DZIŚ JEST:   17   LUTY   2020 r.

Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A ja obawiam się, że to znowu "kiełbasa wyborcza" i nic nie warte gadanie, aby tylko dorwać się do koryta... obym się mylił, oby Kaczyński, Ziobro, Gowin i inni ich ludzie mieli dobre intencje i naprawdę chcieli zmienić na lepsze tę Naszą Kochaną Ojczyznę. Oby dobra znajoma moich Rodziców, była posłanka PiSu, która stamtąd \'uciekła\' bo nie mogła wytrzymać tego, co działo się w partii, się myliła w swoich opiniach na temat swojego byłego Prezesa i innych ludzi z PiSu... Niech Bóg Ich prowadzi!
ponad 5 lat temu / qzyck
 
Taka z nich prawica jak z Plutona planeta. Wszystkie te partie są tak różowe jak łososie w Morzu Norweskim. Jedyna partia stricte prawicowa w Polsce to Kongres Nowej Prawicy.
ponad 5 lat temu / luke
 
To bardzo dobrze, że wreszcie prawica się porozumiała. Tu chodzi o dobro naszego kraju, nie o ilość braw, czy zaszczytów. oni właśnie nam pokazali, że dla dobra nas wszystkich chowają dumę do kieszeni. Lewica jest silna, bo się zjednoczyła. Teraz mamy większą szansę na zaprowadzenie zmiany na lepsze. BRAWO!!!
ponad 5 lat temu / Dominika
 
I tak zagłosuję na KNP , a jakby się nie sprawdzili to na Ruch Narodowy.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Pragnę zauważyć że ani Ziobo ani Gowin nie zabrali głosu w momencie ogłoszenia aktu podpisania porozumienia. To moze oznaczać tylko tyle że nie maja prawa głosu na równych prawach z JK. A to oznacza prawie całkowite podporządkowanie się PiSowi i JK. To zaś oznacza że maja do spełnienia konkretne zadania, które mogą w przyszłości zaowocować konkretnymi pożytkami dla nich i ich ugrupowań. Mam nadzieję że się nie mylę.
ponad 5 lat temu / WItold
 
Nowych ludzi plemię? Gowin? Z tego może wyjść "gaz łupkowy".
ponad 5 lat temu / Leo
 
Dali się zjeść PiS-owi. Dostaną na listach ochłapy... w wyborach do PE Podlański z \'\'Piasta\'\' dostał w Lublinie chyba ostatnie miejsce na liście, a kandydaci Prawicy Rzeczypospolitej piątki na liście, a Jurek zapewne przez przypadek dostał mandat :)
ponad 5 lat temu / DziennikNarodowca
 
Powstała Polska Zjednoczona Prawica Rzeczypospolitej(PZPR).
ponad 5 lat temu / orlik57
 
Dietetycy porozumieli się z socjalistami pobożnymi!
ponad 5 lat temu / John Galt
 
To dobrze
ponad 5 lat temu / cham
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.