DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Już w niedzielę Reduta Niepokalanej. Brońmy Jasnej Góry przed wulgarną homoagresją!

Już w niedzielę Reduta Niepokalanej. Brońmy Jasnej Góry przed wulgarną homoagresją!
fot. pixabay.com

8 lipca środowiska lewicowe zamierzają przeprowadzić w Częstochowie tzw. Marsz Równości. Zgodnie z planami, zakończy się on na Błoniach Jasnogórskch. Homoseksualiści zapowiedzieli, że „pozdrowią” Paulinów, co stanowić będzie wulgarną prowokację. Musimy się jej przeciwstawić. Pokażmy, że jako katolicy potrafimy obronić to, co dla nas święte.

 

Homoparada to ohydna prowokacja, gdyż odbędzie się w miejscu dla Polaków świętym, w Dniu Pańskim i w okresie trwania pielgrzymek. Np. w niedzielę odbędzie 27. pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Jak zaznaczają organizatorzy homoseksualnego wydarzenia: „Przeniesiemy tęczową solidarność od Placu Daszyńskiego aż po Jasną Górę, gdzie pozdrowimy Paulinów (…) tuż po Marszu zapraszamy wszystkich na manifestację w parku Staszica pod Jasną Górą!”.

 

Nie możemy pozwolić, by najdroższe polskiemu sercu miejsce zostało w tak ohydny sposób zbeszczeszczone. Dlatego Krucjata Młodych i Fundacja Pro-Prawo do Życia wraz z Obozem Narodowo-Radykalnym Częstochowa, Prawicą Rzeczypospolitej i Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza na Różaniec pokutny za publiczną promocje grzechu homoseksualizmu i kontrmanifestację – Reduta Niepoklanej. Rozpocznie się ona 8 lipca o godzinie 12:00 przy na Błoniach Jasnogórskich.

 

Więcej szczegółów TUTAJ: https://www.facebook.com/events/637667173246257/ 

 

Środowiska organizujące Reduta Niepoklanej zapraszają wszystkich katolików do wystąpienia „przeciw cywilizacji śmierci, której jedynym celem jest zniszczenie świata, jaki znamy. W tym symbolicznym miejscu, u stóp Jasnej Góry, stańmy po raz kolejny do bitwy, która może odmienić losy cywilizacyjnej wojny, w jaką zostaliśmy wplątani. 8 lipca zameldujcie się na Reducie Niepokalanej!”.

 

Jeżeli chcemy, by Wiara i Kościół w Polsce nadal trwały, a nasze rodziny nie stały się w przyszłości ofiarami homopropagandy, musimy działać już teraz!

 

 

PR    

 

  


DATA: 2018-07-09 11:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Drodzy Paulini i wszyscy Duchowni Wasze kazania mają być przepiękne, wzruszające jak były ...pokolenia klasycznego Wyszyńskiego. Ronalda Reagana, Jana Pawła II - który powiedziałby NIech Pan Bóg Błogosławi Polskę Moją Ojczyznę i Moich Rodaków. Także ta manifestacja tylko pokazuje jak ważne są najbliższe wybory samorządowe by sprzedajni włodarze odeszli. Wszechobecna promocja homoseksualizmu i innych dewiacji skierowana szczególnie do młodego pokolenia ma jeden cel = obniżenie jak najwięcej liczby ludności świata. Program jest perfekcyjnie przygotowany. Ale to Polska ma uratować świat. Mamy rozumieć co się dzieje. mówić tłumaczyć innym i gorąco się modlić. Burmistrzem Wadowic jest..., Słupska jest ..., w pobliżu Kurii Krakowskiej biuro poselskie miała za PO/PSL ...Anna Grodzka(Bęgowski). Kto nakazuje i finansuje??
ponad 1 rok temu / Stan
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Niestety nie mogę przybyć osobiście, ale za Różaniec chwytam i walczę jako maruder na dalekich tyłach. Z przykrością muszę to stwierdzić. Mam nadzieję jednak, że dobry Bóg pozwoli mi, jako narzędziu bezużytecznemu, jeszcze stanąć w centrum boju.
ponad 1 rok temu / Yamamoto
 
@Ewa - SUPER Ewuniu! Genialne salomonowe rozwiązanie! Jestem ZA :))
ponad 1 rok temu / wodolej
 
@wodolej cyt.:"niby jak inny organ władzy ma ich polewać wodą?" --- Skoro chcą pozdrowić ojców paulinów, to paulini powinni wyjść im naprzeciw z wodą święconą i solidnie pokropić. Tak to widzę. Jedyne salomonowe wyjście.
ponad 1 rok temu / ewa
 
Szatan coraz bardziej atakuje
ponad 1 rok temu / Wierzacy
 
@TZ - chyba cię poniosło?! Przecież tęczowi muszą mieć od władz miasta pozwolenie na taka paradę! A jak mają pozwolenie,to niby jak inny organ władzy ma ich polewać wodą?!Wojewoda śląski ma kazać policji polewać władze miasta chyba, że wydały zezwolenie?! "nie wie prawica co czyni lewica?!" a i tak - to wciąż ta sama władza, tylko różne szczeble! Wylej i ty sobie wiadro wody na głowę, to może ostudzi cię i zaczniesz realnie widzieć :)
ponad 1 rok temu / wodolej
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.