Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Kaja Godek o sprawie zakazu aborcji i ustawie STOP LGBT II Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Co zrobi rząd z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącym aborcji eugenicznej? Jakie będą ostateczne losy ustawy STOP LGBT? O tym Kaja Godek mówi Pawłowi Chmielewskiemu w programie „Jaka jest prawda?”.

 

 


DATA: 2020-11-17 13:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

p.Kaja myli więcej spraw i pojęć i dlatego pogrąża słuszna ideę
11 dni temu / do SignalGelb
 
@PaniGodek. Szanowna Pani, myli Pani tzw. CSD Christopher Street Day, bo taka jest oficjalna nazwa parad gejów i lesbijek w Niemczech, z Paradami Miłości Love Parade, czyli corocznym świętem muzyki techno organizowanym od roku 1991 do 2009. Oprócz zabawy przy dobrej muzyce, wydarzenia te nie miały ze sobą nic wspólnego.
12 dni temu / SignalGelb
 
Jutro mija 100-lecie bolszewickiego "ukazu" pozwalającego na aborcję w państwie bolszewickim 18.11.1920r. Niestety, za przyzwoleniem Zachodu, wiele ziem polskich i naszych rodaków trafiło do tego sowieckiego piekła. Módlmy się w intencji przebłagalno-wynagradzającej Bogu za te zbrodnie.
12 dni temu / Sofia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.