Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Kaja Godek: Nie mam wątpliwości - aborcja jest niezgodna z konstytucją II Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Nie wiemy, co zrobi 22 października Trybunał Konstytucyjny w sprawie aborcji - ale wiemy, co jest zgodne z konstytucją! A zgodne jest wyłącznie chronienie dzieci nienarodzonych, przecież ludzi o równej godności z tymi, którzy już się narodzili. Z tej perspektywy sprawa jest jasna. Mówiła o tym Kaja Godek w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-10-16 07:56:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Po co porównywać z Konstytucją.....jeżeli każdego drogowskazem będzie Boże Prawo Dziesięć Bożych Przykazań powtarzanych przed każdą mszą Swiętą ?
4 dni temu / DOM
 
@murem i ja również życzę ci Bożego dnia.
5 dni temu / Janek
 
A według mnie ty zasługujesz na psychiatryk
6 dni temu / @Murem
 
@murem skoro już się osądziłeś moją osobę stawiając się w miejscu Boga i skazując mnie na śmierć, to może jakiś stosik na rynku, wiesz dla pełniejszego efektu. A tak na poważnie w komentarzach wyszedłeś na osobę moralnie realtywistyczną oraz pełną agresji: z jednej strony broniąc zlepka komórek a z drugiej chcąc mordować ludzi, którzy opierając się na obowiązującym prawie tego zlepka nie uważają za istotę ludzką. A może za chwilę kogoś zatakujesz na ulicy bo się na ciebie krzywo spojrzy? No i to maniakalne wypytywanie o gatunek. Jak nie wiesz, do jakiego gatunku zwierząt należy człowiek to ci podpowiem szukaj w słowniku wyrazu homo.
6 dni temu / Jsnek
 
@Janek Manipulacja "na ofiarę poniżania" nie działa. Ani żadna inna. Traktuję Cię dość litościwie. Z mojej perspektywy propagujesz mordowanie słabych i bezbronnych oraz podżegujesz do morderstwa. Twoje wypowiedzi zagrażają bezpieczeństwu publicznemu, zasługujesz na karę śmierci. Ale ja nie jestem Twoim sędzią, ani prokuratorem, nie prowadzę Twojej sprawy. Wracając do rozmowy, zapytałem Cię jakiego gatunku jest zarodek ludzki, do którego odnosząc się napisałeś, cytuję: "zarodek to nie człowiek". Nie pytałem o charakterystykę niezidentyfikowanego materiału biologicznego. Zapytałem wprost i powtórzyłem pytanie: DO JAKIEGO GATUNKU NALEŻY ZARODEK LUDZKI skoro twierdzisz, że "nie jest człowiekiem"? Nie interesują mnie punkty widzenia, lecz nazwa gatunku. Nie interesuje mnie potok słów morderczej propagandy, której uległeś. Otrząśnij się i spróbuj pomyśleć samodzielnie, przynajmniej w zaciszu własnej głowy. Masz dobrą okazję.
6 dni temu / Murem
 
@Murem stosowana próba udowodnienia na siłę racji, poprzez chęć ppniżenia oponenta świadczy tylko o tym że ty do żadnego z gatunków Homo się nie zaliczasz. I zozum wreszcie że zlepek komórek do 9-10 tygodnia nie spełnia definicji człowieka jako istoty rozumnej bo między innymi nie występuje aktywność elektryczna mózgu. Powtarzam z punktu widzenia bioetyki zarodek nie jest człowiekiem i to jest stanowisko naukowe i jest ono jedyne i słuszne.
6 dni temu / Janek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.