DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Już wkrótce kolejny zamach. Wiemy kim będzie terrorysta

Już wkrótce kolejny zamach. Wiemy kim będzie terrorysta
FOT.REUTERS/Pawel Kopczynski/FORUM
#ISLAM    #ISLAMIZACJA    #ATAK    #TERRORYZM    #IMIGRANCI    #BERLIN    #NIEMCY    #EUROPA    #MUZUŁMANIE    #NAPAŚĆ

Oczywiście, nie znamy tożsamości szaleńców, którzy będą zabijać mieszkańców Europy. Tej dowiemy się dopiero po kolejnym zamachu, który, niestety możemy być tego niemal stuprocentowo pewni, nastąpi już wkrótce – za kilka miesięcy, tygodni, może już nawet za kilka dni.Nie znamy narodowości terrorystów, ich miejsca urodzenia, ani języka, którym będą się posługiwać. Być może okażą się Pakistańczykami czy Arabami o śniadej skórze, czarnymi Somalijczykami a może brodatymi mieszkańcami Kaukazu, czy nawet białymi Europejczykami. Wiemy jednak jedno. Z pewnością będą muzułmanami.


Będą zwolennikami totalitarnej, skrajnie agresywnej ideologii, z którą identyfikują się ogromnie rzesze wyznawców islamu na całym świecie. Wyznawców religii, od momentu swego narodzenia bezwzględnie zwalczającej prawdziwą Wiarę i przez wieki nie ustającej w wysiłkach, by podbić wszystkie kraje chrześcijańskiego świata.


Niestety, dziś, w chwilę po zamachu w Berlinie, możemy tylko powtórzyć słowa napisane tuż po niemal bliźniaczej zbrodni dokonanej w Nicei przed pięcioma miesiącami:


Już chwilę po każdorazowym zamachu dokonywanym przez islamskich terrorystów wiadomo, że na tym się nie skończy. Nie ma cienia wątpliwości, że będą kolejne akty terroru i kolejne ofiary, bo taka jest logika dżihadu. Opętani totalitarną islamską ideologią mordercy nie spoczną dopóki z Europy nie znikną ostatni chrześcijanie, będący ich faktycznym celem, a całe zlaicyzowane społeczeństwa Starego Kontynentu - zdominowane przez muzułmanów demograficznie i zastraszone brutalną przemocą - nie przejdą na islam.


W terroryzowaniu krajów kontynentu pomogą dżihadystom… europejscy politycy, którzy bez końca ogłaszać będą kolejne stopnie gotowości antyterrorystycznej, celebrować kolejne dni solidarności z ofiarami zamachów i maszerować w kolejnych groteskowych marszach przeciw przemocy. Nie będą gotowi przyznać, że winna stanu, w jakim obecnie znalazła się zachodnia Europa jest obłąkańcza (choć tylko z pozoru) ideologia społeczeństwa multikulturowego, za którą kryje się perfidna strategia marginalizacji chrześcijaństwa w Europie, obmyślona przed laty przez neomarksistów, później zaś przez dziesięciolecia konsekwentnie realizowana przez poszczególne państwa, w których sukcesem zakończył się lewacki marsz przez instytucje.


Będą natomiast powtarzać do znudzenia zaklęcia o rzekomo obywatelskiej i stojącej na straży praw człowieka Europie, która nie podda się sile, jednocześnie nie wyciągając żadnych wniosków z zagrożenia, jakie dla niej stanowi napływ imigrantów z krajów muzułmańskich.


Tak pisaliśmy przed kilkoma miesiącami. Czy od tego czasu cokolwiek się zmieniło? Tak, ale za Oceanem. Właśnie wybrany został ostatecznie prezydentem człowiek, który jednoznacznie deklaruje, że będzie walczył z islamskim zagrożeniem. Jednak Europa nadal śpi. Szanse na to, że szybko się obudzi, są raczej niewielkie, bo lewacka trucizna dostała się już tak głęboko w społeczny krwioobieg, że nawet chwilowe otrzeźwienie i zakwestionowanie monopolu władzy socjalliberalnej „elity” nie ożywi totalnie zdemobilizowanych duchowo i moralnie europejskich społeczeństw.


Tym razem w zamachu, który miał zresztą miejsce niecałe 100 kilometrów od naszej zachodniej granicy, zginął Polak, a ważną rolę odegrała polska ciężarówka. Czy nasz kraj może zatem stać się celem kolejnego ataku? Oczywiście, że tak, jako państwo chrześcijańskie jest wszak oczywistym obiektem nienawiści muzułmańskich opętańców. Szczególnie, że coraz częstsze stają się zamachy nowego typu – dokonywane nie przez świetnie wyszkolonych bojowników, wieloletnich członków organizacji terrorystycznych, którzy używają nowoczesnej broni, czy bomb misternej konstrukcji, ale takie, w których zabójcy rekrutują się z szeregowych adeptów islamizmu a narzędziem zbrodni staje się nóż, maczeta, samochód czy ciężarówka.


Jednak – co podkreślają wszyscy specjaliści ds. terroryzmu – Polska jest stosunkowo bezpieczna jako kraj, który nie stał się, jak choćby sąsiednie Niemcy, polem kolejnego eksperymentu macherów od multi-kulti. A stało się tak między innymi dlatego, że - podobnie, jak inne kraje naszego regionu - oparliśmy się ubiegłorocznej fali muzułmańskiej inwazji, którą pod pozorem przyjmowania „uchodźców” próbowali nam zafundować władcy Europy. Wypada więc dziękować Bogu, że nasza Ojczyzna nadal jest dość homogeniczna pod względem narodowym, a przede wszystkim kulturowo-religijnym. I niech tak zostanie.

 

Piotr Doerre

 


DATA: 2017-06-04 08:14
AUTOR: PIOTR DOERRE
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ja nie wiem czy nie można nic zrobić by temu powstrzymać tych terrorystów zróbcie coś by nikt nie ginol powstrzymanie sa wojska policja.
ponad 2 lata temu / Krystel
 
@dumacz. "A może ja tylko jestem niedouczony?". Bez "może" i znaku zapytania i wszystko się zgadza. Niestety, jest pan/pani niedouczony/a. Z Panem Bogiem.
ponad 2 lata temu / Stefan
 
So thrue....
ponad 2 lata temu / Gucio
 
Panie Redaktorze. Proszę nie być naiwnym. Ci islamiści, ci terroryści "gubiący paszporty i portfele" na miejscu zbrodni to zasłona dymna, z którą stoją prawdziwi sprawcy - służby specjalne i biali mafiosi ciężko pracujący nad wznieceniem kolejnej wojny światowej.
ponad 2 lata temu / Michał
 
Tutaj nie tyle "islamiści" co NWO jest winne temu. A ten zamach to kolejna fałszywa flaga. Miał być wrobiony w to Polak i miało to szerzyć nienawiść do Polaków i Polski. Podmieniona ciężarowka na czerwoną, zmach blisko masonskiej swiątyni, gotowy paszport... ehh. Dzięki Bogu, że nie udałą się prowakcja zaszczucia na nas całego świata.
ponad 2 lata temu / Ja
 
Stare powiedzenie mówi,Trudniej rozpocząć wojnę niż ją zakończyć. Obawiam się, że zamachy organizowane na tak małą skalę "inżynierom społecznym" nie wystarczą. Oczywiście ludzie, którzy dokonują ataków to pożyteczni idioci,celem jest konflikt Islam-Chrześcijaństwo i wyrugowanie wiary jako takiej z życia społecznego. Wiarą przyszłości ma być ateizm radykalny
ponad 2 lata temu / marekprządka
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.