Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Kalwaria Zebrzydowska. Dróżki Męki i Chwały [ZOBACZ VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Znajdująca się w Kalwarii Zebrzydowskiej bazylika z cudownym obrazem Matki Bożej, wraz z okalającymi ją Dróżkami, tworzą niepowtarzalne miejsce do kontemplacji Męki naszego Pana, Jezusa Chrystusa i współuczestniczenia w boleści Jego Matki. Zobacz poruszający film o pobożności pasyjnej!


DATA: 2019-04-20 08:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wygłosił tam wspaniałe kazanie abp M.Jędraszewski. Ukazał stan obecnego świata. Jeśli diagnoza jest dobrze postawiona to jej możliwość leczenia. Mamy godnego następce św. Stanisława i św. K. Wojtyły w Krakowie. Lewactwo dostanie szału po tym kazaniu.
7 miesięcy temu / ks. banita
 
Poniżej piszecie, że Polska jest umiłowana i wybrana, to wybranie i umiłowanie też ma swoje warunki ... dopóki nie będzie Intronizacji i zniesienia aborcji .... moim zdaniem nie spełanimy warunków granicznych.
7 miesięcy temu / Poniższe komen
 
PRZEPIEKNE MIEJSCE NASZA KOCHANA POLSKA POMIMO WSZYSTKO WCIAZ JESZCZE TAK KATOLICKA I TAKA POLSKA ! ! ! Mnie osobiscie nie dziwi wcale i zupelnie, ze to wlasnie POLSKA jest tym umilowanym przez Boga "N A R O D E M W Y B R A N Y M" Film nie tylko godny obejrzenia ale tez rozpowszechniana i nasladowania.
ponad 1 rok temu / margreth
 
W Kalwarii zaczyna się właśnie tydzień odpustowy - będę tam jak co roku.Zachęcam wszystkich do znalezienia trochę czasu i nawiedzenia tego miejsca w te szczególne dni.
ponad 1 rok temu / dziubek1607
 
Czy reszta zmądrzeje naszym wzorem (odnoszac sie do jednego z komentarzy) .... nie sądze w krajach tj Szwecja masa krytyczna została juz przekroczona, tam zachodzi juz reakcja łańcuchowa, odwrotu juz nie ma.
ponad 1 rok temu / wyspasmiechu.pl
 
Wlasnie wrocilem z Kalwarii. Wspaniale miejsce blizej Boga.
ponad 1 rok temu / qba
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.