Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2019 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Kalwaria Zebrzydowska. Dróżki Męki i Chwały [ZOBACZ VIDEO]


Znajdująca się w Kalwarii Zebrzydowskiej bazylika z cudownym obrazem Matki Bożej, wraz z okalającymi ją Dróżkami, tworzą niepowtarzalne miejsce do kontemplacji Męki naszego Pana, Jezusa Chrystusa i współuczestniczenia w boleści Jego Matki. Zobacz poruszający film o pobożności pasyjnej!


DATA: 2018-08-14 07:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

PRZEPIEKNE MIEJSCE NASZA KOCHANA POLSKA POMIMO WSZYSTKO WCIAZ JESZCZE TAK KATOLICKA I TAKA POLSKA ! ! ! Mnie osobiscie nie dziwi wcale i zupelnie, ze to wlasnie POLSKA jest tym umilowanym przez Boga "N A R O D E M W Y B R A N Y M" Film nie tylko godny obejrzenia ale tez rozpowszechniana i nasladowania.
5 miesięcy temu / margreth
 
W Kalwarii zaczyna się właśnie tydzień odpustowy - będę tam jak co roku.Zachęcam wszystkich do znalezienia trochę czasu i nawiedzenia tego miejsca w te szczególne dni.
5 miesięcy temu / dziubek1607
 
Czy reszta zmądrzeje naszym wzorem (odnoszac sie do jednego z komentarzy) .... nie sądze w krajach tj Szwecja masa krytyczna została juz przekroczona, tam zachodzi juz reakcja łańcuchowa, odwrotu juz nie ma.
9 miesięcy temu / wyspasmiechu.pl
 
Wlasnie wrocilem z Kalwarii. Wspaniale miejsce blizej Boga.
9 miesięcy temu / qba
 
W tym kraju można jeszcze chwalić Pana, nie jest to przypadek. Odnowa zaczyna się od Polski, a reszta pomału zmadrzeje, a jak nie to zginie.
9 miesięcy temu / Zygmunt Jaslowski
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 86 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.