DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ogólnie te stany, które leżą na obu wybrzeżach USA to rak no może wyłączając kilka ze Wschodniego Wybrzeża leżących na południu. Podobnie w wielkich metropoliach i Północy. Midwest i Południe, tam gdzie dominowali Konfederaci jest nadal normalnie. Najgorzej jest w Kalifornii, w stanie Waszyngton z Seattle na czele, Oregonie, Nowym Jorku i New Jersey.
4 dni temu / Przemek
 
1. Bolszewizm wciąż potrzebuje bronić jakichś uciskanych, aby dalej pasożytować i wypaczać. 2. Skażenie sportu, gdzie potrzeba hartu ducha i ciała przez odsunięcia młodych od praktycznego zajęcia też jest po ich myśli. 3. Świat zachodni coraz bardziej odchodzi od chrześcijaństwa, logiki i natury. W historii były takie sinusoidy, ale ta jest chyba najgorsza, bo jest więcej środków do manipulowania konsumentami i na większą skalę.
4 dni temu / Juras
 
Co tam się dzieje?! W sumie widać do czego prowadzi nie reagowanie na lewackie wygłupy.
4 dni temu / Matka Polka
 
Jak w Kalifornii są takie prawa i władze wybrane przecież przez mieszkańców, to nie dziwi mnie gdyby tam było wielkie trzęsienie ziemi. Kiedyś cierpliwość się kończy jak było w Sodomie i Gomorze...
4 dni temu / Andrzej
 
No cóż, do pewnego momentu jako dyskryminowana grupa traktowane były kobiety, teraz nadszedł czas, żeby kobiety zaliczyć do grupy uciskającej i zacząć ją dyskrymować w imię rzekomo dyskryminowanych mniejszości dewiantów seksualnych. Zresztą kobiety trudno uznać za mniejszość, co w zasadzie zamyka jakiekolwiek wątpliwiści w tym temacie.
4 dni temu / pga
 
Władze w Kaliforni i nie tylko z resztą zupełnie zgłupiały. Dzisiaj jestem facetem, jutro będę kobietą i będę startował w zawodach z kobietami. Obłęd. Dokąd podążasz świecie???????
4 dni temu / Gość
 
Mieszkałem w Kalifornii 20 lat ale niedawno musiałem się wy prowadzić. Ten stan kompletnie zwariował i po prostu tam się nie da żyć. Nie mogę się doczekać powrotu do Polski ale teraz przez tego chińskiego wirusa mam ogromne problemy ze znalezieniem lotu.
4 dni temu / LodzMG
 
To jeszcze trochę Kalifornii brakuje d 40 stanów, żeby zablokować wszystkie.
4 dni temu / ot co
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.