DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Kanadyjska telewizja publiczna: niech małe dzieci oglądają homo-nudystów

Kanadyjska telewizja publiczna: niech małe dzieci oglądają homo-nudystów
Fot. mzacha/sxc.hu

Kanadyjski nadawca publiczny CBC News zachęca rodziców do pokazywania dzieciom homo-parad. Oglądanie narządów płciowych samcołożników miałoby posłuży jakoby wychowaniu ich „na osoby o otwartych umysłach”. Finansowana z pieniędzy Kanadyjczyków stacja telewizyjna cytuje i chwali wypowiedzi rodziców pokazujących parady homoseksualnej „dumy” dwulatkom i niemowlakom.

 

„Wasze dzieci zobaczą żeńskie i męskie organy płciowe”, pisze Alice Lawlor na portalu Telewizji CNC. „Ujrzą ciała we wszystkich rozmiarach, kształtach i o różnym stopniu niedostatecznego ubioru”, dodaje. Dziennikarka przywołuje też wypowiedź ojca 3-letniego Carsona, zamierzającego pokazać paradę synowi. – To wszystko wpasowuje się w inteligencję emocjonalną i rozwój seksualny mojego syna – mówi. Jego zdaniem „nigdy nie jest za wcześnie, by o tym pomyśleć”. Alice Lawlor podpisała się niejako pod tą wypowiedzią uznając obecność dziecka na obscenicznej paradzie za… doskonały pretekst do interesującej dyskusji.

 

Dziennikarka kanadyjskie telewizji publicznej powołuje się także przykład matek dwóch dzieci. Jedno ma dwa lata, a drugie 4 miesiące. Mieszkają „godzinę jazdy samochodem od miejsca, gdzie odbywa się parada”. Chcą jednak w niej uczestniczyć, pomimo trudu związanego z podróżą z dziećmi. Dlaczego? Ponieważ twierdzą, że tego typu doświadczenie przyczyni się do poszerzenia ich rozumienia tego, czym jest rodzina. Są nią rzekomo również „związki homoseksualne”.

 

Z ich podejściem również zgadza się dziennikarka CBC News. Jej zdaniem oglądanie parad „gejowskiej dumy” przyczyni się do wychowania myślących dzieci o otwartych umysłach.

 

„Kanadyjski nadawca publiczny, finansowany przez podatników, radzi rodzicom, by wzięli swoje dzieci na wydarzenie, gdzie (…) oglądać one będą genitalia dorosłych ludzi. Z jakiegoś powodu to nie jest postrzegane ani jako pedofilia ani po prostu jako koszmar”, pyta konserwatywny publicysta Jonathon Van Maren na portalu „The Bridgehead”.

 

Trudno się z tą opinią nie zgodzić. Same publiczne parady z udziałem ludzi popełniających jeden z czterech grzechów wołających o pomstę do nieba są zgorszeniem. W tym przypadku mamy jednak do czynienia nie tylko ze skandalicznymi paradami, ale z jeszcze bardziej oburzającym promowaniem pokazywania ich najmniejszym dzieciom. W liberalnych mediach uchodzi to za przejaw tolerancji, otwartości umysłu i postępu. Najwyraźniej pracujący w nich dziennikarze nie chcą znać słów Pana Jezusa: „lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza” (Mt 18,6).


Źródło: thebridgehead.ca / cbc.ca

mjend


DATA: 2017-06-28 08:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@MGR: zniechęca się tylko dzieci o prawidłowo kształtowanym w rodzinie kręgosłupie moralnym. Ale te wychowane zgodnie z zasadą "róbta co chceta", niestety mogą się zarazić propagowanym zboczeniem. Dlatego nie warto ryzykować.
ponad 2 lata temu / r
 
Niestety biały człowiek zgłupiał kompletnie i to nie tylko w Kanadzie ale właściwie cała populacja...
ponad 2 lata temu / Arek
 
Niech oglądają. Szybciej się zniechęcą.
ponad 2 lata temu / MGR
 
CBC to jest taka kanadyjska odmiana brytyjskiej BBC łżemendiów. Nie znane są im słowa Jezusa bo większość jeśli nie wszyscy są "braćmi starszymi" i słów tych słuchać nie zamierzają.
ponad 2 lata temu / Niktoś
 
Czysy satanizm, podnoszą rękę na niewinnych i to ich podnieca.
ponad 2 lata temu / kris
 
nie będę płakał po Kanadyjczykach...
ponad 2 lata temu / jj
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.