DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Kaja Godek: parady zboczeńców na ulicach polskich miast powinny być zabronione

Kaja Godek: parady zboczeńców na ulicach polskich miast powinny być zabronione
Kaja Godek. FOT.:wRealu24.pl/YouTube

Parady zboczeńców na ulicach polskich miast powinny być zabronione – powiedziała w piątek na antenie Polsat News Kaja Godek z KW Prawica.

 

Działaczka pro life powiedziała, że w Polsce mamy do czynienia z „ogromnym atakiem lobby lewicowego”, który „widać gołym okiem”. – Niepokojące jest to, że osoby sprawujące dzisiaj władzę nic z tym nie robią – podkreśliła dodając, że „są zjawiska, które powinny być ograniczone prawnie”. Zaliczyła do nich „parady zboczeńców, które przechodzą ulicami polskich miast”. – Powinny być one zabronione ze względu na obrazę moralności publicznej – oceniła.

 

Dopytywana przez Piotra Witwickiego, czy na pewno chciała użyć słowa zboczeńców, odparła: „A jak nazwać ludzi, którzy afiszują się i swoją tożsamość definiują przez swoje dziwne preferencje łóżkowe. Tego nie można inaczej nazwać”.

 

Kaja Godek odniosła się również do pomysłu wprowadzenia w Polsce tzw. związków partnerskich. – Art. 18 konstytucji mówi, że małżeństwo to jest związek kobiety i mężczyzny i jako taki związek pozostaje pod ochroną Rzeczypospolitej Polskiej. Żadne inne związki nie mają być w Polsce uprzywilejowane, powagą urzędnika państwowego sankcjonowane, nie mają być obecne w polskim prawie – podkreśliła.

 

Z przerażeniem patrzę na to, że rząd, który jest rzekomo konserwatywny, absolutnie na to nie reaguje i jeszcze tłumaczy, że nic nie może zrobić. Po co nam taki rząd, który nie może rządzić? – zakończyła Kaja Godek.

 

Źródło: Polsat News

TK

 

Zobacz także:


W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2019-08-21 10:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

3 x tak !!!
10 miesięcy temu / bgghg
 
a program tego pana czytałeś ? bo to jak go przedstawiają media , wyrywając z kontekstu słowa nie pisząc ze to ironia itd, i jak sam czasem się wygłupia to jedno a dalekowzroczny program to drugie ,czytacie tylko tytuły ,powiedział też",cyt."Kobiety kiedyś rządziły. Teraz kobiety są popychłem. Kiedyś nikt by się nie odważył powiedzieć do kobiety: "Ty idiotko", ,MA RACJĘ -kiedyś kobiety zdobywano adorowano ,utrzymywano a one" rządziły z drugiej ręki" teraz harują na facetów ,same wychowują dzieci ,nic nie wymagają ,rodzą nieślubne dzieci i myślą ze są nowoczesne
10 miesięcy temu / @ Polak.Patriot
 
A niech ludzie ich zobaczą. Bedzie to bardziej przekonujące niz artykuł na ten temat.
10 miesięcy temu / EFeM
 
@ Ewa jak można Polakowi proponować wyjazd z kraju kiedy ma jakieś zastrzeżenia do tego co się dzieje w JEGO ojczyźnie. Sam Bóg dał mu to terytorium przez powołanie go do życia jako Polaka i żadna Pani Ewa nie ma prawa go stąd wyrzucać nie ważne jakie by miał poglądy. Ma tez prawo narzekać bo jest u siebie.
10 miesięcy temu / Katarzyna
 
I wyłania się Konfederacja...mityczny zbawiciel ,jutrzenka zamordyzmu w imie patriotyzmu
10 miesięcy temu / Abberacja
 
@Zbigniew jaka agresja? Mi bardzo odpowiada mentalność Finów i jestem szczęśliwą mieszkanką Espoo od ponad dwóch lat. Dlatego i Tobie takie rozwiązanie zaproponowałam.
10 miesięcy temu / Ewa
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.