłości był burmistrzem. Swoje zdecydowane w kwestiach światopoglądowych propozycje przedstawił podczas jednego ze spotkań z wyborcami. Hardie-Douglas wprost przyznał, że popiera tęczowe postulaty LGBT, w tym także o zgrozo, adopcję dzieci przez pary homoseskualne. „Pewnych poglądów się nie wyrzeknę. Jestem zwolennikiem zwalczania nietolerancji” – podkreśla.

 

„Chcę to otwarcie powiedzieć: jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. Uważam, że nie tylko się powinno legalizować takie związki, ale i pozwolić parom homoseksualnym na adopcję dzieci.  Jestem też zwolennikiem ograniczonej eutanazji” – powiedział Jerzy Hardie-Douglas. Stwierdził, że w wyniku wygranej PiS w 2015 roku, Polska stała się państwem policyjnym, któremu grozi teraz katastrofa.

 

Poglądy kandydata Koalicji Obywatelskiej w kwestiach moralnych to nie jedyne kontrowersje, które budzi polityk. Były burmistrz Szczecinka stwierdził również, że poznawanie w szkole fragmentów Pisma Świętego lub średniowiecznej „Bogurodzicy”, są przejawem indoktrynacji. „To, co się dzieje, jest chore po prostu. Po wygranych wyborach, a wierzę, że tak będzie, tą tendencję indoktrynowania młodych ludzi po prostu trzeba będzie zlikwidować” – mówi polityk KO.

 

Warto odnotować, że Hardie-Douglas sugerował również, że w Polsce mamy do czynienia z aktami nietolerancji i antysemityzmu. „Nie godzę się z tym, że w Polsce można bezkarnie (oczywiście mówię o grupie idiotów) obchodzić urodziny Hitlera. Że można napluć w autobusie na twarz drugiego człowieka, tylko dlatego, że ma inny kolor skóry” – podkreślał.

 

Poparcia w wyborach parlamentarnych udzielił politykowi m.in. Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej.

 

 

Źródło: szczecinek.com, dorzeczy.pl

WMa

 


DATA: 2019-09-28 17:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kandydat na posła ma rację,nauczanie choćby fragmentów Biblii jest sprzeczne z art 53 ust 3 i art 48 ust 1 Konstytucji.
ponad 1 rok temu / ollek
 
"PRZESZŁOŚCI ŚLAD dłoń nasza ZMIATA/historia,przodkowie,tradycja,tożsamość,rodzina,państwo/, Przed ciosem niechaj tyran/normalność/ drży! Ruszymy z posad bryłę ŚWIATA/zniszczymy ład i pokój/, Dziś niczym ? jutro WSZYSTKIM my/komunisci/! Bój to jest nasz OSTATNI, KRWAWY/wojny,aborcja,depopulacja,inwigilacja,dehumanizacja człowieka, uczłowieczenie zwierzęcia/ skończy się trud, Gdy związek nasz BRATNI/USA+UE+Unia Afrykanska+Unia Azjatycka=NWO= multikulti+jedna religia światowa judaizm z dominacją rasy panów/ Ogarnie ludzki ród./ Nie nam wyglądać zmiłowania Z wyroków bożych/likwidacja chrzescijanskich norm moralnych Dekalogu/, z pańskich praw/likwidacja wszelkiej nawet najmniejszej własności/. Z WŁASNEGO PRAWA/stosuj przemoc,nie licz się z bliźnimi,wszystko Ci wolno/ bierz nadania,z własnej WOLI SAM SIĘ ZBAW!" ZBAWIENIE dla komunistów z ich negacją istnienia siły wyższej-Boga -eksperymenty,porywanie ludzi i pobieranie narządów dla uzyskania nieśmiertelności.
ponad 1 rok temu / rewolucja komun
 
Jakiego pochodzenia i narodowości jest Jerzy Hardie-Douglas?? Cel, obniżenie liczby ludności świata głownie jakiej?
ponad 1 rok temu / Janek
 
@Imka1: Jeśli Pismo Święte zastąpisz Dziełami Lenina, Marksa, manifestem z Ventotene a Bogurodzicę Międzynarodówką, możesz zapomnieć o świecie, w którym Cię wychowano. Ta cywilizacja zniknie, proces znikania postepuje. Zostanie tylko obóz koncentracyjny i walka dzikich plemion, jak widać na przykładach. Nowi wodzowie ze stanikami na głowach już prowadzą nowych niewolników nowego wspaniałego świata na bój ich ostatni.
ponad 1 rok temu / og
 
,,Bogarodzica,, czy to nie był hymn Polski? Może panoczek Dwojga-Nazwisk poszuka na yt Bogurodzicy w tłumaczeniu na język zrozumiały?
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
@Imka1 W skrócie: wszystko. Chore i zdegenerowane "podejście do życia", ale jak widać po twoim przykładzie dla części ludzi to "nowoczesność". Co do Biblii czy Bogurodzicy to na języku polskim poznaje się istotne teksty literatury światowej i przede wszystkim polskiej i wasza wiara czy niewiara nie ma tu żadnego znaczenia, a jeżeli ci to nie pasuje, to przeprowadzkę się do państwa z innego kręgu cywilizacyjnego zdaje się, że Północna Korea zaspokoi twoje ateistyczne potrzeby. Doprawdy, jesteście ludźmi chorymi z nienawiści do katolicyzmu.
ponad 1 rok temu / zgred
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.