DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Kanada: rodzicielskie wystąpienie przeciw gender jako myślozbrodnia. Grozi utratą dzieci!

Kanada: rodzicielskie wystąpienie przeciw gender jako myślozbrodnia. Grozi utratą dzieci!
fot.REUTERS/Susana Vera/FORUM
#GENDER    #KANADA    #USTAWA    #KARA    #ODBIERANIE DZIECI    #KNEBEL    #IDEOLOGIA    #TRUDO

Skandaliczna ustawa zezwalająca instytucjom państwowym na odbieranie dzieci rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób sprzeciwią się ideologii gender, właśnie została zaakceptowana przez kanadyjski Senat. Za jej przyjęciem zagłosowało aż 67 senatorów, jedenastu było „przeciw” i trzech się wstrzymało.  Ustawa czeka jedynie na sankcję królewską Izby Gmin, by ostatecznie mogła być wdrożona w życie.

                        

Nowe prawo przewiduje dopisanie do kanadyjskiego Kodeksu Praw Człowieka oraz do kodeksu karnego stwierdzeń: „wyrażanie seksualne” i „tożsamość płciowa”. „Transseksualizm” czy też inne formy „wyrażania seksualnego” - o których nawet na razie nie mówi się, a które za jakiś czas wymyślą sodomici – są uznane za fundamentalne prawa człowieka. Każdy kto będzie je krytykował, czy w jakikolwiek sposób im się sprzeciwiał, może zostać oskarżony o dyskryminację, nękanie i skazany w najgorszym wypadku na karę pozbawienia wolności.

 

Psycholog, prof. Jordan Peterson i prawnik Jared Brown ostrzegali w komisji senackiej, że projekt ustawy stanowi bezprecedensowe zagrożenie dla wolności słowa i kodyfikuje fałszywą ideologię „tożsamości płciowej” (gender).

 

Peterson wykładający na uniwersytecie w Toronto mówił 17 maja przed komisją senacką, że mamy do czynienia z „niewiarygodnie niebezpiecznym podejściem zmierzającym do usankcjonowania ideologii gender w systemie prawnym”. Uważa on, że „ideologowie” marksistowscy wykorzystują tak zwanych transseksualistów do popychania swojej agendy naprzód.  

 

Profesor zapowiedział, że nigdy nie zgodzi się na to, by określać kogoś za pomocą zaimków typu „zir” czy „ze”, używanych przez propagatorów „teorii gender”. Komisja Praw Człowieka w Ontario tymczasem uważa, że odmowa użycia tego typu zaimków może być interpretowana jako „nękanie” danej osoby.

 

Brown, który również wypowiadał się przed komisją jako prawnik praktyk przestrzegał, że zgodnie z zapowiedzią ministerstwa sprawiedliwości, w celu określenia, czy dana osoba naruszyła przepisy w kwestii respektowania ideologii gender, będą stosować wytyczne dotyczące kodeksu praw człowieka z Ontario.

 

- Jeśli spróbujesz sprzeciwić się tej teorii, możesz być wezwany przed Komisję Praw Człowieka i potencjalnie uznany za winnego popełnienia przestępstwa z nienawiści – tłumaczył.  Dodał, że ci, którzy nie skorygują swojego postępowania, będą mogli być pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem federalnym.

 

Katalog kar dla kontestatorów „teorii gender” obejmuje: grzywny i niepieniężne środki zaradcze, takie jak zatrzymanie, skierowanie na przymusową reedukację itp.

 

Peterson przekonywał komisję, że marksistowska ustawa C-16 jest projektem „absurdalnym”. Próbuje usankcjonować coś, co nie znajduje żadnego potwierdzenia w naturze. – Czynniki biologiczne odgrywają rolę w określaniu tożsamości płciowej, a twierdzenie, że jest inaczej, to absurd – konstatował profesor.

 

Projekt został przyjęty w Senacie w swej najbardziej radykalnej formie, bez jakichkolwiek poprawek. Kampania Koalicji na rzecz Życia ostro potępiła nowe prawo. - Ten tyrański projekt ustawy to nic innego, jak inżynieria socjalna do n-tego stopnia, wszystko w imię politycznej poprawności – komentował wiceprzewodniczący Kampanii w Toronto, Jeff Gunnarson.

 

Jack Fonseca z tej samej instytucji zaznaczył, że ustawa będzie wykorzystywana do atakowania chrześcijańskiej wiary. – Prawo to nie będzie wykorzystywane jako "tarcza" do obrony słabych transseksualistów, ale raczej jako broń wymierzona w ludzi wiary i zdroworozsądkowych Kanadyjczyków odmawiających zaprzeczenia prawdy – konstatował.

 

Dr Peterson zauważył, że wszyscy mieszkańcy Kanady będą bardzo "poważnie żałować" z powodu przyjęcia nowego prawa.

 

Źródło: lifesitenews.com

AS


DATA: 2017-06-16 14:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

jasne chodzi o to by rodzine rozbic ja mialem ciezko z tym i wiem jak to jestem za rodzina dlatego choc moje zycie nie sprzyja temu .Ale powinno sie w imie rodziny normalnej jak to jest mozliwe wychowywac dzieci.Otwarta walka z chrzescijanskimi wartosciami zeby katolki nie mogl nic powiedziec
ponad 3 lata temu / nae
 
dla tych, co znaja angielski, aby nie bili piany niepotrzebnie: http://www.macleans.ca/opinion/for-transgender-canadians-bill-c-16-is-symbolic-yet-meaningful/ The Senate could vote as early as May 30 on Bill C-16, which adds ?gender expression? and ?gender identity? to Canada?s Human Rights Code and to the Criminal Code?s hate crime section. Odlozcie swoje szabelki.
ponad 3 lata temu / slimakk
 
Właśnie tak działa marksizm. Zniszczyć obecne struktury społeczne w imię przyszłego "raju na ziemi". Zastosujmy teraz ten sam zabieg myślowy, który stosują marksiści "genderowcy" wobec nich samych. Otóż otrzymuję wezwanie do stawienia się przed jakimś tam sądem i wówczas odmawiam stawienia się ponieważ czuję się marsjaninem i wzywanie mnie przed sąd jest obrazą moich uczuć trawiennych. Co wtedy? Wówczas z pełną powagą zostanę nazwany złośliwym kawalarzem, słusznie tylko dlaczego nikt tak nie nazywa owych "ludzi"(?) wprowadzających prawo sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem? O to marksistów lepiej nie pytać, chyba że ktoś pragnie zostać zaliczony w poczet "faszystów".
ponad 3 lata temu / M
 
Przymusowa reedukacja w odosobnieniu czyli obozie koncentracyjnym, do skutku. Nie będzie żadnych praw dla mniejszości chrześcijańskich.
ponad 3 lata temu / do naiwnych
 
Patologia sięga zenitu
ponad 3 lata temu / Kazek
 
"KONIEC ŚWIATA" -jak mówił Śp. "Popiołek". Sodoma to "mały Pikuś".....)* Ale ...-kto z kto z Matką Naturą walczy, ten z góry przegrywa. Na Wieczną Chwałę Pana Boga.
ponad 3 lata temu / Stanislavus
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.