DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


3 x tak !!!
5 miesięcy temu / bgghg
 
a program tego pana czytałeś ? bo to jak go przedstawiają media , wyrywając z kontekstu słowa nie pisząc ze to ironia itd, i jak sam czasem się wygłupia to jedno a dalekowzroczny program to drugie ,czytacie tylko tytuły ,powiedział też",cyt."Kobiety kiedyś rządziły. Teraz kobiety są popychłem. Kiedyś nikt by się nie odważył powiedzieć do kobiety: "Ty idiotko", ,MA RACJĘ -kiedyś kobiety zdobywano adorowano ,utrzymywano a one" rządziły z drugiej ręki" teraz harują na facetów ,same wychowują dzieci ,nic nie wymagają ,rodzą nieślubne dzieci i myślą ze są nowoczesne
5 miesięcy temu / @ Polak.Patriot
 
A niech ludzie ich zobaczą. Bedzie to bardziej przekonujące niz artykuł na ten temat.
5 miesięcy temu / EFeM
 
@ Ewa jak można Polakowi proponować wyjazd z kraju kiedy ma jakieś zastrzeżenia do tego co się dzieje w JEGO ojczyźnie. Sam Bóg dał mu to terytorium przez powołanie go do życia jako Polaka i żadna Pani Ewa nie ma prawa go stąd wyrzucać nie ważne jakie by miał poglądy. Ma tez prawo narzekać bo jest u siebie.
5 miesięcy temu / Katarzyna
 
I wyłania się Konfederacja...mityczny zbawiciel ,jutrzenka zamordyzmu w imie patriotyzmu
6 miesięcy temu / Abberacja
 
@Zbigniew jaka agresja? Mi bardzo odpowiada mentalność Finów i jestem szczęśliwą mieszkanką Espoo od ponad dwóch lat. Dlatego i Tobie takie rozwiązanie zaproponowałam.
6 miesięcy temu / Ewa
 
Ostatnio na tym forum coraz więcej ludzi deklaruje chęć głosowania na Konfederację. Poniżej tylko kilka wypowiedzi Korwina: ?Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie i nie tylko dlatego mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę?. ?Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom?. ?Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie?. ?Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci?.
6 miesięcy temu / Polak.Patriota.
 
agresja z powodu informacji? ??
6 miesięcy temu / @Zbigniew do E
 
PiS niczego się nie boi, służy naszym komunistycznym wrogom. To żydokomuna. PiS ma do odegrania taką właśnie najpodlejszą że wszystkich ról w tym szatańskim teatrze. Podszywając się pod katolików odgrywa ją perfekcyjnie. Żydzi przechrzty to stare zjawisko. Przenikają w ten sposób do podbijanych środowisk. Gdyby tak nie było, byłbyś bardzo dobrze poinformowany o tych i wszystkich trudnościach państwa, narodu, rządu np. z mediów Kurskiego i to przez samego G.Brauna, a wielu ludzi nawiedzonych przez seryjnego dzisiaj by żyło. I demokracja dawno by nie istniała.
6 miesięcy temu / wiek XVIII
 
@Zbigniew no to paszport i w drogę :
6 miesięcy temu / Ewa
 
Dokładnie TAK! podobnie jak zakazano: pornografii; reklam tytoniu i alkoholu; komunizmu; hitleryzmu - powinni jeszcze zakazać tumiwisizm i świętospokoizm . . . Ale zakazy mają to do siebie, że musi istnieć system ich egzekwowania! Czyli jak to miałoby wyglądać w RP? W tym zdemoralizowanym i bez etycznym konglomeracie podłości i głupoty. Prawo RP już od dawna potępia te zboczenia i co?! Tak jak wybory są zależne tylko od tych co je obliczają i OGŁASZAJĄ, tak samo i realizacja obrony Obywatela przed wszystkim co go upadla zależy od wydających rozkazy Policji-reszta morda w kubeł! Gdzie zaskarżyć Lekarzy uśmiercających pacjentów w imię "PROCEDUR"?! Na początek zakazałbym wszelkich burd ulicznych. Jeszcze nikt nigdy nie osiągnął niczego dobrego terrorem ulicznym. Nawet jeżeli coś ugrali to tylko na tak długo jak władza uznała to za taktycznie korzystne.Pikieta Sejmy czy Rządu i tak ze swej natury musi być nielegalna, bo jaki złodziej czy bandyta, odda łup dobrowolnie?!
6 miesięcy temu / AndrzejBR
 
będą ,chyba że będzie wojna,do nas dotarły po 30 latach od pierwszej w 1969 roku
6 miesięcy temu / @ Zbigniew
 
Nareszcie ktoś to powiedział. Ale kto to zrobi? Rząd PiS wszystkiego się boi. Tylko na Białorusi i w Rosji żadnych parad nie ma i nie będzie.
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Do Pani Kai Godek: Polska zaakceptowała rewolucję seksualną pod hasłem:,,marsze równości,, a więc walka z deprawacją w Polsce to niemalże jak walka z wiatrakami. P.S. Czy tę wyrazistą i jednoznaczną prawdę opublikujecie, tego nie jestem pewna.
6 miesięcy temu / Weronika
 
Z wywiadów Krzysztofa Karonia dowiadujemy się a może nie tyle dowiadujemy się, co on nam to uświadamia, że żyjemy w czasach marksistowskiej rewolucji seksualnej, która ewaluowała jako kolejne wcielenie rewolucji proletariackiej. Pokrzywdzeni byli proletariusze, a teraz na owych pokrzywdzonych ale to już na niby wyrastają feministki i wszyscy ci, którzy są zbuntowani przeciwko naturalnym normom moralnym, związanych z prawidłowym funkcjonowaniem ludzkiej płciowości. Ta bezkrwawa rewolucja odniosła zwycięstwo w świecie, w UE i Polsce. W myśl tejże rewolucji nie uwzględniającej praw naturalnych i ładu społecznego, wprowadzono także w Polsce prawo do obscenicznego wyrażania publicznie swych poglądów, prawo demoralizowania innych i antyreligijnej działalności, uderzającej w Kościół, co szczególnie w ostatnich marszach było widoczne. Określenie prawne ,,marsz równości,, to tylko sprytny w istocie kamuflaż tego co mamy, także w Polsce.
6 miesięcy temu / Weronika
 
a przemyślałeś to praktycznie ,jesteś ortodoksem bardzo emocjonalnym ,ale mało praktycznym
6 miesięcy temu / @Izydor Oracz
 
Powtarzam jak mantrę: konieczne jest referendum z pytaniem "Czy jesteś za karaniem propagandy i praktyk homoseksualnych?" Dzięki p Godek jest szansa na wygranie takiego referendum, a to otwarło by drogę do poradzenia sobie z idelogią child-free.
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
W 100 procentach zgadzam się z Panią Godek
6 miesięcy temu / Anka
 
PiS milcząco hoduje parady zboczeńców. I ma za nic zakaz zabijania dzieci nienarodzonych.
6 miesięcy temu / BHO
 
I to niby wraz z Jurkiem A nie z Konfederacja ?! Po pierwsze żadnych szans na zebranie wymaganych podpisów. Po drugie bardzo kontrowersyjne partnerstwo. Po trzecie próba osłabienia propolskiej i prokatolickiej Konfederacji szyta grubymi nićmi.
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
po wyborach nie będą potrzebni ,teraz są przysługą dla tych co ich maja poprzeć za odsuniecie od nich zainteresowania
6 miesięcy temu / @ Rom
 
@Robert czemu tylko premiera? Ładny prezydent to skarb narodowy! Pani Kaja jest miła i ładna. Ładniość jest najważniejsza.
6 miesięcy temu / rysio
 
Ma całkowicie rację. Promowanie miasto po mieście zboczeńców za przyzwoleniem władz to jakiś paradoks. Man nadzieję, że PIS się za to po wyborach i jeszcze w br. weźmie!!
6 miesięcy temu / Rom
 
Kaczyński podczas objazdu Poski został zapytany dlaczego nie walczy z tymi zboczeńcami to odpowiedział, że mu Unia nie pozwala. Wszystko do wysłuchania w necie.
6 miesięcy temu / Rocky
 
@ Andreas\\ Abp. Marek Jędraszewski jednak powoedział.
6 miesięcy temu / Ryś
 
@konstytucja,@Katarzyna: Moja Rybka ma na imię Konstytucja. Ostatnio bardzo modne są małżeństwa z samym sobą. Jestem za obroną instytucji małżeństwa z samym sobą oraz z własną rybką. Konstytucja!
6 miesięcy temu / rybak
 
@Katarzyna, dziękuję za Pani opinię, i żeby była jasność - nie śmiem twierdzić że towarzyskie odkrycie prezesa zinterpretuje art. 18 w taki właśnie sposób, ale inny skład trybunału, jak najbardziej może : jest też kwestia co autor miał na myśli, o ile wiem obowiązuje ona w aktach prawnych niższego szczebla i ma prymat nad interpretacją językową, nie wiem czy tak jest również w przypadku konstytucji
6 miesięcy temu / konstytucja
 
Absolutnie się zgadzam z Panią - i z każdym, kto o tym mówi głośno i wyraźnie! Te parady to czysta demoralizacja w przestrzeni publicznej!!! A małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny - tak mówi najważniejszy akt prawny w Polsce. Nie dajmy sobie jajecznicy z mózgu zrobić.
6 miesięcy temu / Czytelniczka
 
do taki 1 [email protected] konstytucja ma racje ten artykuł można interpretować w taki sposób jak to napisał.Tam nie jest wyraźnie napisane czym jest małżeństwo tylko jakie małżeństwo podlega ochronie.
6 miesięcy temu / Katarzyna
 
Wszyscy głosujemy na Panią Kaję Godek i na Pana Marka Jurka. Jak nie uzbierają podpisów to głosujemy na PiS. Albo lepiej na PO bo to żadna różnica. Jeszcze jest KukizPSL bez PSL. Też dobra zmiana.
6 miesięcy temu / wyborca
 
@M: Zagłosuj na Godek.
6 miesięcy temu / radek
 
do konstytucja. Art. 18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Przeczytaj Konstytucję, i przestań robić z siebie pajaca. Wyraźnie zaznaczone czym jest małżeństwo.
6 miesięcy temu / taki 1
 
Gani Godek na stanowisko premiera.
6 miesięcy temu / Robert
 
Art. 18. nie wyklucza ani małżeństw jednopłciowych, ani innych form związków. Mówi jedynie że wybrana forma małżeństwa jest pod szczególną ochroną i opieką RP. Ponadto mówi o rodzinie. A zwiazek dwóch osób niezależnie od płci też jest rodziną i w tę stronę idzie zachodnie prawodawstwo.
6 miesięcy temu / konstytucja
 
Wielkie brawa i wyrazy wielkiego szacunku dla Pani Kaji Godek !!! Jest rzeczą całkowicie niezrozumiałą, żeby rząd, który zowie się katolickim nic się nie przeciwstawiał bandzie zboczeńców, która przemierza Polskę katolicką w szerz i w zdłuż promując sodomię i demoralizując dzieci, młodzież i całe społeczeństwo. Czy ojciec Tadeusz Rydzyk nie ma wpływu na Dude, Kaczyńskiego, Pisiorów i całą bandę tych pseudokatolików rządzących naszym państwem ??! To woła o pomstę do BOGA!!! Jak oni w ogóle mogą chodzić na Mszę Świętą i w blaskach kamer i jupiterów przyjmować do swych judaszowskich, zakłamanych serc CIAŁO CHRYSTUSA.??! Dla mnie to są zdrajcy Chrystusa i Polski. Ci polskojęzyczni politycy z tzw. "dobrej zmiany" nie powinni dostać rozgrzeszenia a wszystkie ich spowiedzi i KOMUNIE ŚWIĘTE są jak najbardziej świętokradzkie !!! Kościół chyba już zapomniał o warunkach dobrej spowiedzi a zatem sami kapłani prowadzą te dusze na potępienie w imię świętego sp
6 miesięcy temu / Daro
 
Kaja, do tej pory myślałam.ze zagłosuje na Konfederację ale teraz nie wiem co mam zrobić. Sprawa życia nienarodzonych jest na pierwszym miejscu. Bez tego nie ma wogole.dalszych rozmów. Wystapilas z Konfederacji. Czy pójdziesz sama? Wstąpisz do PiSu??
6 miesięcy temu / M
 
Pani Kaju ogromnie Panią szanuję za obronę życia i heteronormalności i zgadzam się w 100% z zakazem publicznej demoralizacji przez tęczową homokomunę bojówek lgbtq! Błagam jednak, żeby na prawicy panowała jedność i wzajemne zrozumienie, nawet za cenę zaciśniecia zębów. Tu chodzi o dobro Polski dla kolejnych pokoleń Polaków i nie wolno tego zaprzepaścić, bo Polska musi być biało-czerwona i katolicka, aby mogła przetrwać! Konfederacja i Kaja Godek są sobie niezbędni. Bądźmy wierni Bogu i Polsce, a żadna siła nas nie podzieli!!!
6 miesięcy temu / Król Artur
 
nic się nie uczy,ani w kwestii znaczenia pojęć ani w tym jak mówić a raczej jak NIE mówić
6 miesięcy temu / lil
 
Niech Matka Boża ma Panią w opiece
6 miesięcy temu / andrzej
 
@dy A poseł Wilk nie jest w konfederacji? W Polsat News jest ostatnio dość często.
6 miesięcy temu / Fzir31
 
Trzeba przyznać racje #Kaja Godek, dlaczego PiS i rząd nie reaguje na marsze zboczeńców z pod znaku LGBTQ, są to marsze żywych trupów opętanych przez szatana i jego demonów.
6 miesięcy temu / obserwator
 
@: - To samo mówi Korwin i członkowie jego partii.
6 miesięcy temu / plus
 
Godek i Gadowski ratują system totalitarny. Kto nie rozumie, nie powinien zabierać głosu.
6 miesięcy temu / ost
 
@Karol: Braun, Winnicki mówią dokładnie to samo ale nikt o tym nie wie. To już ciebie nie boli.
6 miesięcy temu / :(
 
Oglądałem ten program i mi się podobało. Dużo merytorycznych argumentów przeciw tęczowej zarazie.
6 miesięcy temu / Pan Tofel
 
Zabolało? To dobrze, miało zaboleć!
6 miesięcy temu / Karol
 
Ma rację ale nie wejdzie do Sejmu. Kiedy Polsat News zaprosi do siebie Grzegorza Brauna? Nie zaprosi nigdy. Będzie prowadził rozmowy ze wszystkimi rozbijaczami Konfederacji.
6 miesięcy temu / :(
 
Paradujący ekshibicjoniści powinni być zamykani, a nie chronieni przez Policję.
6 miesięcy temu / sp
 
W zupełności się zgadzam z panią Kają. Ale chciałbym z drugiej strony zauważyć. Kiedy już pani Kaja nie jest w Konfederacji natychmiast ją zapraszają. Przypadek?
6 miesięcy temu / dy
 
Zgadzam się z tym, że nasz rząd nic z tym nie robi. Potem będzie za późno i nie da się zahamować ZŁA. Piszę tak bo jest to ZŁO osobowe czyli szatan. Uchyliliśmy mu drzwi godząc się na parady teraz je wyrywa z futryną. WŁADZA MA NA SWOIM SUMIENIU CIĘŻKIE GRZECHY ZANIECHANIA.BÓG NAS ROZLICZY ZA NISZCZENIE SPOŁECZEŃSTWA.
6 miesięcy temu / Annax
 
W wolnej Polsce żadne legalne zgromadzenie, czy marsz nie mogąbyć nazwane paradmi zboczeńców, które przechodzą ulicami polskich miast. Jeśli komuś nie podobały się przemarsze 20 czerwca, które, choć coraz mniej liczne, odbywają się przecież od wielu lat i są na szczęście niezakłócane, to niech w nich nie uczestniczy. Proste i logiczne, nawet dla pretendentki takiej formacji.
6 miesięcy temu / tylda
 
Zgadzam się całkowicie . to coś nie ma prawa istnieć w przestrzeni publicznej
6 miesięcy temu / Łuki
 
Kaja nie owija w bawełnę. Ma wiele racji, wielu robi z niej radykała. Ona nie robi nic radykalnego tylko mówi prawdę.
6 miesięcy temu / Michu.
 
Racja.Tylko dlaczego Rząd i Episkopat o tym nie wie?
6 miesięcy temu / Fakt
 
Brawo za mówienie prawdy. Kocham panią.
6 miesięcy temu / Andreas
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.