DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Tom- towarzyszu,kto wam zabrania " nawrócenia"??Twój wywód na poziomie sowieckim- komunizm to szczęście i dobrobyt ....gdyby zniszczyć kapitalizm
2 miesiące temu / Ironia
 
Zatem wszystko i zielony ład i in stamtąd pochodzi. Uzywanie paluszka zachować dla siebie.
2 miesiące temu / Edek
 
Czyli Kamila została już dawno mianowana na prezydenta w formie wice przez ośrodek Kabały dla Nieżydow w Jerozolimie. A wybory to Igrzyska dla biedaków, media mają in tylko powiedzieć czego pragną i kto im to daje. Znów Ameryka nas uczy; czym jest naprawdę demokracja- to władza ludu ALE POKIEROWANEGO WE WŁAŚCIWĄ STRONĘ przez właściwych ludzi za pomocą właściwych metod. I UE nie może przyjąć dlaczego my tego nie rozumiemy. Biedny Donald, musi walczyć ze smokiem o wielu głowach twarzach i rogach. Czy ma Wiarę? Jasne jest że Bidensky nie musi czekać na formalność. I każdy kto to uznaje, uznaje ten sposób sprawowania władzy. Biada, Biada, Biada !!!
2 miesiące temu / Rak
 
Podobnie jak w Brukseli, zaczną obowiązywać " podwójne standardy " ; prawda zgodna z rzeczywistością - a niezgodna z neomarksizmem - będzie "mową nienawiści"; a lewacka " poprawność polityczna " - czystą prawdą?
2 miesiące temu / t
 
Czy może istnieć kraj w którym praktycznie nie istnieje Kościół Chrześcijański? Co mogą mieć w umysłach elity takiego kraju? Doświadczamy tego szczególnie w obecnych wyborach. Czemu Rosji NIE POZWOLONO się nawrócić !?! I błądzi nadal. Świat byłby zupełnie inny. A teraz Europa ponosi tego konsekwencje, "góralski rozum" wskazuje że Europa Zachodnia jest teraz i była większym, egzystencjalnym naszym wrogiem niż Rosja. Czy jest wyjście ocalenia!?
2 miesiące temu / Tom
 
Co do Iranu to wycofanie się z umow nie można traktować jako złe. Iran niedawno odgrywał już coraz większą rolę w regionie. Rósł w potęgę. Czy jest tak teraz. Raczej został przyblokowany. Można tamto też traktować jak wypowiedzenie wojny a teraz powrót do tych umów jako zawarcie pokoju. Jeśli wypowiadanie wojny jest w celu zniszczenia danego kraju to powrót do poprzedniego stanu będzie ratowaniem kraju ale może też wpływać na rozzuchwalanie znowu jednej ze stron. O ile Trump przyblokowal jedno państwo to wycofanie wojsk z Syrii mogło się przyczynić do rozzuchwalenia Turcji przedewszystkim. Do takich imperialnych zapędow.
2 miesiące temu / O
 
@Second, tylko co z tego skoro i tak grają do jednej bramki. A że przy tym mają też jakieś swoje wewnętrzne rozgrywki to nie ma tym nic dziwnego.
2 miesiące temu / abc
 
Każdy prezydent USA jest zawsze wielkim sojusznikiem Izraela, a ostatnio w grze jest obstawianie rodzinne. W Polsce nie inaczej.
2 miesiące temu / abc
 
Nie daj Boze zeby ona byla .Fizycznie bedzie vice a tak naprawde toona by rzadzila bo Biden ma Alzheimera i nie nadaje sie na rzadzenie tak wielkim mocarstwem .Boze chran Ameryke.
2 miesiące temu / Urszula
 
Biden i Harris wtrącą USA w chaos , z którego to państwo już się nie podniesie. Na pewno to skończy się wprowadzeniem terroru i chyba taki jest prawdziwy cel tego tandemu.Widocznie gremia rządzące w USA uznały , że najważniejszy jest front wewnętrzny.W polityce zagranicznej Kamala Harris wyznaczyła w cytowanej rozmowie sprzeczne i niemożliwe do realizacji cele. To musi spowodować gwałtowne załamanie sie pozycji Stanow Zjednoczonych. Być może Stanow Zjednoczonych nigdy nie było stać na panowanie nad całym światem . Do upadku ZSRR zawsze jeszcze ktoś inny ponosił wielką cześć kosztów zapewniania globalnego ładu. Może to jest Realpolitik , czyli powrot do roli nieco przerośniętego, regionalnego mocarstwa
2 miesiące temu / Mirek
 
Wokół tej osoby i w niej samej gromadzą się najbardziej ekstremalne fanatyzmy współczesnego świata. To bardzo niebezpieczna i wybuchowa mieszanka.
2 miesiące temu / W-Sawa
 
Biblia jest wielowarstwowa. Księgi ST mówią też o naszych i przyszłych czasach. Obecny problem w USA jest związany z Pensylwanią, a szczegolnie Filadelfią. Przeczytajcie List do 7 Kościołów. Jest też opis Kościoła w Filadelfii. Na tej podstawie pewien ewangelista dopasował ten list do obecnej sytuacji. Nikt już prawie nie wierzy w zwycięstwo Trumpa. W liście czytamy, że "ty masz moc niewielką, ale zatrzymaj co masz". No Trump ma koronę i chce ją zatrzymać. Na stronie izraelskiej czytałem artykuł, który mówił, że "Bóg opuścił Ewangelikanów". Jeśli Trump wygra to amerykańscy żydzi padną przed Ewangelikanami. Ci twierdzą, że Trump wygra.
2 miesiące temu / Second
 
Korzenie ma indyjskie i jamajskie, nie żydowskie
2 miesiące temu / @Fred
 
To już sterowanie ręczne.
2 miesiące temu / aaa
 
Ten prezes Pfizer A.B.od szczepionki tez jest zydem a do tego weterynarz z wyksztalcenia.
2 miesiące temu / ula
 
spokojnie u nas też są odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. Kaczyński, Kamiński, Macierewicz, Michnik,Morawiecki, Terlecki, Lempart, Boni to polska delegacja na otwarcie III Świątyni w Jerozolimie. To także wybitni specjaliści od Epoki Mesjańskiej , która to epoka charakteryzuje się np tym , że każdy z wybranych ma mieć 2000 niewolników.
2 miesiące temu / Pejot
 
Trump już przegrał. Popieram polityke przyszłej Pani Prezydent w całej rozciągłości, mam nadzieje ze inne narody pojda jej sladem.
2 miesiące temu / Dawid
 
Marionetka.
2 miesiące temu / J
 
Alexandria Ocasio-Cortez to ta któraw gongresie zajmuje sie nowym zielonym , sama w wywiadzie powiedziałą że nie jest on mozliwy.
2 miesiące temu / se3a2w
 
Ile razy można pisać, że zydzi są 10 razy bardziej podzieleni niż Polacy. 80 do 20 wygrywa Trump w Izraelu, a w USA jest odwrotnie. Nie można wziąć jednej osoby i podpuszczać ludzi na całe narody. Czy z powodu córki Putina mamy nienawidzić Rosji? Oczywiście nie znam córki Putina.
2 miesiące temu / Second
 
Boże, jaki jest Twój plan?
2 miesiące temu / kris
 
Sojusznik ale i korzenie też?
2 miesiące temu / Fred
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.