DZIŚ JEST:   17   LISTOPADA   2019 r.

XXXIII Niedziela zwykła
Św. Grzegorza z Tours
Św. Elżbiety Węgierskiej
Św. Grzegorza Cudotwórcy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przerost formy nad treścią. Szanowna Pani nie raczyła się zorientować, że wszystkie te "rewelacje" łatwo zweryfikować. Nie dostała dziewczynka upatrzonej zabawki to rzuca po chałupie garami. Tacy "politycy" nie są nam potrzebni. A co jest złego w Wojsku Polskim? Ciekawe... Nawet oficer WSI może się nawrócić lub sporządnieć, czyż nie? Odmówi mu Pani szansy?
3 miesiące temu / agricola
 
Dla mnie pani Kaja zrobiła i tak sporo dla sprawy obrony życia bo jest dobra jako prolajferka natomiast chyba żaden to polityk.
3 miesiące temu / pl
 
Pani Kaja w sposób bardzo nieładny dezinformuje, mówi nieprawdę. Robi to aby przykryć swoją brutalną walkę o partykularne interesy. Autor artykułu zresztą też się nie popisał. Słowa Bosaka są wyrwane z kontekstu. Oczywiście, że Konfederacja była jest i będzie przeciw aborcji i przeciw promocji LGBT. Bosak powiedział, że samymi hasłami antyaborcyjnymi nie wygrywa się wyborów. Co nie znaczy, że Konfederacja tych haseł nie będzie głosić i ich realizować.
3 miesiące temu / Pro
 
Bosak mija się z prawdą. Godek domagała się słusznie 2 rzeczy: miejsca dla niej, lub jej zastępcy w jednym z ośmiu tzw. okręgów biorących, czyli takich, skąd po osiągnięciu 5% w wyborach, mogą wejść członkowie Konfederacji. Ona nie upierała się ani przy Warszawie, ani przy Lublinie. Ponadto domagała się 1 miejsca w 14-osobowym zarządzie tej partii. Odrzucono obydwie jej propozycje, co oznaczało całkowitą marginalizację jej stowarzyszenia oraz usunięcia z pryncypiów Konfederacji walki z aborcją. Dzięki rezygnacji Godek wiemy już, że sprawy pro live nie są dla tej partii istotne, dlatego będzie ona walczyła z aborcją tak jak PiS - wyłącznie słownie.
3 miesiące temu / Janek
 
@Katarzyna: PS. O współpracy p.Godek z ideologicznymi wrogami piszę prowokacyjnie. Zacznij myśleć. Nigdy nie byli wrogami gdyż reprezentują i wyznają te same wartości Dekalogu. Idiotyczne są wypowiedzi przedmowcow i p. Godek negujące uznawane Praw Bożych jako nadrzędnych przez Konfederatów. Tak samo pokrętna jest sugestia postaw anty-life w ich przypadku. Pani Godek świadomie mija się z prawdą. To bardzo źle o niej świadczy. Rozum i uczciwość nakazują stwierdzić kłamstwo Godek.
3 miesiące temu / has
 
Do moich adwersarzy: Pani Godek bardzo wyraziście powiedziała że współpraca z jedną z grup społecznych wojsko ją nie interesuje. To z Konfederacją mają isć sami prolajferzy na wzór tej pani? Dyplomacja podobnie do dobrego wychowania nie interesuje się plotką. Wilecki był Szefem Sztabu Generalnego nie był w WSI. " Brałem udział w pracach związanych z promowaniem naszych sił zbrojeniowych, bo uważałam, że nasz przemysł jest w stanie uzbroić własną armię. Gdybym chciał się trzymać taboretu, to oczywiście bym się trzymał, ale ja myślę że tylko życie godne jest życiem prawdziwym i tej maksymy będę się trzymał" P Raina Gdzie mamy własny przemysł zbrojeniowy, pani Godek? Pani w ogóle rozumie problemy Polski, poza obroną życia nienarodzonego? czym mamy walczyć w razie "W"? Kijami bo po " pani trupie"? W 2015 r pani Godek została członkiem rady nadzorczej Zakładów Mechanicznych PZL-WZM,produkującej komponenty do układów wtryskowych silników wysokoprężnych. Znawczyni...
3 miesiące temu / Ana
 
@Katarzyna: Co takiego złego ujawniła Godek? Wyjaśnij bo nie rozumiem.
3 miesiące temu / has
 
Konferencja jest pro life, anty zboczeniom. Pani Godek utożsamia cały pro life z sobą bardzo i jej fundacją podczas gdy wiele środowisk w tym Konfederacja jest pro life. Godek odeszła bo chciała stołek, przykre to i źle świadczy o niej. Teraz zachowuję się bardzo nieelegancko. Ujawnia prywatne rozmowy, gra karta feministyczna że niby mężczyźni ją skrzywdzili. Słabe to i dla mnie Kaja Godek okazała się osobą dużo mniejszego kalibru niż myślałem. Brawo Grzegorz Braun brawo Ruch Narodowy brawo Konfederacja. Dalej bronimy m.in życia i innych ważnych spraw nawet na przekór takim osobom jak Godek która postanowiła się wypisać z jedynej inicjatywy która może coś zmienić w polskiej polityce na ten moment. Być może to też nie przypadek że Godek zachowuję się w ten sposób po sojuszu Kukiz z PSL. Zbieżność czasowa budzi pytania. Niemniej ją do pani Godek nie mam już zaufania
3 miesiące temu / Bonum ordum
 
Do Katarzyna Co ujawniła Godek oprócz tego że w głowie się jej po przewracało i woli współpracować z Liroyem niż Braunem i snuje jakieś insynuacje.
3 miesiące temu / Boum ordum
 
Pani Górek zachowuję się bardzo nieodpowiedzialnie, nie lojalnie. Utożsamia pro life z jej osoba i inicjatywami. Konfederacja zawsze była przeciw aborcji i lgbt. Żałuję Brauna po którym widać że zawiódł się na Górek. Szkoda ale nikt nie jest zmuszany do dobrych rzeczy. Pani Godek myśli że będzie miała mnóstwo propozycji i już coś opowiada o współpracy z Liroyem. Smutne to co ona robi
3 miesiące temu / Bonum ordum
 
@Katarzyna - jaką masz pewność że to, co pani Godek ujawniła, jest prawdą? Ocena moralna osoby, która coś ujawnia, jest bardzo ważna, bo albo się wierzy danej osobie, albo nie wierzy jeśli ocena moralna takiej osoby jest negatywna. Pobudki tej osoby też są istotne. Ufasz komuś bezgranicznie nie znając jej pobudek i zasad moralnych?
3 miesiące temu / tradycja
 
@has Ocena rozumowania zawsze ma wartość jeśli punktem odniesienia jest Rozum Odwieczny a nie rozum jednostki, który możne być zniewolony. Także proszę o dowody na śmieszność rozumowania w odniesieniu do Bożej Prawdy a nie w odniesieniu do własnego rozumu. Tak jak pisałam nie interesuje mnie ocena moralna postępowania Pani Godek. Interesują mnie zjawiska, które ujawniła. To czy na to się zgadzała wcześniej też nie jest przedmiotem moich zainteresowań. Natomiast to co ujawniła skreśla dla mnie Konfederacje nie ważne z jakich pobudek to ujawniła.
3 miesiące temu / Katarzyna
 
@Katarzyna. Twoje rozumowanie jest śmieszne. Jeśli jest tak jak piszesz to p.Godek przystąpiła do Konfederacji jako osoba interesowna? Wyraziła zgodę na współpracę z ludźmi o tych samych poglądach czy innych niż jej własne? Wiele miesięcy współpracowała że swoimi ideologicznymi wrogami? To bardzo źle o niej świadczy. Więc wynika z tego jedno : chciała tylko dostać się do Parlamentu Europejskiego dla pieniędzy. Startowała tam z Siedlec, teraz olewa Siedlczan. Budowanie partii i środowisk politycznych polega na rozmowach że składającymi oferty. Oferty wynikają z ogłoszonego publicznie szerokiego zaproszenia do rozmów dla ludzi chcących zachować istnienie Polski suwerennej. Gen.Wilecki zgłosił się sam, a jego oferty nie przyjęto. Godek kręci. Nikt jej nie usunął z Konfederacji. Odeszła sama bo narobiła przysłowiowego bydła.
3 miesiące temu / has
 
Bardziej jestem skłonna wierzyć Kai Godek,od początku nie gra mi Konfederacja
3 miesiące temu / Gizela
 
Konfederacja jest przeciw aborcji. Pan Godek nie była jedyną prolajferką w tej partii, więc nie wiem o co jej naprawdę chodzi. Zobaczymy z jakim ugrupowaniem się teraz ta pani zwiąże? Gdzie znajdzie partię bardziej pro-life niż Konfederacja? Przecież nie PIS.
3 miesiące temu / tradycja
 
do has. To nie frustracja tylko Mądrość.Zła złem nie zwalczysz tylko zwiększysz jego ilość. Jeśli myślisz , że ustępstwa wobec zła to mądrość to jest sposób myślenia wymagający natychmiastowego nawrócenia. Mnie nie interesują motywacji Pani Godek ale ujawnione zjawiska , które świadczą o kompromisie z złem jej liderów. Jakkolwiek by przekonywająco nie tłumaczył tego Pan Braun wiemy, że Bóg wskazuje inną drogę pokonania zła.
3 miesiące temu / Katarzyna
 
Przed wydaniem osądu zawsze słucham drugiej strony. Szkoda że tylko nieliczni czynią podobnie.
3 miesiące temu / has
 
Do frustratów. To jest dobrowolny wybór pani Godek. Konfederacja bez p.Godek zawsze była i jest przeciw aborcji, eutanazji, homopropagandzie i gender. Jak ktoś nie nadaje się do polityki, jak nie potrafi zrozumieć wyższych racji narodowych i zachowuje się niczym przekupka z targowiska to trudno. Grzegorz Braun dyplomatycznie tłumaczy i zwraca uwagę na niedojrzałość p. Godek w nowych wywiadach w Mediach Narodowych i wRealu24. Podaje fakty przez nią przytoczone i zinterpretowane przez nią z jej własnego egoistycznego punktu widzenia. Czy Godek może być kretem, nie wiem. Chcecie być Palestyną to będziecie. Bo bez obrony i umocnienia indywidualnej własności Polaków, co jest domeną Korwina, żadnej Polski nie będzie. PiS a de facto PO/UW chce was pozbawić wszelkiej własności i małymi kroczkami to realizuje. Tylko po co znać historie sanacji i widzieć analogie? Jest tyle źródeł w książkach...Znów głupota w tym kraju lata jak gołębica.
3 miesiące temu / has
 
Ja ze swojej strony dziękuje Pani Godek za wyrwanie mnie z grzechu naiwności co do Konfederacji.
3 miesiące temu / Katarzyna
 
W przerwie dla gorących komentarzy - taka refleksja: "Uciekajcie od wszystkich, którzy chcą was zbawić, którzy znają receptę na życie. Którzy stoły wasze chcą obficie zastawić, pychę waszą utulić w błękicie. Uciekajcie przed hasłem o szczęściu na co dzień, od miraży wspólnoty bez smutku. Przecież soli na cukier nikt zamienić nie może, a wam soli potrzeba, nie cukru. Uciekajcie od tych, którzy przyjdą po Mnie, w owczą skórę wilki przebrane. Słowa ich - tak jak trawa, co wraz z latem przeminie lub jak chwasty w ogień wrzucane. Uciekajcie od wieczorów, gdy sumienie jest spo- kojne, od serc dumnych dobrem spełnionym. Uciekajcie od ludzi pochwałami hojnych, od dyplomów z wieńcem laurowym. Jeśli tego pragniecie dla tych chwil, co przeminą - tu na ziemi swój skarbiec wznosicie. Ziemia stanie się celem, który wraz z nią odpłynie. W Ojca dom wejść nie zdążycie..."
3 miesiące temu / jac
 
Po procentach poznamy, ile ubyło.Katolik nie zagłosuje na cwaniaków przemilczających zabijanie nienarodzonych.
3 miesiące temu / moher
 
Po procentach poznamy, ile ubyło.Katolik nie zagłosuje na cwaniaków przemilczających zabijanie nienarodzonych.
3 miesiące temu / nick
 
Mnie to nie dziwi. Jaka to jest "propolska" konfederacja, skoro jednym z bliskich towarzyszy Brauna jest mocno antypolski, a dość duża część elektoratu Korwina nie czuje się patriotami, ma mentalność kosmopolity, dla nich liczą się pieniądze a swój kraj i rodaków mogą opluć w zależności od humoru.
3 miesiące temu / koteq
 
wyrazistość to może mieć aktor charakterystyczny ,polityka i dyplomacja to z definicji sprzeczność z wyrazistością
3 miesiące temu / do @Ana
 
było widać jej niedojrzałość i dziwiłam się że tak ją bezkrytycznie popieracie ,być przeciwko aborcji to jedno ale nie nadawać się na polityka to drugie
3 miesiące temu / rety
 
ta pani mówiła o listach i pieniądzach jak słysze, i nie podobało sie jej to, że bedzie 1 w siedleckim, gdzie juz startowała! a składanie donosów? co to znaczy zgłosili sie? jak do dentysty zgłosi sie mafioso, to dentysta tez mafioso??? kase czuć i stanowiska i nieładne rzeczy z ludzi wychodzą!
3 miesiące temu / zniesmaczony
 
Zobaczymy jak będzie wyglądał program, jak nie będzie już tak twardo i jasno to olać tą konfederacje i tyle nie na ludzi głosujemy tylko na to co mają zmienić w naszym kraju.
3 miesiące temu / Damianelo
 
Czy Ruch Narodowy jest pro aborcyjny? Czy KORWiN jest pro aborcyjny? Czy KORONA Brauna jest pro aborcyjna. Działalność pani Godek jest anty aborcyjna ale nie jest jedyną. I to że zebrała 1mln podpisów nie świadczy że tyle ludzi wspiera jej organizację. To tylko znaczyło że tyle ludzi zdeklarowało się przeciw aborcji. Wszstkie te trzy powyższe stronnictwa mają tezy za życiem wpisane w swe ideologie. Konfederacja pójdzie dalej i tak jak zaczęło się w sumie od włśnie tej powyższej trójki taki też prawdopodobnie pozostanie rdzeń tej prati konfederacyjnej. Muszą podążać odważnie ku swemu przeznaczeniu czy to się komuś podoba czynie. Jakie jest przeznaczenie nikt spośród was nie wie. Tak więc beblanie że to koniec z Konfederacją jest nie tylko żałosne ale zajeżdża pychą.
3 miesiące temu / Krzysiek
 
Konfederacja chce do centrum? To nie jest zbyt mądre. Patrząc tylko politycznie: tam nie ma miejsca! Miejsce jest po prawej stronie. Żeby z prawej punktować PIS. Wszystkie PiS-bis w stylu PJN się nie udały! A Konferencja jakoś przed euro wyborami potrafiła być radykalna, aż za bardzo, aż głupio i wręcz antysemicko. A teraz nagle nie chcą być aż tak radykalni? Ale czemu ja się dziwię, sojusze z JKM mówią przecież same za siebie. A tak przy okazji, co to za wojskowi? Wie ktoś coś?
3 miesiące temu / M
 
Dziwię się tej pani ,czy nie potrafiła zrozumieć z jaką formacja się wiąże ,konfederacja to sztuczny twór aby robić zamieszanie na arenie politycznej i odebrać głosy PiSowi,ich program robota co chceta w gospodarce i wszystko oddać w ręce prywatne żadnych zasad moralnych a tym bardziej ochrona nie narodzonych ,została pani Gądek na lodzie a myślała że coś zwojuje nie z tą formacja im z pro life nie po drodze
3 miesiące temu / Ja
 
Boli wyrazistość? To znaczy dobrze Kaja zrobiła.
3 miesiące temu / @Ana
 
Pani Godek zdradziła w Mediach Narodowych, że do konfedracji zgłosili się ludzie w jakiś sposób związani z gen Wileckim. Proponując jakąś formę współpracy, na co ona odparła " po moim trupie" Pani Godek proponuję przeczytać książkę Petera Rainy " Gen. Wilecki, nie dzielić polskiej krwi" Może wówczas zrozumie pani własną małość? Mój Boże kobieta, która przyjęła posadkę w spółce SP, zdaje się, że w energetycznej w zamian za poparcie PIS Teraz chce uchodzić za Wandzię co Niemca nie chciała:- śmiechu warte.
3 miesiące temu / Ana
 
Jesteście śmieszni na prawo od centrum. Taki stosunkowo niewielki obszar polityczny do zagospodarowania i brak porozumienia. Żenada. Głosowałem od 1998 na prawie wszystkich wyborach. Po ostatnich akcjach typu Kukiz Psl czy teraz rozłamy w Konfederacji rezygnuję z mojego głosu...
3 miesiące temu / Bierny wyborca
 
...żałoba...mała ale jednak. Jestem z Kają. Konfederacja bez Kai robi się nijaka.
3 miesiące temu / Kasandra
 
Jestem rozczarowana tym, co dzieje się w Konfederacji, wokół Konfederacji...to smutne, ale dla Polski chyba nie ma alternatywy...my jako katolicy mamy już jakieś nierealne do spełnienia oczekiwania wobec rządzących partii. No ale cóż jesteśmy tylko 30% grupa, która oczekuje że partia będzie miała program oparty na Ewangelii. Nawet startujący w wyborach wiedza , że taki program to za mało by zyskać głosy wielu i rządzić. W tym wszystkim tyko PIS umiał się odnaleźć- katolikom są przychylni, pieniądze rozdają, jakieś przepisy poprawia, kompromis aborcyjny zostawia, konwencji stambulskiej nie wypowiedza, no słowem Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek- no tak żeby ta większość była zadowolona ...tym samym tropem zaczyna iść pan Bosak. No szkoda, znowu gra nie idzie o wartości, tylko o stołki i kasę.
3 miesiące temu / Elle
 
kim byli ci smutni panowie??
3 miesiące temu / axe
 
No i po konfederacji czyli na kanapie zwolniło się miejsce dla chetnych do koryta...teraz czas na kolejne zadecie i pompatyczne hasła na najjjjpatriotyczniejszą i bogobojną partię
3 miesiące temu / Darius
 
Nadciąga rewolucyjna nawałnica. Z zewnątrz. W Polsce przedwyborcza gorączka. Tu nie chodzi o to, żeby wprowadzić do sejmu kilku, kilkunastu posłów patriotów. Tu jest potrzebna postawa jasna i klarowna, taka jak Kai Godek. Ona nie będzie się potem wstydzić swoich słów i czynów. Jeśli Polska ma się ostać, trzeba postawić na masową zmianę postaw. Nie wystarczy dać odpór rewolucyjnemu złu, trzeba przejść do czynów i gromadzenia sojuszników na zewnątrz. Najpierw w najbliższym sąsiedztwie, potem dalej. My mamy ŚWIECIĆ PRZYKŁADEM dla Świata. My nawet nie wyszliśmy dotychczas poza swoje małe kompleksy i spory. Polska albo będzie wielka albo jej nie będzie. To nie żaden mesjanizm, to konieczność. Powinniśmy pociągać swoim przykładem inne narody. I tu właśnie takie osoby jak Kaja Godek - jest w swojej postawie niech mi wybaczy pan K. Kratiuk to nawiązanie: jednym z takich ziarenek soli naszej ziemi, "dość łatwych do zliczenia", bo ich mało...
3 miesiące temu / jac
 
Witam, jeśli to prawda ze Konfederacja chce kupczyć kosztem życia nienarodzonych dzieci to hańba. Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to cała reszta na prawidłowym. Zapisałem się do RN z pobudek patryjotycznych oczywiście nikt nie oddzwonił. Wartość Konfederacji to Prawo Boże, Godek i Braun bez tego jesteście niczym.
3 miesiące temu / Artur Lupa
 
@LewCieszyn Taki Korwin=Mikke to prawica?
3 miesiące temu / Ryś
 
Mój głos oddałem ostatnio na Panią Kaję Godek, ale skoro on się nie liczy...
3 miesiące temu / sp
 
Nie odchodźcie od Konfederacji!!! Nie ma alternatywy. P. Kaja Godek swoim nagłym odejściem rozbija prawicę i zmniejsza jej szanse w wyborach. A tym samym szanse na zatrzymanie dzieciobójstwa aborcyjnego. KONFEDERACJA JEST PRO-LIFE!!!
3 miesiące temu / LewCieszyn
 
Panowie z Konfederacji się przedstawili. Nikt nie ma wątpliwości, kim oni są. Kolejna dobra zmiana.
3 miesiące temu / Ryś
 
Ta Pani zapomina, że nie jest jedyną działaczką ProLife. A za taką próbuje się podawać. Za chwilę się okaże, że z PiSem będzie jej łatwiej walczyć z aborcjami. Strzeżcie się fałszywych proroków. Łatwo jest aktywnie działać na państwowej posadzie...
3 miesiące temu / Coven
 
Tadeusz Wilecki to jeden z głównych szefów Wojskowych Służb Informacyjnych a skoro tak, to Bosak, Korwin i Winnicki to wydmuszki służb. Jedyny narodowiec, któremu ufam to Robert Bąkiewicz.
3 miesiące temu / Zdzisio
 
Pani Godek jest niepoważna. Polityk kiedy nie zgadza się z linią własnej partii to odchodzi a nie szczeka. Pani sobie wyobraża, że oprócz proliferów nie ma innych grup społecznych? Cóż w tym złego, że Konfederacja prowadziła rozmowy z wojskowymi? A co mieli rozmawiać tylko z kołem gospodyń wiejskich? Niemądra kobieta
3 miesiące temu / ana
 
Konfederacjo jeśli nie zbudujecie programu na prawdzie - nic nie osiągniecie - właśnie spełniacie moje przewidywania. No cóż - szkoda.
3 miesiące temu / tak tylko
 
dzieciaki pokłóciły się o stołki. Mieli zwalczać system a system ich zwalczył jeszcze przed wyborami. Również mam żal do p. Brauna, że nie wsparł Pani Godek. Dla mnie osobiście tracą zaufanie ale mam nadzieje, że do wyborów je odbudują. Ruch narodowy i Korwin mają u mnie wielkiego minusa. Aktualnie głosuję na AgroUnię.
3 miesiące temu / Rocky
 
Ha ha ha co ja mówiłem ? Konfederacja to prorosyjskie dno !!!!!!!!
3 miesiące temu / wierny
 
Źle się stało zarówno dla Konfederacji jak i dla ruchów PrO life.Wrogowie tych dwóch środowisk się bardzo cieszą, a wszystko wskazywało, że będzie to jedno środowisko.
3 miesiące temu / Spostrzegawczy
 
Żeby jeszcze pokłócili się o miejsca na listach to bym zrozumiał, jeden czy drugi chciał za dużo i się nie dogadali. Ale kłótnia o sprawy fundamentalne? Bo co, że Kaja używa za ostrej retoryki ? I bardzo dobrze. Drodzy Koledzy z Ruchu Narodowego, jakbym słyszał tak poprawny politycznie bełkot ze strony PiS to bym się nie zdziwił, ale w Waszych ustach to po prostu wstyd
3 miesiące temu / Karol
 
Szkoda, że się sypie. I tak na nich zagłosuję, bo nie ma alternatywy, ale czuję niesmak...
3 miesiące temu / PWL
 
Bosak się sprzedal. Ruch Narodowy się rozmył. Dobrze że ona nie dała się spacyfikować. Straszne jest, że Braun za nią nie stanął.
3 miesiące temu / Nick89
 
To, że pani Kaja Godek odeszła z Konferencji to bardzo źle. Chciałabym zwrócić uwagę Panu Bosakowi, że wybory odbędą się 13.10.2019 to dzień fatimski. Mam nadzieję,że do tego czasu powstanie chrześcijańska partia, w której znajdzie się miejsce dla pani Godek. Może będzie Europa Christi. Mam nadzieję, że Matka Boża wyprosi u Boga cud dla Polski. Na tą chwilę nie mam na kogo głosować.
3 miesiące temu / Imer
 
Udało się rozbić Konfederację przed wyborami. Z odejściem Pani Kaji Godek odwracają się kolejni wyborcy. Bardzo żle to wróży. Zegar tyka nieubłaganie. Do dwunastej bardzo blisko. Czy raczej dwunasta już minęła?
3 miesiące temu / Antymodernista
 
Słaba ta Konfederacja. Pani Godek świetnie zna angielski to niech zacznie uczyć dzieci angielskiego a nie gada tylko o aborcji. Kukiz zbratał się z PSL, pis rozdaje kasę. Fajnych mamy polityków nie ma co :
3 miesiące temu / Łukasz
 
na forach było dużo głosów od internautów że Konfederacja straci przez nią głosy ,nie jestem pewna czy sama odeszła czy została zmuszona
3 miesiące temu / lil
 
Jest mnóstwo ludzi którzy by zagłosowali za prawdą i życiem natomiast kwestia tylko przedstawienia problemów w odpowiedni sposób.
3 miesiące temu / Nick
 
Najbardziej szokują rozmowy z Wileckim z WSI. Ja na Konfederację na pewno już nie zagłosuję
3 miesiące temu / Zgred
 
Już się zaczyna "pragmatyczne" skręcanie w stronę centrum:"Myślę, że w Ruchu Narodowym podzielamy pogląd, że nie ma w Polsce, niestety wybory to pokazały, możliwości wprowadzenia do Sejmu formacji na radykalnie antyaborcyjnej i radykalnie antyhomoseksualnej retoryce". Mojego głosu nie mają!
3 miesiące temu / prawda wychodzi
 
Słuchałem wywiadu z panem Bosakiem. Pani Godek ma racje to jest PIS prim. Nic nie zrobiliby w sprawie ograniczenia aborcji NIC. To było widać jak odpowiadał Pan Bosak. Mówienie o antyaborcyjnej retoryce jest tego najlepszym przykładem. Nie ma partii która jasno promuje wartości ewangeliczne, więc nie idę na głosowanie niech sobie sami robią chucpę. Mam dość głosowania na mniejsze zło.
3 miesiące temu / Nik
 
Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni tak fatalny błąd
3 miesiące temu / Karol
 
Chłopaki z Konfederacji...slabo, oj słabo. Wydawało mi się że właśnie bezkompromisowość jest Waszym atutem a rozmydlanie to domena PiS. Słabo, oj słabo
3 miesiące temu / Karol
 
No tak, czyli jednak demokracja zwycięża. Bo ważniejsza jest wygrana w wyborach, niż dobro Polski. 3% osiągnąć, żeby móc cieszyć się z pieniędzy podatników, a poza tym to wszystko jedno. Ważne jest, żeby wyjść na rozsądnego. Jak Korwin gada o klepaniu w pupę przez pedofila, to jest OK, ale jak się nagłaśnia fakty, czym te wszystkie zboczenia pachną, to już nie jest tak wesoło. Potem można wypominać swoim, że chcieli zająć jakieś miejsce na jakiejś liście, bo to przecież jest istota i za to się oddaje życie, a Prawda? Umówmy się, za darmo Prawdy nikt nie chce, liczą się srebrniki. A myślałem, że w końcu będzie na kogo głosować, a tu po prostu drugi Kukiz 15.
3 miesiące temu / Paweł
 
Żałuję, że Pani Godek opuściła szeregi Konfederacji. Jakie były tego przyczyny, to oczywiście powód do zastanowienia się nad tym faktem i może nawet jakiejś "głębszej" refleksji ?? - mimo dużej transparentności środowiska prawej strony. Natomiast karawana idzie dalej, a 13 października 2019r. spotykamy się przy urnach. Oby hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna" coraz częściej gościły w naszych sercach i umysłach. Może to jest kwestia dalszych rozmów i negocjacji, ale uważam, że Prawa strona powinna trzymać się razem.
3 miesiące temu / Zygmunt
 
"nie ma w Polsce ... możliwości wprowadzenia do Sejmu formacji na radykalnie antyaborcyjnej ... retoryce/ ? stwierdził Krzysztof Bosak". Chodzi o wprowadzenie do sejmu czy wartości uniwersalne?
3 miesiące temu / PJW
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.