Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Kaja Godek o sprawie zakazu aborcji i ustawie STOP LGBT II Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Co zrobi rząd z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącym aborcji eugenicznej? Jakie będą ostateczne losy ustawy STOP LGBT? O tym Kaja Godek mówi Pawłowi Chmielewskiemu w programie „Jaka jest prawda?”.

 

 


DATA: 2021-01-12 12:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

p.Kaja myli więcej spraw i pojęć i dlatego pogrąża słuszna ideę
2 miesiące temu / do SignalGelb
 
@PaniGodek. Szanowna Pani, myli Pani tzw. CSD Christopher Street Day, bo taka jest oficjalna nazwa parad gejów i lesbijek w Niemczech, z Paradami Miłości Love Parade, czyli corocznym świętem muzyki techno organizowanym od roku 1991 do 2009. Oprócz zabawy przy dobrej muzyce, wydarzenia te nie miały ze sobą nic wspólnego.
2 miesiące temu / SignalGelb
 
Jutro mija 100-lecie bolszewickiego "ukazu" pozwalającego na aborcję w państwie bolszewickim 18.11.1920r. Niestety, za przyzwoleniem Zachodu, wiele ziem polskich i naszych rodaków trafiło do tego sowieckiego piekła. Módlmy się w intencji przebłagalno-wynagradzającej Bogu za te zbrodnie.
2 miesiące temu / Sofia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.