DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Kanada: trans-deprawacja dzieci na publicznym basenie?

Kanada: trans-deprawacja dzieci na publicznym basenie?
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

Uważający się za kobietę Jonathan „Jessica” Yaniv wystąpi na forum rady miejskiej kanadyjskiego Langley z oburzającym pomysłem. Chodzi o zorganizowanie przyjęcia „topless” dla osób „LGBT w wieku 12+”. Miałoby się ono odbyć na należącym do gminy basenie. Według pomysłodawcy, udział rodziców w tej imprezie byłby zakazany.

 

Mężczyzna z zaburzeniami tożsamości mówi o sobie jako o „dumnej lesbijce”. Regularnie donosi na swoich polemistów do mediów społecznościowych, domagając się zablokowania ich kont. Doprowadził między innymi do usunięcia z Twittera Lindsaya Shepherda, co nastąpiło w połowie lipca.

 

Yaniv szczyci się swymi umiejętnościami uciszania przeciwników: „Wiem jak używać moich słów i naprawdę zamykać nienawistników jeden po drugim” – napisał na Twitterze.

 

Według autorów bloga Gender Trender, prowokator przedstawia się jako osoba transgenderowa, by dotrzeć do grup dla nastolatek. Blog opublikował wskazujące na to kopie wiadomości przesłanych jakoby przez Yaniva. Sam aktywista twierdzi jednak, że są one sfabrykowane i dementuje oskarżenia pod swym adresem.

 

Kanada to jeden z najbardziej libertyńskich pod względem obyczajowym krajów świata. W marcu 2019 roku Sąd Najwyższy stanu Kolumbia Brytyjska orzekł, że ojciec rodziny nie ma możliwości zablokowania szalonego pomysłu swojej córki, która w wieku 14 lat postanowiła zostać… chłopcem i poddać się w tym celu tak zwanej terapii hormonalnej.

 

 

Źródła: lifesitenews.com / PCh24.pl

mjend

 

 

Zobacz także:

 

"Rewolucja seksualna zagraża dzieciom"

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 


DATA: 2019-08-19 13:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Małe sprostowanie: w artykule chodzi o Lindsay Shepherd, osobę rodzaju żeńskiego; nawróconą feministkę.
5 miesięcy temu / jac
 
Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie" Mt 18, 6-7. Przyjdzie kara Boża na promotorów grzechów wołających o pomstę do Nieba. "Nie łudźcie się: Bóg nie dozwoli z siebie szydzić. A co człowiek sieje, to i żąć będzie: kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę; kto sieje w duchu, jako plon ducha zbierze życie wieczne" Ga 6, 7-8. "U Niego jest miłosierdzie, ale i zapalczywość, a na grzeszników spadnie Jego gniew karzący" Syr 5, 6.
6 miesięcy temu / za SacerdosHyac
 
Tak to jest jak się publicznych deprawatorów nie topi. Będzie coraz gorzej. Niebawem w restauracjach potrawki z abortowanych dzieci. Bo dlaczego nie? Nie bądźmy fundamentalistami, otwórzmy się na nowe doznania smakowe...czego ma się marnować? Przecież dzięki temu wyemitujemy mniej CO2.
6 miesięcy temu / Jot
 
Jestem mężczyzną i podobają mi się kobiety. Czy ja jestem lesbijką?
6 miesięcy temu / A.G.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.