DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Piłeś - nie pisz. Albo przynajmniej daj komuś trzeźwemu do ocenzurowania przed wysłaniem. Unikniesz dodatkowej kompromitacji.
3 miesiące temu / @magis
 
Yhm, pewnie zabiera książki tego szczygielskiego do łóżka i osobiście zarządził aby to coś stało się szkolną lekturą żeby jak najwięcej dzieci stało się homo. Taki jest plan obłudnego pisu i Kaczyńskiego. Jedyną partią, która jest w stanie zagrozić lgbt-pisowi jest lewactwo z kopo więc wiadomo jak musicie zagłosować. Głosowanie na 4-ro procentową Konfederację oznacza wygraną pisu więc nie popełnijcie tego błędu! Od razu trza oddać głosy na kopo bo ich zwycięstwo autentycznie wpłynie na prawo aborcyjne w Polsce. Tego możecie być pewni, więc - szabelki w dłoooń!
3 miesiące temu / magis
 
"Marcin Szczygielski ? polski pisarz, dziennikarz i grafik. Dyrektor artystyczny polskiej edycji miesięcznika ?Playboy?, dyrektor kreatywny portalu Ahoj.pl oraz wydawnictwa Gruner+Jahr Polska oraz Instytutu Wydawniczego Latarnik. Jego prace publikowało wiele pism, m.in. ?Playboy?, ?Newsweek? oraz ?Nowa Fantastyka?. Wikipedia Data i miejsce urodzenia: 28 maja 1972 47 lat, Warszawa Partnerka: Tomasz Raczek 1994? Dziedzina sztuki: powieść obyczajowa, powieść GEJOWSKA , powieść dla młodzieży, literatura faktu." Książki MS znajdują się na liście lektur szkolnych i w każdej bibliotece szkolnej i publicznej. To jeden z wielu przykładów obłudy, zakłamania Kaczyńskiego i PiS.
3 miesiące temu / wiki
 
@Mafia :D Newman:D faktycznie świetne filmy, mistrz, super aktor, nałogowy palacz zmarł mając 83 lata, 11 lat temu,Butch Cassidy i Sundance Kid czy Żądło no i ktoś mnie kopnął, nie o tego Pana chodzi, Neuman? a ,,to nie słyszałem o takim.
3 miesiące temu / szpulas11
 
To ma być ostry język? To posłuchajcie Neumanna
3 miesiące temu / Mafia
 
Kaczyński "dobrym człowiekiem" bo mając pełnię możliwości zapewnienia ochrony prawnej mordowanym nienarodzonym dzieciom - nie robi tego? I w takiej sytuacji "deklaruje wierność wartościom", co kolejny raz potwierdza że jest hipokrytą. Widać jak lubisz życie w zakłamaniu. Dlatego nie proponuję ci odkłamywania twojej wizji rzeczywistości.
3 miesiące temu / @magis
 
przepraszam ,lecz żłość taka mnie bierze, jak co nie przymierzając Pana Gajosa we filmie ,,Gwiezdny Pył,,
3 miesiące temu / szpulas11
 
@@@nierealne to jest dawanie dwóch mał[email protected] ,, w konfederacji są ludzie honoru i o zdrowych poglądach,, Może powinieneś odkłamać swoją rzeczywistość na, skądinąd, dobrego człowieka jakim jest Kaczyński, pośrednio wspierającego sapiącą z nienawiści tzw. opozycję. A gdzie wspieranie i wierność prostych ,, kto Ty jesteś Polak mały jaki znak Twój Orzeł biały gdzie Ty mieszkasz Między swemi W jakim kraju W Polskiej ziemi czym ta ziemia mą Ojczyzną czym zdobyta krwią i blizną czy ją kochasz kocham szczerze a w co wierzysz w Polskę wierzę coś Ty dla Niej wdzięczne dziecię coś Jej winien oddać życie
3 miesiące temu / szpulas11
 
@@magis; wylewane pomyj na, skądinąd, dobrego człowieka jakim jest Kaczyński, który deklaruje wierność wartościom, które są też moimi, jest atakiem na te wartości i pośrednio wspiera sapiącą z nienawiści tzw. opozycję. W Konfederacji są ludzie honoru i o zdrowych poglądach jednak ich polityka jest nierealna. A między nienawiścią a miłością jest jeszcze sporo przestrzeni. Może powinieneś odkłamać swoją rzeczywistość...
3 miesiące temu / magis
 
@ Estera :D to jakieś nowe tłumaczenie ,,księgi estery,,?
3 miesiące temu / szpulas11
 
A niby co jest złego w nienawiści do zła? Mamy kochać bliźnich, a nie jakieś partie. PiS oszukał wielu swoich wyborców, nie daje to powodu miłowania PiS-u. Przy okazji, kogo konkretnie w tym wątku uważasz za "sapiącego nienawistnika bez ustanku próbującego rodzinę zniszczyć, Kościół i wierzących spalić a dzieci zdeprawować"? Bo jeśli napisałeś oszczerstwo, to masz chociaż świadomość że popełniłeś grzech?
3 miesiące temu / @magis
 
Dobra, PIS nie zaostrzyl ustawy aborcyjnej, ale też jej nie nie zmienił na bardziej liberalna. A tak by było gdyby taka Platforma doszła do władzy. Jak wyobrażacie sobie blokowanie marszow lgbt? Tu nie Rosja, nie możemy mieć w nosie opinii publicznej zagranicznej, nie jesteśmy mocarstwem atomowym. Niech sobie maszerują, ale nic więcej.
3 miesiące temu / Rogalmr
 
Kaczyński przestrzega przed samym sobą. Niebywałe.
3 miesiące temu / Rocky
 
Nie ma to jak zaogniać konflikt i nie podejmować żadnych działań.
3 miesiące temu / BP
 
Rany ile tu w komentarzachautentycznej nienawiści do partii rządzącej. Polityk tej partii mówi wprost o stawaniu po stronie Kościoła, rodziny; sprzeciwia się chorej ideologii lgbt a, z drugiej strony, sapiące nienawistniki bez ustanku próbują tę samą rodzinę zniszczyć, Kościół i wierzących spalić a dzieci zdeprawować. I w komentach, jak widzę, przewaga tych drugich to uśmiecham się z radością bo to znaczy, że KOPO zagląda na pch24:.
3 miesiące temu / magis
 
jak długo będziecie Polacy wybierać jawnych apostatówi heretyków pokroju tego indywidua?
3 miesiące temu / toni
 
Miałeś Jarek złoty róg... Tobie już dziękujemy Tylko Konfederacja
3 miesiące temu / IzajaszGB
 
@Second: Miłuje Partię o tej nazwie.
3 miesiące temu / wdż
 
Brawo, dowiodłeś hipokryzji PiS. Populizm i Socjalizm jest przeciwieństwem prawa i sprawiedliwości z Psalmu 33.
3 miesiące temu / @Second
 
@Estera - zastanawia mnie brak poczucia wstydu u wszelkiej maści sodomitów i lesbijek. Co wy robicie, że możecie żyć z tak ciężkim grzechem na sumieniu i jeszcze afiszować się z tym publicznie?
3 miesiące temu / Ewa
 
@Second : Miłuje prawo lewackie i lewacką "sprawiedliwość". Prawo lewackie adoptuje i wdraża w Polsce.
3 miesiące temu / cde
 
bazuje na emocjach i unika poważnych tematów ,służba zdrowia leży ,podatki niszczą małe firmy
3 miesiące temu / lil
 
partia lewacka przestrzega przed lewactwem- a to heca!
3 miesiące temu / marek
 
"On miłuje prawo i sprawiedliwość" Psalm 33
3 miesiące temu / Second
 
W cytatach nie widzę - czy wypowiedział zwrot "LGBT"? Bo mowa pisowców jest taka żeby nie powiedzieć o co chodzi - niby wszyscy wiedzą, ale tak przemówienia układają żeby nie dało się złapać za słówko. Przypomnę jak musieli odezwać się w sprawie roszczeń żydowskich to zapewniali że nie zapłacą żadnych "odszkodowań", że "nikomu", że "ani złotówki". No tylko że nie chodziło o odszkodowania, ani złotówki, ani o wszystkich...
3 miesiące temu / Wojtek
 
Ten człowiek miał 5 lat, 5 lat by móc pokierować swoją partię która zdominowała scenę polityczną by wydobyła Polskę z lewacko-socjalistycznego absurdu. A jakie są fakty? A no takie że "jego" partia wepchnęła Polskę jeszcze głębiej w otchłań lewacko-socjalistycznego absurdu. Ten, małego ducha człowiek nauczył się w życiu tylko jednego, łgać. Ludzie mu wierzą a nawet wierzą w niego ponieważ ma ten dodatkowy atut że posiada fizjonomię sympatycznego dziadzia. I właśnie tego używa do ogłupiania swoich wyznawców. Nie ma żadnej idei, żadnej orginalnej wizji dla Polski a to co ma to kopiuje z ideologi która już raz zgubiła Polskę. Jeśli jego partia uzyska po raz drugi dominującą pozycję w sejmie i opanuje rząd, Polska jest zgubiona. To je pewne jak śmierć.
3 miesiące temu / Krzysiek
 
Popieram PiS bo Jarek jest uczciwy, reszta to agentury niemiec i rosji.
3 miesiące temu / brawoty
 
Jestem lesbijką, kiedyś jechałam pociągiem z koleżanką i moim kolegą gejem. Gdy na dworcu weszła grupa wrzeszczących narodowców świętowali czyjąś osiemnastkę. Bardzo się bałam że się do nas doczepią, ja mam dużo kolczyków w nosie uszach, kolorowe włosy. Głośno tylko śpiewali pieśni narodowe. Jednak po kilku przystankach reszta z nich wyszła ostał się tylko jeden. Chyba był pijany bo usnął na siedzeniu w pociągu. Był ogolony na łyso i bardzo przystojny, szatyn o zielonych oczach. Po jakimś czasie do pociągu weszło dwóch dresów, nie byli pijani ale agresywni zaczepiali inne dziewczyny. Gdy nas zauważyli podeszli do nas i nas obrażać. Chyba się domyślili, że ja i moja koleżanka jesteśmy lesbijkami, kazałam mu przestać. Więc zaczął mnie szarpać za włosy i rzucił na podłogę. Było pełno dorosłych ludzi, ale nikt mi nie pomógł. Nagle obudził się ten narodowiec, pytając co jest grane. Dres powiedział do niego stul pysk, a on uderzył go z główki, a jego kolegę kopnął w k
3 miesiące temu / Estera
 
W 2007 roku po zerwaniu koalicji, aby wykończyć ugrupowania patriotyczne zacytowałem dla prezia fragment Wesela "Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór - ostał ci się ino sznur". Do chwili obecnej nic się nie zmieniło, nie doczekanie, abym judaszy oddał swój głos.
3 miesiące temu / Mieszko
 
Mi się wydaje że politycy Pisu boją się masowych protestów agresywnych feminazis tek,a wiemy doskonale że są one wstanie wg mnie.nawet zabić polityka z Prawicy.Ale ja jako wyborca Pis ,apeluję do Pisu nie lękajcie się, nie tchórzcie życie wasze jest mniej ważne niż życie dzieci nienarodzonych. Odwagi!!! Wierzę że zatrzymacie mordowanie dzieci nienarodzonych .Polska jest za życiem !Przypomnijcie sobie słowa Wielkiego Polaka Św.Jana Pawła II Naród,który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości !
3 miesiące temu / Jakub-ONR
 
Dobrze Jarosław mówi. Popieram. Nie dla LGBT.
3 miesiące temu / ola
 
Proszę wszystkich aby poparli w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Chcą aby Polska była chrześcijańskim krajem. Zlikwidowali gimnazja siedliska szkolnej patologii. Jako pierwszy polski rząd dba o rolników, uzbraja polską armię i zwiększa jej liczebność. Walczy z korupcją z nieuczciwymi sędziami. Dbają o pamięć żołnierzy wyklętych i bohaterów naszego kraju. Obniżają podatki dla średnich i małych przedsiębiorstw. Walczą z mafiami VAT. Wprowadzili pracownicze plany kapitałowe co może uratować emetytury polaków. Ograniczają wpływy rosyjskie które wprowadziły PSL. Przywracają połączenia komunikacyjne. Opozycja chce zniszczyć rodziny, które są wartoscią tego narodu.
3 miesiące temu / Tylko pis
 
Szp prezesie przypomniało mi się jak mówił pan w tv ze pójdzie P w koalicje nawet z SLD,wydaje mi się ze jest P na dobrej drodze tak pompowaliscie w TVPis SLD ze komuchy dostały się do PE,teraz pewnie dostaną się do sejmu. Ale cała swoją mocą zwalczaliscie narodowców,aby czasem się nie pokazali w tzw tv publicznej,tylko zucalisci same epitety np ruskie onuce itd,dlatego zagłosuje właśnie na te ruskie onuce po dziesiątkach lat na prawice byłem tzw pisiorem wsród znajomych. Może onuce bedą mialy farta i P będzie musiał się do nich udać po pomoc ,zobaczymy juz niedługo,pozdrawiam pisiorow.
3 miesiące temu / Kazimierz
 
We Wrocławiu PiS protestuje, bo prezydent objął marsz LGBT swoim patronatem. PiS jest genialny. Protestuje wobec tego, co popiera.
3 miesiące temu / Wr
 
Mi się wydaje że politycy Pisu boją się masowych protestów agresywnych feministek ,a wiemy doskonale że są one wstanie wg mnie.nawet zabić polityka z Prawicy.Ale ja jako wyborca Pis ,apeluję do Pisu nie lękajcie się, nie tchórzcie życie wasze jest mniej ważne niż życie dzieci nienarodzonych. Odwagi!!! Wierzę że zatrzymacie mordowanie dzieci nienarodzonych .Polska jest za życiem !Przypomnijcie sobie słowa Wielkiego Polaka Św.Jana Pawła II Naród,który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości !
3 miesiące temu / Jakub-ONR
 
Po czynach poznacie ich. Konwencji stambulskiej nie wycofał. Mówić to on może.
3 miesiące temu / taki 1
 
problemem jest to, że Pis wyciera sobie twarz katolikami a premier Morawiecki puszcza dzieci do szkoły chabadu-żydowskiej sekty...tej do której należy też zięć Trumpa...zowią się żydami ale nie są nimi...poszukajcie informacji o odbudowie 3 świątyni salomona...żyjemy w czasach ostatecznych...
3 miesiące temu / chabad
 
@zawiedziony przepięknie to ująłeś, niestety lud uwierzy kaczynskiemu...
3 miesiące temu / Stułbia
 
A PO mówiło kiedyś o obniżce podatków. Te partie PO, PiS różnią się tym, co NIE zrobiły. Jak ktoś woli zło tzw. "mniejsze", to niech kolejny raz jak dobra ciocia zaufa zapewnieniom, że tym raz to już naprawdę zrobimy dobrze. Czy nasz naród zasłużył na języczek u wagi? Polska już była karana w historii. Za co, zapytacie? Rewolucyjna konstytucja. Popieranie rewolucjonisty Napoleona. Powstania w służbie zachodnich masonów. Nacjonaliści wspierający lewicowych anarchistów na początku XX wieku. Trzecie państwo w historii de facto zezwalające na aborcję. Stolica będąca również stolicą prostytucji. Udział w napaści na Irak. Jeden z pierwszych parlamentarzystów transwescytów. Awangarda małodzietności przed czasami 500+. Aż się boję pomyśleć, w czym znów będziemy przodować. Mam nadzieję, że nie przyczynimy się wraz z USA do III wojny światowej. Albo wraz z Niemcami i ich popieraną przez PiS "europejską armią". PiS podryfowało w lewo - i lud się tym zachwyca. Zgroza.
3 miesiące temu / aaa
 
zaklamani ,falszywi, obludni pisowcy
3 miesiące temu / pis po jedno zl
 
Indoktrynajca przeciwko rządowi jest wielką operacją. Tylko PiS jest dalszą szansą na rozwój Polski. Mam nadzieję, że ilość pożytecznych będzie mniejsza niż 4,5%.
3 miesiące temu / Gość
 
Raport Ordo Iuris ujawnia : MSZ pod nadzorem Morawieckiego i PiS dorzuciło na promocję homoseksualizmu 118.700,00zl z pieniędzy podatników polskich. Kaczyński znowu łże.
3 miesiące temu / tym
 
Ubrał się diabeł w ornat i...
3 miesiące temu / John Galt
 
No ale kto chroni to maszerujące lewactwo? Policja. Autobusy policyjne wożą chłopaków z prewencji po czeciejerpe z miasta do miasta, żeby ochraniali parady zboczeńców. Tym samym demoralizując samą policję. Potem zatrzymuje się, spisuje a nawet aresztuje na 48 ludzi którzy przeciwko zboczeńcom demonstrują. Policja usuwa ludzi z krzyżami. Czeciaerpe wspiera LGBT. Rodzina jest wrogiem państwa. Taka jest prawda panie prezesie.
3 miesiące temu / XYZ
 
"Panie Boże , dałeś nam piąte przykazanie , nie zabijaj . My to rozumiemy i szanujemy. ALE MUSISZ zrozumieć , my jesteśmy politykami i musimy być odpowiedzialni . Wybacz nam , jesteś przecież miłosierny ! Może w innej kadencji ... . Teraz się nie da potrzebujemy głosów i PEŁNIE WŁADZY... A potem poprowadzimy naród choćby do piekła. Obiecujemy , słowo honoru , na dusze naszych ojców Marksa i Engelsa , przyrzekamy ! Tak nam dopomóż Bóg." PS Przepraszam za ironię ale jak inaczej to odbierać ?
3 miesiące temu / PS
 
Skad ta spostrzegawczosc? Lewica ostrzega przed lewica! Zle sie dzieje w tym domu...
3 miesiące temu / Trad
 
Tylko do tej pory nie wypowiedział konwencji genderowej - hipokryzja
3 miesiące temu / R.
 
Kaczyński Jarosławie dlaczego ty i twój zdradziecki klub 9 lipca 2019 zagłosowaliscie przeciw procedowaniu Ustawy o ochronie majątku państwa polskiego i Polaków w odpowiedzi na ustawę S447? Przez co umożliwiłeś utworzenie Europejskiej Palestyny w Polsce, uwolnileś siebie i rządzących przed odpowiedzialnością za grabież Polski przez żydowski przemysł holokaustu? Przez co budujesz polin przed którym 100 lat temu obronili nas Dmowski i Paderewski podpisując Traktat Wersalski? Dlaczego stajesz po stronie Rotshildów, żydow którzy wtedy obiecali nam niewolę żydowską, teraz dotrzymują słowa i przejmą Polskę przy twoim współudziale? Dlaczego nie Sprzeciwiasz się dyrektywom ambasad USA, Izraela i Niemiec o implementowanie sodomii i gender w Polsce? powstała Konfederacja i będzie rosła w siłę z błogosławieństwem Boga w Trójcy
3 miesiące temu / PolakPolak
 
"Wszyscy przebierańcy, którzy maszerują po polskich ulicach, pod ochroną policji..." Hm, a kto odpowiada za policję, kto każe osłaniać marsze, kto każe używać gazów łzawiących przeciwko przeciwnikom marszy równości? To się nazywa schizofrenia,Panie Kaczyński.
3 miesiące temu / Bartosz Tomecki
 
Zauważył cwaniaczek że prawicowcy uważają pisrael za bolszewickich sprzedawczyków to postanowił chrząknąć na drażliwe tematy, a nóż kogoś omami.
3 miesiące temu / Gość
 
słowa słowa słowa.A gdzie czyny???Dlatego PiS ustawowo nie zabroni promocji LBGT i nie wypowie konwencji stambulskuej?Tchórze!!!
3 miesiące temu / tradcat
 
Śmieszny ten Kaczyński... Pełnia władzy i uporać się z "przebierańcami" nie mogą,a raczej nie chcą,bo można grać nimi aby partia rosła w siłę... Bo kto by się Polską przejmował,nie panie Kaczyński?
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
Dobrze, że tak mówi. Ale konwencja stambulska ciągle niewypowiedziana... Min. dlatego ja głosuję na Konfederację.
3 miesiące temu / Brad
 
PiS to też przebierańcy udający katolików, a pozwalający na mordowanie dzieci poczętych.
3 miesiące temu / zawiedziony
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.